LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Bizkaiko Foru Aldundia - Diputación Foral de Bizkaia
Kutxabank
Iberdrola
Cafés El Abra
Radimer
Seguros Allianz

Residencial Begoñalde

ESKOLA ORDUTEGIAK - 11KO FUTBOLA GAZTETXOAK A LIGA 2017-2018

1. Taldea - Jardunaldia 10

Partidua Zelaia Ordua
BASKONIA FE 2004-A - PADURA A ez asignatuta ez asignatuta  
INDAUTXU 04B - SD GERNIKA A 04 Iparralde (HA) 2018/01/27
19:00
 
INF A 2004 IBARREKO - C.D. UGAO Pol. San Ignacio (HA) 2018/01/27
10:30
 
MORAZA A - S.D. ARIZ A Artxanda (HA) 2018/01/27
11:30
 
BEGOÑA INFANTIL A - UMORE ONA A ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 10

Partidua Zelaia Ordua
GURUTZETA FKT 04A - GALLARTA A La Siebe (HA) 2018/01/27
09:00
 
BALMASEDA 2004 - UNION SPORT S.V. A Salinillas (HA) 2018/01/27
09:30
 
CD SANTURTZI 04 - SPORTING LUTXANA 2004 San Jorge (HA) 2018/01/27
09:00
 
SESTAO RIVER 04A - CLUB PORTUGALETE INFANTIL C ez asignatuta ez asignatuta  
JD SOMORROSTRO INFANTIL 2004 - SD SAN PEDRO 04 B Malecon Berria (HA) 2018/01/27
09:00
 
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
UGERAGA 04 - GATIKA K.T A Urko (HA) 2018/01/20
12:00
 
BETIERMU 04 - ERANDIO INFANTIL 2004 Teodoro Zuazua (HA) 2018/01/20
10:45
 
ITZUBALTZETA 04 - LEKEITIO 04A Gobela (HA) 2018/01/20
12:00
 
CD BERRIZ A - IURRETAKO A Berrizburu (HA) 2018/01/20
17:30
 
AURRERA K.E.A - BERANGO FT A Zaldupe (HA) 2018/01/21
11:30
 
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 10

Partidua Zelaia Ordua
ASTI-LEKU A - LAURO A Los Llanos. (HA) 2018/01/27
11:00
 
Atsedena - SD ITURRIGORRI A - -  
BETOLATZA INFANTIL A - S. D. BASURTO A ez asignatuta ez asignatuta  
IBARSUSI 04 - GAZTELUETA Ibarsusi A (HA) 2018/01/27
09:00
 
ASKARTZA A - URDANETA A FUTBOL Askartza Claret (HA) 2018/01/27
09:00
 
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
GURUTZETA KFT 05C - TRAPAGARAN B La Siebe (HA) 2018/01/20
09:15
 
GAZTEAK C.F. B - BEGOÑA INFANTIL B San Pedro de Kabieze (HA) 2018/01/20
10:45
 
INDAUTXU 05B - UNION SPORT S.V. C Iparralde (HA) 2018/01/20
15:45
 
Atsedena - ASTI-LEKU C - -  
BALMASEDA 2005 - JD SOMORROSTRO INFANTIL 2005 Salinillas (HA) 2018/01/20
18:00
 
ZALLA UC C - SPORTING LUTXANA 2005 San Miguel de Zalla (HA) 2018/01/21
11:30
 
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 10

Partidua Zelaia Ordua
URDULIZ 05 - URDANETA B FUTBOL Iparralde-Urduliz (HA) 2018/01/27
10:30
 
BEGOÑA INFANTIL C - LAGUN ARTEA 05C ez asignatuta ez asignatuta  
UNION DEPORTIVA ABAROA B - BETOLATZA INFANTIL B San Miguel Basauri (HA) 2018/01/27
12:15
 
UGERAGA 05 - CD MUNGIA 05 URDINA ez asignatuta ez asignatuta  
INF B 2005 IBARREKO - Atsedena - -  
ITZUBALTZETA 05 - GETXO FUTBOLA 05A ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
SD GERNIKA CLUB A 05 - SD AMOREBIETA 05 Urbieta-Gernika (HA) 2018/01/20
15:30
 
BERMEO 05B - C.D.TXURDINAGA B Penta (HA) 2018/01/21
15:00
 
C.D. MONTEFUERTE 05B - BASKONIA FE 2005-A Montefuerte (HA) 2018/01/20
16:30
 
Atsedena - CD ELORRIO 05A - -  
IBARSUSI 05 - LUMO Ibarsusi A (HA) 2018/01/20
17:00
 
ATXULAUR 05 A - LEKEITIO 05A Ibaiondo-Orozko (A) 2018/01/21
12:30
 
SAILKAPENA

HN=Belar Naturala HA=Belar Artifiziala A=Harea NO=Ezezaguna




IGO