LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Bizkaiko Foru Aldundia - Diputación Foral de Bizkaia
Kutxabank
Iberdrola
Cafés El Abra
Radimer
Seguros Allianz

Residencial Begoñalde

ESKOLA ORDUTEGIAK - 7KO FUTBOLA UMEAK A LIGA 2017-2018

1. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
ATHLETIC CLUB - 1898 (2007) - BALMASEDA ANBOTO Inst. Dpvas. Lezama (HA) 2018/01/27
09:30
 
LARRAMENDI A - GURUTZETA KFT 2006B Basteita (HA) 2018/01/27
10:45
 
ZALLA UC A - SD RETUERTO SPORT 06B San Miguel de Zalla (HA) 2018/01/27
12:30
 
SD ITURRIGORRI A - LOIOLA INDAUTXU B La Roseta (HA) 2018/01/27
09:00
 
MORAZA A - S. D. BASURTO A Artxanda (HA) 2018/01/27
10:15
 
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
JD SOMORROSTRO ALEVIN 2006 A - TRAPAGARAN A Malecon Berria (HA) 2018/01/27
10:30
 
PEÑA ATH. SANTURTZI 06 A - CLUB PORTUGALETE ALEVIN 06 B Benjamín Martínez (HA) 2018/01/27
09:00
 
GURUTZETA KFT 2006A - SESTAO RIVER 06 A La Siebe Txiki (HA) 2018/01/27
16:30
 
ASTI-LEKU A - CD SANTURTZI 06-A Los Llanos. (HA) 2018/01/27
13:00
 
GALLARTA A - GAZTEAK C.F. A San Miguel Gallarta (HA) 2018/01/27
09:30
 
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
C.D.GALDAKAO ALEVIN 06 A - AURRERA K.E. 2006 A Santa Barbara (HA) 2018/01/27
11:30
 
GERTASPORT 2006 - LEKEITIO 06A Larrako Zelaia (HA) 2018/01/27
11:00
 
SD GERNIKA A 06 - S.D.AMOREBIETA 06 Urbieta-Gernika (HA) 2018/01/27
13:00
 
ABADIÑO K.E A - CD ELORRIO 06A Astola (HA) 2018/01/27
09:00
 
VILLA DE ERMUA BLUES 06 A - ATHLETIC CLUB - SAN MAMES 2007 Beti-ondo (HA) 2018/01/27
10:15
 
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
GETXO FUTBOLA 06A - URDANETA B FUTBOL Bolua 2 (HA) 2018/01/27
13:00
 
URDULIZ 06 - BERMEO 06B Iparralde-Urduliz (HA) 2018/01/27
09:00
 
ELORRIETA 06A - Atsedena - -  
GAZTELUETA A - DEUSTO 06 B Gaztelueta (HA) 2018/01/27
10:30
 
ASKARTZA A - LOIOLA INDAUTXU A Askartza Claret (HA) 2018/01/27
10:45
 
ASTRABUDUAKO 06B - CD MUNGIA 06 URDINA San Lorenzo (HA) 2018/01/27
11:30
 
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
BASKONIA FE 2006-C - URDANETA A FUTBOL Artunduaga (HA) 2018/01/27
11:45
 
ARTEAGA DERIO 06A - IBARSUSI 06 Ibaiondo (HA) 2018/01/27
11:00
 
LOIOLA INDAUTXU C - ETXEBARRI 06A Aitxarte (HA) 2018/01/27
09:00
 
Atsedena - PADURA 06 - -  
URITARRA K. T - ATHLETIC CLUB - ALIRON 2007 Errebale (HA) 2018/01/27
12:30
 
BEGOÑA ALEVIN A - ZAMUDIO ALEVIN A Mallona B (HA) 2018/01/27
10:15
 
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 10

Partidua Zelaia Ordua
ZALDUA B - ABADIÑO K.E B Solobarria (HA) 2018/01/27
10:00
 
GERTASPORT 2007 A - VILLA DE ERMUA BLUES 07 A Larrako Zelaia (HA) 2018/01/27
11:00
 
AURRERA K.E. 2007 A - CD BERRIZ G Zaldupe (HA) 2018/01/27
10:00
 
LEKEITIO 07A - CULTURAL ATHLETIC ESKOLA B Larrotegi (HA) 2018/01/27
10:30
 
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 10

Partidua Zelaia Ordua
SD GERNIKA A 07 - LEMOA HARROBI B Urbieta-Gernika (HA) 2018/01/27
11:45
 
CD MUNGIA 07 URDINA - SANTUTXU 07 B Legarda (HA) 2018/01/27
11:30
 
S.D.AMOREBIETA 07 - ARRATIA07A Txolon (HA) 2018/01/27
09:15
 
UMORE ONA B - BERMEO 07A Meatzeta (HA) 2018/01/27
10:30
 
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 10

Partidua Zelaia Ordua
ERANDIO 2007 TXORIERRI - LAGUN ARTEA 07A Arteaga (HA) 2018/01/27
11:45
 
GETXO FUTBOLA 07N - KARABIGANE F.T. 07 A Bolua 3 (HA) 2018/01/27
12:00
 
GORLIZ 07 - BARRIKA 07 A Uresaranse (HA) 2018/01/27
13:00
 
ASTRABUDUAKO 07E - ARENAS 07 San Lorenzo (HA) 2018/01/27
09:00
 
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia 10

Partidua Zelaia Ordua
ELORRIETA 07A - ASTRABUDUAKO 07D Pol. San Ignacio (HA) 2018/01/27
13:00
 
LAGUN ARTEA 07B - GAZTELUETA B Sarriena 1 (HA) 2018/01/27
11:30
 
DEUSTO 07 - ROMO 07 Etxezuri (HA) 2018/01/27
13:00
 
Atsedena - GETXO FUTBOLA 07A - -  
SAILKAPENA

10. Taldea - Jardunaldia 10

Partidua Zelaia Ordua
PEÑA ATH. SANTURTZI 07 A - BARAKALDO C.F. 07A Benjamín Martínez (HA) 2018/01/27
09:00
 
PEÑA GALDAMES ATHLETIC CLUB B - GAZTEAK C.F. C Pol Atxuriaga (HA) 2018/01/27
10:30
 
GURUTZETA KFT 2007A - PAULDARRAK FKT B La Siebe Txiki (HA) 2018/01/27
15:30
 
ORTUELLA 07 - JD SOMORROSTRO ALEVIN 2007 A Otxartaga-berri (HA) 2018/01/27
10:45
 
SAILKAPENA

11. Taldea - Jardunaldia 10

Partidua Zelaia Ordua
SESTAO RIVER 07A - UNION SPORT S.V. D Galindo (HA) 2018/01/27
11:30
 
GAZTEAK C.F. D - SANTUTXU 07 C San Pedro de Kabieze (HA) 2018/01/27
09:00
 
ZAZPÌ LANDA KIROL TALDEA - SD RETUERTO SPORT 07A Pol. Zorroza (HA) 2018/01/27
10:00
 
BARAKALDO C.F. 07B - TRAPAGARAN C La Siebe Txiki (HA) 2018/01/27
11:30
 
SAILKAPENA

12. Taldea - Jardunaldia 10

Partidua Zelaia Ordua
INDAUTXU 07A - BETOLATZA ALEVIN C Iparralde (HA) 2018/01/27
09:00
 
SESTAO RIVER 07R - SANTUTXU 07 A Galindo (HA) 2018/01/27
09:00
 
DANOK BAT C - SD RETUERTO SPORT 07B Mallona B (HA) 2018/01/27
10:15
 
Atsedena - BASKONIA FE 2007 ZURIA - -  
SAILKAPENA

13. Taldea - Jardunaldia 10

Partidua Zelaia Ordua
BASKONIA FE 2007 HORIA - Atsedena - -  
SD RETUERTO SPORT 07C - BEGOÑA ALEVIN C Ibarreta (HA) 2018/01/27
11:30
 
DANOK BAT D - C.D.GALDAKAO ALEVIN 07 D Mallona B (HA) 2018/01/27
11:30
 
ETXEBARRI 07A - MORAZA C Etxebarri (HA) 2018/01/27
09:00
 
SAILKAPENA

HN=Belar Naturala HA=Belar Artifiziala A=Harea NO=Ezezaguna




IGO