LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Bizkaiko Foru Aldundia - Diputación Foral de Bizkaia
Kutxabank
Iberdrola
Cafés El Abra
Radimer
Seguros Allianz

Residencial Begoñalde

ESKOLA ORDUTEGIAK - 7KO FUTBOLA UMETXOAK A LIGA 2017-2018

1. Taldea - Jardunaldia 8

Partidua Zelaia Ordua
ABADIÑO K.E A - VILLA DE ERMUA BLUES 08 A Astola (HA) 2018/01/27
10:15
 
LEKEITIO 08A - GERTASPORT 2008 A Larrotegi (HA) 2018/01/27
09:15
 
C.D.GALDAKAO BENJAMIN 08 A - ZALDUA A ez asignatuta ez asignatuta  
ARRATIA08A - CULTURAL ATHLETIC ESKOLA A Urbieta-Igorre (HA) 2018/01/27
11:45
 
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 7

Partidua Zelaia Ordua
SD ITURRIGORRI A - C.D.GALDAKAO BENJAMIN 08 B La Roseta (HA) 2018/01/20
11:30
 
ETORKIZUN FUTBOL ESKOLA-ZURIA- - ETXEBARRI 08A Pol. Arrigorriaga (HA) 2018/01/21
11:00
 
CD INDARRA 08 - PADURA 08 Iberlanda (HA) 2018/01/20
12:00
 
ABADIÑO K.E B - S. D. BASURTO A Astola (HA) 2018/01/20
11:50
 
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 7

Partidua Zelaia Ordua
BEGOÑA BENJAMIN A - DANOK BAT B Mallona B (HA) 2018/01/21
12:45
 
INDAUTXU 08A - BASKONIA FE 2008-B Iparralde (HA) 2018/01/20
11:30
 
BETOLATZA BENJAMIN A - DEUSTO 08 A La Roseta (HA) 2018/01/20
09:00
 
SANTUTXU 08 A - ELORRIETA 08A Mallona B (HA) 2018/01/20
10:15
 
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 8

Partidua Zelaia Ordua
SD RETUERTO SPORT 08A - BARAKALDO C.F. 08A Ibarreta (HA) 2018/01/27
10:15
 
JD SOMORROSTRO BENJAMIN 2008 - CLUB PORTUGALETE BENJAMIN 08 A Malecon Berria (HA) 2018/01/27
11:45
 
ABANTO CLUB A - GAZTEAK C.F. A ez asignatuta ez asignatuta  
SODUPE U.C. 08 GORRIA - BALMASEDA ANBOTO Santxosolo (HA) 2018/01/27
13:00
 
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 8

Partidua Zelaia Ordua
SESTAO RIVER 08R - SANTUTXU 08 B ez asignatuta ez asignatuta  
SD RETUERTO SPORT 08B - LAGUN ARTEA 08A Ibarreta (HA) 2018/01/27
11:30
 
PEÑA ATH. SANTURTZI 08 A - GURUTZETA KFT 2008A Benjamín Martínez (HA) 2018/01/27
10:15
 
TRAPAGARAN A - BARAKALDO C.F. 08B Errotarte (HA) 2018/01/27
10:30
 
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 8

Partidua Zelaia Ordua
CD MUNGIA 08 URDINA - URDANETA A FUTBOL ez asignatuta ez asignatuta  
BERMEO 08A - SD PLENTZIA 2008 ez asignatuta ez asignatuta  
BARRIKA 2008 - GETXO FUTBOLA 08A ez asignatuta ez asignatuta  
ROMO 08 - URDULIZ 08 BERDEA Gobela (HA) 2018/01/27
09:00
 
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 8

Partidua Zelaia Ordua
BASKONIA FE 2008-A - SANTUTXU 08 C ez asignatuta ez asignatuta  
SD RETUERTO SPORT 08C - LAGUN ARTEA 08B Ibarreta (HA) 2018/01/27
09:00
 
GAZTELUETA A - ASTRABUDUAKO 08A Gaztelueta (HA) 2018/01/27
10:30
 
DANOK BAT A - URDANETA B FUTBOL ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 8

Partidua Zelaia Ordua
C.D.GALDAKAO BENJAMIN 09 E - SANTUTXU 09 A Santa Barbara (HA) 2018/01/27
09:00
 
ETXEBARRI 09A - ARRATIA09A ez asignatuta ez asignatuta  
BASKONIA FE 2009 HORIA - Atsedena - -  
DANOK BAT C - VILLA DE ERMUA BLUES 09 A ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia 8

Partidua Zelaia Ordua
JD SOMORROSTRO BENJAMIN 2009 A - SD SAN PEDRO 07A Malecon Berria (HA) 2018/01/27
13:00
 
PEÑA ATH. SANTURTZI 09 A - GAZTEAK C.F. B Benjamín Martínez (HA) 2018/01/27
11:30
 
ABANTO CLUB B - Atsedena - -  
SD RETUERTO SPORT 09B - BALMASEDA KOLITZA Ibarreta (HA) 2018/01/27
10:15
 
SAILKAPENA

10. Taldea - Jardunaldia 8

Partidua Zelaia Ordua
PADURA 09 A - SANTUTXU 09 B Pol. Arrigorriaga (HA) 2018/01/27
13:00
 
INDAUTXU 09A - BARAKALDO C.F. 09A Iparralde (HA) 2018/01/27
10:00
 
DEUSTO 09 GORRI - Atsedena - -  
DANOK BAT D - ELORRIETA 09A ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

11. Taldea - Jardunaldia 8

Partidua Zelaia Ordua
GURUTZETA KFT 2009A - SANTUTXU 09C ez asignatuta ez asignatuta  
SESTAO RIVER 09R - BARAKALDO C.F. 09B ez asignatuta ez asignatuta  
ASTRABUDUAKO 09D - Atsedena - -  
SD RETUERTO SPORT 09A - ERANDIO 2009 TXORIERRI Ibarreta (HA) 2018/01/27
12:45
 
SAILKAPENA

12. Taldea - Jardunaldia 8

Partidua Zelaia Ordua
SD PLENTZIA 2009 - KARABIGANE F.T. 09 H Errotabarri (HA) 2018/01/27
11:00
 
URDULIZ 09 - LAGUN ARTEA 09A Iparralde-Urduliz (HA) 2018/01/27
09:00
 
GAZTELUETA C - Atsedena - -  
ROMO 09 - BARRIKA 2009 A Gobela (HA) 2018/01/27
09:00
 
SAILKAPENA

HN=Belar Naturala HA=Belar Artifiziala A=Harea NO=Ezezaguna




IGO