LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Bizkaiko Foru Aldundia - Diputación Foral de Bizkaia
Kutxabank
Iberdrola
Cafés El Abra
Radimer
Seguros Allianz

Residencial Begoñalde

ESKOLA ORDUTEGIAK - 11KO FUTBOLA GAZTETXOAK B LIGA 2017-2018

1. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
BERMEO 04B - CD MUNGIA 04 ZURIA Penta (HA) 2018/01/27
09:00
 
BIZIA - URITARRA K.T. Basozabal 2 (HA) 2018/01/27
12:30
 
ARTEAGA DERIO - Atsedena - -  
INFANTIL A - SD GERNIKA MIXTO 04-05 Errekalde (HA) 2018/01/27
13:00
 
LAURO B - LAGUN ARTEA 04C Lauro Ik. (HA) 2018/01/27
12:00
 
LARRAMENDI IKASTOLA K.T. A - SD AMOREBIETA 04 Astiene (A) 2018/01/27
09:00
 
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
LAGUN ARTEA 05D - LARRAMENDI IKASTOLA K.T. B Sarriena 3 (HA) 2018/01/27
15:30
 
GETXO FUTBOLA 04B - SAN NIKOLAS 1 Bolua 3 (HA) 2018/01/27
09:00
 
ASTRABUDUAKO 04-05C - UGERAGA 04-05 San Lorenzo (HA) 2018/01/27
15:30
 
Atsedena - AIXERROTA 2004 - -  
BERANGO FT B - GORLIZ Iturriaga (HA) 2018/01/27
12:30
 
URDULIZ 04 - SD PLENTZIA Iparralde-Urduliz (HA) 2018/01/27
12:30
 
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
ZALDUA - ZORRONTZAKO CLUB DE FUTBOL Solobarria (HA) 2018/01/27
12:00
 
ERMUA 04 B - EZKURDI B Teodoro Zuazua (HA) 2018/01/27
09:00
 
ARTIBAI FT - ABADIÑO K.E C Barroeta (HA) 2018/01/27
12:15
 
Atsedena - CD ELORRIO 04B - -  
ARRIPU A - PADURA B Tabira (HA) 2018/01/27
09:00
 
JESUITAK KULTURALA 05-04 - IURRETAKO B Arripauzueta (HA) 2018/01/27
09:00
 
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
C.D. GALDAKAO INFANTIL 05 B - LEMOA HARROBI B Santa Barbara (HA) 2018/01/27
12:45
 
PADURA C - CLUB DEPORTIVO ORDUÑA Santo Cristo (HA) 2018/01/27
09:30
 
BASKONIA FE 2004-B - ATXULAUR 04 Artunduaga (HA) 2018/01/27
18:30
 
Atsedena - C.D. SAN ANTONIO - -  
ARRATIA04-05B - ABADIÑO K.E D ez asignatuta ez asignatuta  
IURRETAKO C - ETXEBARRI 04B Larrako Zelaia (HA) 2018/01/27
12:30
 
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
TRAPAGARAN C - C.F. ZUAZO 04 Errotarte (HA) 2018/01/27
09:00
 
DINAMO A - CD ORTUELLA San Juan (HA) 2018/01/27
10:45
 
IKHOBA KIROL KLUBA 04 - Atsedena - -  
ZALLA UC A - GAZTEAK C.F. A San Miguel de Zalla (HA) 2018/01/27
09:30
 
GALLARTA B - LARRAMENDI San Miguel Gallarta (HA) 2018/01/27
10:30
 
EL REGATO - ASTI-LEKU B Pol. Lasesarre (HA) 2018/01/27
12:45
 
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
ZAZPI LANDA KT A - CD.OTXARKOAGA 04 Pol. Zorroza (HA) 2018/01/27
11:15
 
UNION DEPORTIVA ABAROA A - LAURO C San Miguel Basauri (HA) 2018/01/27
10:45
 
S.D. ARIZ B - PEÑA ATH. SANTURTZI 04 A Artunduaga (HA) 2018/01/27
17:00
 
INFANTIL 04 - SD.SAN PEDRO 04A La Roseta (HA) 2018/01/27
17:00
 
ZALLA UC B - UNION SPORT S.V. B San Miguel de Zalla (HA) 2018/01/27
15:30
 
MUNABE - URRETXINDORRA IKASTOLA 04-05 Munabe (HA) 2018/01/27
13:00
 
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
CD.OTXARKOAGA 04-05 - U.D. LA MERCED 04 Ibarsusi A (HA) 2018/01/27
13:00
 
COLEGIO VIZCAYA INFANTIL A - C.D.TXURDINAGA-A Col. Vizcaya (HA) 2018/01/27
09:15
 
DEUSTO INFANTIL - BAKUVA Etxezuri (HA) 2018/01/27
15:30
 
C.D. MONTEFUERTE 04A - LA SALLE 2004 Montefuerte (HA) 2018/01/27
10:30
 
SALESIANOS04 - LICEO FRANCES 04-05 Salesianos-Deusto (HA) 2018/01/27
10:00
 
AD ESCOLAPIOS 04-05 - LOIOLA INDAUTXU 04B Pol. Rekalde (HA) 2018/01/27
13:00
 
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
ERANDIO INFANTIL 2005 - INFANTIL B Arteaga (HA) 2018/01/27
13:00
 
AIXERROTA 2005 - SD GERNIKA B 05 ez asignatuta ez asignatuta  
BASKONIA FE 2005-B - Atsedena - -  
SONDIKA 05 - C.D. GALDAKAO INFANTIL 05 C Basozabal 2 (HA) 2018/01/27
11:00
 
ASKARTZA B - BERMEO 05C Askartza Claret (HA) 2018/01/27
12:15
 
GATIKA K.T B - GETXO FUTBOLA 05B Munabe (HA) 2018/01/27
15:30
 
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
ETXEBARRI 05B - UMORE ONA B Etxebarri (HA) 2018/01/27
12:45
 
CD BERRIZ B - ERMUA 05 Berrizburu (HA) 2018/01/27
09:00
 
C.D. MONTEFUERTE 05C - Atsedena - -  
EZKURDI A - LEKEITIO 04-05B Tabira (HA) 2018/01/27
10:50
 
VILLA DE ERMUA BLUES 05 - AURRERA K.E.B Beti-ondo (HA) 2018/01/27
16:30
 
FRAY JUAN DE ZUMARRAGA 2005 - S.D. ARIZ C Arripauzueta (HA) 2018/01/27
12:30
 
SAILKAPENA

10. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
UNION SPORT S.V. D - IKHOBA KIROL KLUBA 05 Pol. Lasesarre (HA) 2018/01/27
18:00
 
SD RETUERTO SPORT 05B - ZAZPI LANDA KT B Ibarreta (HA) 2018/01/27
17:15
 
PAULDARRAK FKT - C.F. ZUAZO 05 Serralta (HA) 2018/01/27
13:00
 
Atsedena - PEÑA ATH. SANTURTZI 05 A - -  
S. D. BASURTO B - SODUPE U.C 05 Iparralde (HA) 2018/01/27
15:30
 
SD SAN PEDRO 05B - ABANTO CLUB B Galindo (HA) 2018/01/28
13:15
 
SAILKAPENA

11. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
LOIOLA INDAUTXU 05B - B.BEGOÑAZPI.MERCED 05 Aitxarte (HA) 2018/01/27
14:00
 
SD ITURRIGORRI B - U.D. LA MERCED 05 La Roseta (HA) 2018/01/28
09:15
 
SALESIANOS05 - COLEGIO VIZCAYA INFANTIL B Salesianos-Deusto (HA) 2018/01/27
11:30
 
LA SALLE 2005 - SD SAN PEDRO 05A Etxezuri (HA) 2018/01/27
10:15
 
MORAZA B - GETXO FUTBOLA 05S Artxanda (HA) 2018/01/27
13:00
 
IBAIONDO FK 05 - CD PEÑA Pol. Rekalde (HA) 2018/01/27
11:35
 
SAILKAPENA

HN=Belar Naturala HA=Belar Artifiziala A=Harea NO=Ezezaguna




IGO