LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Bizkaiko Foru Aldundia - Diputación Foral de Bizkaia
Kutxabank
Iberdrola
Cafés El Abra
Radimer
Seguros Allianz

Residencial Begoñalde

ESKOLA ORDUTEGIAK - 7KO FUTBOLA UMEAK B LIGA 2017-2018

1. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
MARKINA-ARTIBAI ALEBIN A - CD BERRIZ X Barroeta (HA) 2018/01/27
09:15
 
MATIENA HERRI ESKOLA - CLUB DEPORTIVO VULCANO Astola (HA) 2018/01/28
10:30
 
LANDAKO 2006 - ERMUA 06 Arripauzueta (HA) 2018/01/27
09:00
 
SD AMOREBIETA 06-07 - ZALDUA A Txolon (HA) 2018/01/27
10:30
 
KURUTZIAGA IKASTOLA 2006 A - BERRIATUKO Tabira (HA) 2018/01/27
11:30
 
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
ALEVIN 2006 A - VILLA DE ERMUA BLUES 06 B Pol. Larrea (HA) 2018/01/27
11:15
 
LAUAXETA C - Atsedena - -  
C.D.GALDAKAO ALEVIN 06 B - ARRATIA06B Santa Barbara (HA) 2018/01/27
11:30
 
IKASTXIKI IBAIZABAL - MARKINA-ARTIBAI ALEBIN B Pol. Larrea (HA) 2018/01/27
11:15
 
KURUTZIAGA IKASTOLA 2006 B - JOKO ALAI ZEANURI Tabira (HA) 2018/01/27
13:00
 
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
BASKONIA FE 2006-D - S.ANTONIO-A-06 Artunduaga (HA) 2018/01/27
10:30
 
BAKIO K.T - Atsedena - -  
LARRAMENDI IKASTOLA K.T. A - CD MUNGIA 06 ZURIA Astiene (A) 2018/01/27
10:45
 
LUMO K.E. - SEBER ALTUBE IKASTOLA Urbieta-Gernika (HA) 2018/01/27
10:30
 
SD GERNIKA B 06 - SANFIDEL 2006 Urbieta-Gernika (HA) 2018/01/27
09:15
 
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
GATIKA K.T A - TXANTXARRENE A Larrate Azpi () 2018/01/27
09:00
 
SD GERNIKA C 06 - Atsedena - -  
UGERAGA06 - GETXO FUTBOLA 06B Urko (HA) 2018/01/27
09:00
 
GORLIZ 06 - SD PLENTZIA 2006 Uresaranse (HA) 2018/01/27
09:15
 
LAGUN ARTEA 06C - KARABIGANE F.T. 06 R Sarriena 1 (HA) 2018/01/27
09:00
 
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
ASTRABUDUAKO 06C - COLEGIO VIZCAYA ALEVIN B San Lorenzo (HA) 2018/01/27
10:15
 
LAGUN ARTEA 06D - Atsedena - -  
GETXO FUTBOLA 06C - SAN NIKOLAS 6 FADURA () 2018/01/27
13:00
 
ITZUBALTZETA 06 - TXANTXARRENE B Gobela (HA) 2018/01/27
12:00
 
ASKARTZA B - ERANDIO 2006 ATEGORRI Askartza Claret (HA) 2018/01/27
10:45
 
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
BERRIOTXOA 06 - MARISTAS A 06 CAMPO DE FÚTBOL 7 BERRIO OTXOA (HA) 2018/01/27
10:30
 
URRETXINDORRA IKASTOLA 06A - Atsedena - -  
MUNABE A - SONDIKA A Munabe (HA) 2018/01/27
10:00
 
COLEGIO VIZCAYA ALEVIN A - KIRIKIÑO-OTXAR 06 Col. Vizcaya (HA) 2018/01/27
10:45
 
CD.OTXARKOAGA 06 - U.D. LA MERCED 06 Ibarsusi A (HA) 2018/01/27
11:45
 
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
UNION DEPORTIVA ABAROA - C.D. MONTEFUERTE 06A San Miguel Basauri (HA) 2018/01/27
09:10
 
ATXULAUR 06 B - Atsedena - -  
BASKONIA FE 2006-E - UMORE ONA A Artunduaga (HA) 2018/01/27
10:30
 
C.D.GALDAKAO ALEVIN 06 C - C.D. UGAO A Santa Barbara (HA) 2018/01/27
10:15
 
ETORKIZUN FUTBOL ESKOLA - S.D. ARIZ A Pol. Arrigorriaga (HA) 2018/01/27
10:30
 
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
S.D. ARIZ B - BEGOÑA ALEVIN B Artunduaga (HA) 2018/01/27
13:00
 
BERRIOTXOA 06-07 - Atsedena - -  
ETXEBARRI 06B - S.ANTONIO-B-06 Etxebarri (HA) 2018/01/27
11:20
 
CD PEÑA A - B.BEGOÑAZPI.MERCED 06 Aitxarte (HA) 2018/01/27
10:15
 
C.D.TXURDINAGA-A - CD.OTXARKOAGA 07 Ibarsusi B (HA) 2018/01/27
09:30
 
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
URRETXINDORRA IKASTOLA 06B - INDAUTXU 06C Pol. Rekalde (HA) 2018/01/27
09:00
 
ELORRIETA 06B - BETOLATZA ALEVIN B Pol. San Ignacio (HA) 2018/01/27
13:00
 
DEUSTO 07-06 - SALESIANOS06 Etxezuri (HA) 2018/01/27
13:00
 
ALEVIN 06 - ZAZPI LANDA KT A La Roseta (HA) 2018/01/27
11:30
 
AD ESCOLAPIOS 06 - IBAIONDO FK 06 Pol. Rekalde (HA) 2018/01/27
09:00
 
SAILKAPENA

10. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
CD SANTURTZI ALEVIN 06 B - JD SOMORROSTRO ALEVIN 2006 B San Jorge (HA) 2018/01/27
10:30
 
SODUPE U.C. 06 GORRIA - ABANTO CLUB A Santxosolo (HA) 2018/01/27
09:00
 
CD ORTUELLA 06 - BALMASEDA GORBEA Otxartaga-berri (HA) 2018/01/27
12:30
 
Atsedena - UNION SPORT S.V. A - -  
C D KARRANTZA - SOPUERTA SPORT Balandran (HA) 2018/01/27
11:30
 
SAILKAPENA

11. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
ASTI-LEKU B - DNAMO A Los Llanos. (HA) 2018/01/27
13:00
 
UNION SPORT S.V. B - SPORTING LUTXANA 2006 Pol. Lasesarre (HA) 2018/01/27
09:00
 
SD SAN PEDRO 06A - IKHOBA KIROL KLUBA 06A Galindo (HA) 2018/01/27
14:00
 
Atsedena - TRAPAGARAN B - -  
PEÑA ATH. SANTURTZI 06 B - C.F. ZUAZO 06B Benjamín Martínez (HA) 2018/01/27
11:30
 
SAILKAPENA

12. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
C.F. ZUAZO 06A - SPORTING LUTXANA 2006-7 Zuazo (A) 2018/01/27
09:00
 
GAZTEAK C.F. B - PAULDARRAK FKT A San Pedro de Kabieze (HA) 2018/01/27
09:00
 
SESTAO RIVER 06B - SD SAN PEDRO 06B Galindo (HA) 2018/01/27
10:15
 
Atsedena - UNION SPORT S.V. C - -  
IKHOBA KIROL KLUBA 06B - PEÑA ATH. SANTURTZI 06 C Pol. Lasesarre (HA) 2018/01/27
09:00
 
SAILKAPENA

13. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
ALEVIN 2007 B - LANDAKO 2007 Pol. Larrea (HA) 2018/01/27
09:00
 
ERMUA 07 - GERTASPORT 2007 B Teodoro Zuazua (HA) 2018/01/27
12:00
 
KARMENGO AMA 2007 - MARKINA-ARTIBAI ALEBIN C Pol. Larrea (HA) 2018/01/27
11:15
 
CD BERRIZ Z - CD ELORRIO 07B Berrizburu (HA) 2018/01/27
12:45
 
KURUTZIAGA IKASTOLA 2007 A - AURRERA K.E. 2007 B Tabira (HA) 2018/01/27
09:00
 
SAILKAPENA

14. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
LEMOA HARROBI C - S.D. ARIZ C Arlonagusia (HA) 2018/01/27
09:30
 
ALEVIN 2007 C - C.D. GALDAKAO ALEVIN 07E Pol. Larrea (HA) 2018/01/27
09:00
 
KARMEL - LANDAKO 2007 A Pol. Larrea (HA) 2018/01/27
09:00
 
GERTASPORT 2007 C - LAUAXETA B Larrako Zelaia (HA) 2018/01/27
09:30
 
KURUTZIAGA IKASTOLA 2007 B - ARRATIA07B Tabira (HA) 2018/01/27
10:15
 
SAILKAPENA

15. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
C.D. MONTEFUERTE 07B - CLUB DEPORTIVO ORDUÑA B Montefuerte (HA) 2018/01/27
12:00
 
S.ANTONIO 07 - PADURA 07 Arripauzueta (HA) 2018/01/27
10:15
 
C.D.GALDAKAO ALEVIN 07 F - C.D. UGAO B Santa Barbara (HA) 2018/01/27
10:15
 
ETORKIZUN FUTBOL ESKOLA-BERDEA - BASKONIA - COOPERATIVA 2007 Santo Cristo (HA) 2018/01/27
09:30
 
S.D. ARIZ D - ETXEBARRI 07B Etxebarri (HA) 2018/01/28
10:00
 
SAILKAPENA

16. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
MARISTAS B 07 - MORAZA D Ibarsusi A (HA) 2018/01/27
10:30
 
IBARSUSI 07 - C.D. MONTEFUERTE 07C Ibarsusi A (HA) 2018/01/27
10:30
 
LOIOLA INDAUTXU D - CD PEÑA B Aitxarte (HA) 2018/01/27
09:00
 
BASKONIA FE 2007 GORRIA - COLEGIO VIZCAYA ALEVIN C Artunduaga (HA) 2018/01/27
09:15
 
U.D. LA MERCED 07 - KIRIKIÑO-OTXAR 07 Artxanda (HA) 2018/01/27
09:00
 
SAILKAPENA

17. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
LA SALLE 07 A - LOIOLA INDAUTXU E Etxezuri (HA) 2018/01/27
11:45
 
SD ITURRIGORRI 1923 - BOSCO07 La Roseta (HA) 2018/01/27
09:00
 
COLEGIO VIZCAYA ALEVIN D - INDAUTXU 07B Col. Vizcaya (HA) 2018/01/27
10:45
 
ALEVIN 07 A - AD ESCOLAPIOS 07 La Roseta (HA) 2018/01/27
11:30
 
B.BEGOÑAZPI.MERCED 07 - ELORRIETA 07B Artxanda (HA) 2018/01/27
10:15
 
SAILKAPENA

18. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
S. D. BASURTO B - URRETXINDORRA IKASTOLA 07 Iparralde (HA) 2018/01/27
10:15
 
C.F. ZUAZO 07A - DOSA SALESIANOS NEGRO Zuazo (A) 2018/01/27
10:15
 
IKHOBA KIROL KLUBA 07 - UNION SPORT S.V. E Pol. Lasesarre (HA) 2018/01/27
11:30
 
ALEVIN 07 B - LA SALLE 07 B La Roseta (HA) 2018/01/27
12:45
 
LOIOLA INDAUTXU F - SD ITURRIGORRI URQUIJO Aitxarte (HA) 2018/01/27
12:45
 
SAILKAPENA

19. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
GALLARTA B - ASTI-LEKU C San Miguel Gallarta (HA) 2018/01/27
12:15
 
LARRAMENDI B - CD SANTURTZI ALEVIN 07 Basteita (HA) 2018/01/27
09:30
 
ALEVIN KOLITZA - C.F. ZUAZO 07B Salinillas (HA) 2018/01/27
11:15
 
DINAMO B - SODUPE U.C. 07 GORRIA San Juan (HA) 2018/01/27
09:30
 
CLUB PORTUGALETE ALEVIN 07 B - ABANTO CLUB B Parque Rivas (HA) 2018/01/27
13:00
 
SAILKAPENA

20. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
PEÑA ATH. SANTURTZI 07 B - KANPAZAR IKASTOLA Benjamín Martínez (HA) 2018/01/27
10:15
 
SD SAN PEDRO 07 - SPORTING LUTXANA 2007 Galindo (HN) 2018/01/27
12:45
 
JD SOMORROSTRO ALEVIN 2007 B - DOSA SALESIANOS ROJO Malecon Berria (HA) 2018/01/27
10:30
 
SODUPE U.C. 07 URDINA - SESTAO RIVER 07B Santxosolo (HA) 2018/01/27
13:00
 
CLUB PORTUGALETE ALEVIN 07 A - DINAMO C Parque Rivas (HA) 2018/01/27
13:00
 
SAILKAPENA

21. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
SD GERNIKA B 07 - SD PLENTZIA 2007B Urbieta-Gernika (HA) 2018/01/27
13:00
 
GETXO FUTBOLA 07B - GATIKA K.T B Bolua 2 (HA) 2018/01/27
09:00
 
BERMEO 07B - CD MUNGIA 07 ZURIA Penta (HA) 2018/01/28
11:00
 
SANFIDEL F7 2007 - LARRAMENDI IKASTOLA K.T. B Urbieta-Gernika (HA) 2018/01/27
11:45
 
LUMO - SEBER ALTUBE TXIKI Urbieta-Gernika (HA) 2018/01/27
10:30
 
SAILKAPENA

22. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
GETXO FUTBOLA 07C - ASKARTZA C Bolua 2 (HA) 2018/01/27
09:00
 
TXANTXARRENE C - ERANDIO 2007 ATEGORRI Sarriena (HA) 2018/01/27
10:15
 
ITZUBALTZETA 07 - BARRIKA 2007 B Gobela (HA) 2018/01/27
10:30
 
ASTRABUDUAKO 07F - LAGUN ARTEA 07C San Lorenzo (HA) 2018/01/27
10:15
 
UGERAGA07 - URDANETA C FUTBOL Urko (HA) 2018/01/27
10:30
 
SAILKAPENA

23. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
URITARRA K.T. - ASKARTZA D Errebale (HA) 2018/01/27
11:15
 
MUNABE B - SONDIKA B Munabe (HA) 2018/01/27
10:00
 
ARTEAGA DERIO 07A - LAGUN ARTEA 07D Ibaiondo (HA) 2018/01/27
09:45
 
ALEVIN B - URDULIZ 07 Errekalde (HA) 2018/01/27
11:30
 
SALESIANOS07 - URDANETA D FUTBOL Salesianos-Deusto (HA) 2018/01/27
13:00
 
SAILKAPENA

HN=Belar Naturala HA=Belar Artifiziala A=Harea NO=Ezezaguna




IGO