LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Bizkaiko Foru Aldundia - Diputación Foral de Bizkaia
Kutxabank
Iberdrola
Cafés El Abra
Radimer
Seguros Allianz

Residencial Begoñalde

ESKOLA ORDUTEGIAK - 7KO FUTBOLA UMETXOAK B LIGA 2017-2018

1. Taldea - Jardunaldia 8

Partidua Zelaia Ordua
ZALLA UC A - SESTAO RIVER 08A San Miguel de Zalla (HA) 2018/01/27
11:00
 
ASTI-LEKU A - SODUPE U.C. 08 URDINA Parque Rivas (HA) 2018/01/27
10:15
 
SOPUERTA SPORT - BALMASEDA GORBEA Santa Ana (HA) 2018/01/27
12:00
 
GURUTZETA KFT 2008B - UNION SPORT S.V. A ez asignatuta ez asignatuta  
PEÑA ATH. SANTURTZI 08 B - CLUB PORTUGALETE BENJAMIN 08 B Benjamín Martínez (HA) 2018/01/27
13:00
 
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 8

Partidua Zelaia Ordua
GALLARTA A - KANPAZAR IKASTOLA San Miguel Gallarta (HA) 2018/01/27
09:30
 
ASTI-LEKU B - PAULDARRAK FKT A Parque Rivas (HA) 2018/01/27
09:00
 
C.F. ZUAZO 08B - CD ORTUELLA 08-09 ez asignatuta ez asignatuta  
CD SANTURTZI 08-A - DINAMO A San Jorge (HA) 2018/01/27
11:45
 
PEÑA ATH. SANTURTZI 08 C - CLUB PORTUGALETE BENJAMIN 08 C Benjamín Martínez (HA) 2018/01/27
13:00
 
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 7

Partidua Zelaia Ordua
UNION SPORT S.V. B - SESTAO RIVER 08B Serralta txiki (HA) 2018/01/21
10:15
 
C.F. ZUAZO 08A - LARRAMENDI Zuazo (A) 2018/01/20
09:00
 
DOSA SALESIANOS 2008 - Atsedena - -  
ZAZPI LANDA KT A - SD SAN PEDRO 08 Pol. Zorroza (HA) 2018/01/20
09:00
 
SPORTING LUTXANA 2008 - ASTRABUDUAKO 08C Serralta txiki (HA) 2018/01/20
09:00
 
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 8

Partidua Zelaia Ordua
S.D. ARIZ A - ERMUA 08 B Artunduaga (HA) 2018/01/27
13:00
 
VILLA DE ERMUA BLUES 08 B - C.D.GALDAKAO BENJAMIN 08 C Beti-ondo (HA) 2018/01/27
11:30
 
Atsedena - CD BERRIZ G - -  
BASKONIA - GAZTELU 2008 - GERTASPORT 2008 B ez asignatuta ez asignatuta  
CD ELORRIO 08A - IBARSUSI 08 Eleizalde (HA) 2018/01/27
10:00
 
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 8

Partidua Zelaia Ordua
KARMENGO AMA 2008 - BERRIATUKO ez asignatuta ez asignatuta  
AURRERA K.E. 2008-09B - CD BERRIZ X ez asignatuta ez asignatuta  
MARKINA-ARTIBAI BENJAMIN A - Atsedena - -  
ZORNOTZAKO ANDRAMAR FUT 08-09 - MARKINA-ARTIBAI BENJAMIN B ez asignatuta ez asignatuta  
CD ELORRIO 08B - AURRERA K.E. 2008 B1 Eleizalde (HA) 2018/01/27
10:00
 
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 8

Partidua Zelaia Ordua
LARRAMENDI IKASTOLA K.T. A - LAGUN ARTEA 08C Astiene (A) 2018/01/27
10:45
 
KARABIGANE F.T. 08 J - GAZTELUETA B Iturriaga (HA) 2018/01/27
11:15
 
ARENAS 08 - TXANTXARRENE 08 Gobela (HA) 2018/01/27
12:00
 
GEROA - ANDER DEUNA 08 ez asignatuta ez asignatuta  
GETXO FUTBOLA 08B - ASKARTZA A ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 8

Partidua Zelaia Ordua
LAGUN ARTEA 08D - GATIKA K.T A ez asignatuta ez asignatuta  
BERMEO 08B - COLEGIO VIZCAYA BENJAMIN A ez asignatuta ez asignatuta  
CD MUNGIA 08 ZURIA - MUNABE A ez asignatuta ez asignatuta  
LARRAMENDI IKASTOLA K.T. B - GETXO FUTBOLA 08C Astiene (A) 2018/01/27
12:00
 
GORLIZ 08 - BAKIO K.T Uresaranse (HA) 2018/01/27
10:30
 
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 7

Partidua Zelaia Ordua
GATIKA K.T B - ASTRABUDUAKO 08B Larrate Azpi () 2018/01/20
10:45
 
COLEGIO VIZCAYA BENJAMIN B - MUNABE B Col. Vizcaya (HA) 2018/01/20
11:45
 
ZAMUDIO A - Atsedena - -  
ASKARTZA B - ERANDIO 2008 ATEGORRI Askartza Claret (HA) 2018/01/20
11:30
 
ARTEAGA DERIO A - LAGUN ARTEA 08E Ibaiondo (HA) 2018/01/21
12:15
 
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia 8

Partidua Zelaia Ordua
SONDIKA A - C.D.TXURDINAGA-A ez asignatuta ez asignatuta  
MORAZA A - CD.OTXARKOAGA 08-09 Artxanda (HA) 2018/01/27
09:00
 
LA SALLE 08 A - LOIOLA INDAUTXU B Etxezuri (HA) 2018/01/27
09:00
 
C.D. MONTEFUERTE 08-09B - ERANDIO 2008 TXORIERRI Montefuerte (HA) 2018/01/27
12:00
 
URITARRA K.T. I - BERRIOTXOA 08 ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

10. Taldea - Jardunaldia 8

Partidua Zelaia Ordua
JOKO ALAI ZEANURI - KARMEL ZULAIBAR (HN) 2018/01/27
10:30
 
C.D.GALDAKAO BENJAMIN 08 D - UMORE ONA A ez asignatuta ez asignatuta  
Atsedena - BENJAMIN 2008-09 - -  
SONDIKA B - IKASTXIKI ARBURU ez asignatuta ez asignatuta  
ARRATIA08B - URITARRA K.T. N.U. Urbieta-Igorre (HA) 2018/01/27
11:45
 
SAILKAPENA

11. Taldea - Jardunaldia 8

Partidua Zelaia Ordua
UNION DEPORTIVA ABAROA - C.D. UGAO A San Miguel Basauri (HA) 2018/01/27
09:15
 
CLUB DEPORTIVO ORDUÑA A - ATXULAUR 08 Arbieto (HA) 2018/01/27
11:00
 
Atsedena - S.D. ARIZ B - -  
ETORKIZUN FUTBOL ESKOLA-BERDEA - C.D. MONTEFUERTE 08A ez asignatuta ez asignatuta  
ETXEBARRI 08B - BASKONIA FE 2008-C ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

12. Taldea - Jardunaldia 8

Partidua Zelaia Ordua
LA SALLE 08 B - KIRIKIÑO-OTXAR 08-09 Etxezuri (HA) 2018/01/27
09:00
 
MORAZA B - AD ESCOLAPIOS 08 Artxanda F7 () 2018/01/27
10:00
 
S.D. ARIZ E - LOIOLA INDAUTXU A ez asignatuta ez asignatuta  
CD PEÑA A - ELORRIETA 08B Aitxarte (HA) 2018/01/27
11:30
 
INDAUTXU 08B - MARISTAS A 08 Iparralde (HA) 2018/01/27
11:00
 
SAILKAPENA

13. Taldea - Jardunaldia 8

Partidua Zelaia Ordua
Atsedena - ZALLA UC D - -  
TRAPAGARAN B - C.F. ZUAZO 09B Errotarte (HA) 2018/01/27
10:30
 
JD SOMORROSTRO BENJAMIN 2009 B - GALLARTA B Malecon Berria (HA) 2018/01/27
11:45
 
CD SANTURTZI 09-B - SODUPE U.C. 09 San Jorge (HA) 2018/01/27
13:00
 
CLUB PORTUGALETE BENJAMIN 09 B - ZALLA UC C Parque Rivas (HA) 2018/01/27
10:15
 
SAILKAPENA

14. Taldea - Jardunaldia 8

Partidua Zelaia Ordua
UGERAGA09 - LARRAMENDI IKASTOLA K.T. C ez asignatuta ez asignatuta  
BERMEO 09A - KARABIGANE F.T. 09 A ez asignatuta ez asignatuta  
ASTRABUDUAKO 09E - GAZTELUETA D ez asignatuta ez asignatuta  
GETXO FUTBOLA 09A - CD MUNGIA 09 URDINA ez asignatuta ez asignatuta  
LAGUN ARTEA 09B - COLEGIO VIZCAYA BENJAMIN C ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

15. Taldea - Jardunaldia 8

Partidua Zelaia Ordua
ZAMUDIO B - COLEGIO VIZCAYA BENJAMIN D Errekalde (HA) 2018/01/27
09:30
 
URDANETA D FUTBOL - INDAUTXU 09B Urdaneta (HA) 2018/01/27
10:00
 
Atsedena - ASTRABUDUAKO 09F - -  
GETXO FUTBOLA 09B - ERANDIO 2009 ATEGORRI ez asignatuta ez asignatuta  
TXANTXARRENE 09 - ARTEAGA DERIO B ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

16. Taldea - Jardunaldia 8

Partidua Zelaia Ordua
AURRERA K.E. 2009 B1 - LEKEITIO 09 ez asignatuta ez asignatuta  
GERTASPORT 2009 B - ANAITASUNA IKASTOLA Larrako Zelaia (HA) 2018/01/27
09:30
 
MARKINA-ARTIBAI BENJAMIN D - CD ELORRIO 09A Barroeta (HA) 2018/01/27
10:30
 
CD ELORRIO 09B - MARKINA-ARTIBAI BENJAMIN C Eleizalde (HA) 2018/01/27
09:00
 
ESKOLABARRI - GERTASPORT 2009 A Beti-ondo (HA) 2018/01/27
09:00
 
SAILKAPENA

17. Taldea - Jardunaldia 8

Partidua Zelaia Ordua
ZALDUA B - LAUAXETA A ez asignatuta ez asignatuta  
CLUB DEPORTIVO VULCANO - C.D.GALDAKAO BENJAMIN 09 G Zelaieta (HN) 2018/01/27
11:00
 
Atsedena - COPE-BASKONIA 09 BERDEA - -  
UMORE ONA B - LEMOA HARROBI Meatzeta (HA) 2018/01/27
09:30
 
BASKONIA FE 2009 GORRIA - S.D. ARIZ C ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

18. Taldea - Jardunaldia 8

Partidua Zelaia Ordua
ETXEBARRI 09B - CD INDARRA 09 ez asignatuta ez asignatuta  
BASKONIA FE 2009 URDINA - ATXULAUR 09 ez asignatuta ez asignatuta  
Atsedena - LOIOLA INDAUTXU C - -  
CD PEÑA B - CLUB DEPORTIVO ORDUÑA B Aitxarte (HA) 2018/01/27
10:15
 
C.D.GALDAKAO BENJAMIN 09 F - S.D. ARIZ D ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

19. Taldea - Jardunaldia 7

Partidua Zelaia Ordua
BERRIOTXOA 09 - C.D.TXURDINAGA-B CAMPO DE FÚTBOL 7 BERRIO OTXOA (HA) 2018/01/20
10:00
 
BETOLATZA BENJAMIN B - MORAZA C La Roseta (HA) 2018/01/20
09:00
 
LA SALLE 09 B - LOIOLA INDAUTXU D Etxezuri (HA) 2018/01/20
09:00
 
MARISTAS B 09 - SD ITURRIGORRI B Ibarsusi A (HA) 2018/01/20
12:45
 
BEGOÑA BENJAMIN B - BOSCO09 Mallona B (HA) 2018/01/21
12:45
 
SAILKAPENA

20. Taldea - Jardunaldia 8

Partidua Zelaia Ordua
ELORRIETA 09B - URDANETA C FUTBOL ez asignatuta ez asignatuta  
MORAZA D - ASTRABUDUAKO 09G Artxanda F7 () 2018/01/27
12:30
 
DEUSTO 09 ZURI - GURUTZETA KFT 2009B Etxezuri (HA) 2018/01/27
11:45
 
ZAZPI LANDA KT B - LA SALLE 09 A Pol. Zorroza (HA) 2018/01/27
09:00
 
SALESIANOS09 - S. D. BASURTO B Salesianos-Deusto (HA) 2018/01/27
11:30
 
SAILKAPENA

21. Taldea - Jardunaldia 7

Partidua Zelaia Ordua
CD SANTURTZI 09-A - TRAPAGARAN C San Jorge (HA) 2018/01/20
10:30
 
UNION SPORT S.V. C - ASTI-LEKU C Serralta txiki (HA) 2018/01/21
11:30
 
C.F. ZUAZO 09A - SD.SAN PEDRO 09 B Zuazo (A) 2018/01/20
10:15
 
CLUB PORTUGALETE BENJAMIN 09 A - DOSA SALESIANOS 2009 Parque Rivas (HA) 2018/01/20
10:15
 
PAULDARRAK FKT B - GAZTEAK C.F. C Pol. Lasesarre (HA) 2018/01/20
12:45
 
SAILKAPENA

HN=Belar Naturala HA=Belar Artifiziala A=Harea NO=Ezezaguna




IGO