LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Bizkaiko Foru Aldundia - Diputación Foral de Bizkaia
Kutxabank
Iberdrola
Cafés El Abra
Radimer
Seguros Allianz

Residencial Begoñalde

ESKOLA ORDUTEGIAK - 7KO FUTBOLA UMEAK D LIGA 2017-2018

1. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
ANDRA MARI GETXO 2006 - ZALLA UC B Bolua 2 (HA) 2018/01/27
10:20
 
LAURO A - A.TRUEBA06 Lauro Ik. (HA) 2018/01/27
09:30
 
ESCLAVAS FATIMA 6º - SODUPE U.C. 06 URDINA Errekalde (HA) 2018/01/27
09:00
 
Atsedena - LICEO FRANCES 06 A - -  
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
CD MUNGIA 06 GORRIA - ANDER DEUNA 2006 Legarda (HA) 2018/01/27
09:00
 
LAURO B - BAKUVA Lauro Ik. (HA) 2018/01/27
10:45
 
UGERAGA 06-07 - LEGARDA 06 Urko (HA) 2018/01/27
12:00
 
ARTEAGA DERIO 06B - CLUB DEPORTIVO ORDUÑA A Ibaiondo (HA) 2018/01/27
11:00
 
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
LEKEITIO 06D - ETXEBARRI 06-07C Larrotegi (HA) 2018/01/27
11:45
 
LAURO C - ERMUA 06-07 Lauro Ik. (HA) 2018/01/27
10:45
 
VILLA DE ERMUA BLUES 06 D - ZABALARRA 06 Beti-ondo (HA) 2018/01/27
11:30
 
Atsedena - JESUITAK KULTURALA 06 - -  
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
SAN NIKOLAS 5 - GURUTZETA KFT 2007B Bolua 2 (HA) 2018/01/27
11:40
 
LEGARDA 07 E - MARISTAS SAN MIGUEL Legarda (HA) 2018/01/27
10:15
 
ZALLA UC C - ANDRA MARI GETXO 2007 San Miguel de Zalla (HA) 2018/01/27
12:30
 
A.TRUEBA07 - LAURO E Parque Rivas (HA) 2018/01/27
11:30
 
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
LEGARDA 07 A - ESCLAVAS FATIMA 5º Legarda (HA) 2018/01/27
09:00
 
KARABIGANE F.T. 07 I - AZKORRI NAGUSI Iturriaga (HA) 2018/01/27
10:00
 
ANDRA MARI GETXO OTXOAK 2007 - CD MUNGIA 07 GORRIA Bolua 2 (HA) 2018/01/27
10:20
 
IBAIONDO FK 07 - LAURO D Pol. Rekalde (HA) 2018/01/27
10:10
 
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 9

Partidua Zelaia Ordua
VILLA DE ERMUA BLUES 07 D - LICEO FRANCES 07 B Beti-ondo (HA) 2018/01/27
10:15
 
LEGARDA 07 L - SD GERNIKA C 07 Legarda (HA) 2018/01/27
11:30
 
LEKEITIO 07D - ZABALARRA 07 Larrotegi (HA) 2018/01/27
10:30
 
JESUITAK KULTURALA 07 - CD INDARRA 07 Colegio Jesuitas (HA) 2018/01/27
12:00
 
SAILKAPENA

HN=Belar Naturala HA=Belar Artifiziala A=Harea NO=Ezezaguna




IGO