LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Bizkaiko Foru Aldundia - Diputación Foral de Bizkaia
Kutxabank
Iberdrola
Cafés El Abra
Radimer
Seguros Allianz

Residencial Begoñalde

ESKOLA ORDUTEGIAK - 7KO FUTBOLA UMETXOAK D LIGA 2017-2018

1. Taldea - Jardunaldia 8

Partidua Zelaia Ordua
CD MUNGIA 08 GORRIA - BOSCO08 Legarda (HA) 2018/01/27
12:45
 
KARABIGANE F.T. 08 A - AZKORRI TXIKI Iturriaga (HA) 2018/01/27
11:15
 
A.TRUEBA08 - ARTEAGA DERIO C Parque Rivas (HA) 2018/01/27
11:30
 
UGERAGA C - ZALLA UC B Urko (HA) 2018/01/27
10:30
 
BAKUVA - URDULIZ 08 ZURIA ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 8

Partidua Zelaia Ordua
ZORROTZA FUTBOL CLUB - UGERAGA E Pol. Zorroza (HA) 2018/01/27
10:00
 
JESUITAK KULTURALA 08 - NUESTRA SEÑORA DEL PILAR Colegio Jesuitas (HA) 2018/01/27
09:00
 
LEKEITIO 08D - ETXEBARRI 08C Larrotegi (HA) 2018/01/27
11:45
 
LICEO FRANCES 08 A - ESCLAVAS FATIMA 4º Col. Frances (HA) 2018/01/27
11:00
 
SALESIANOS08 - URRETXINDORRA IKASTOLA 08 Salesianos-Deusto (HA) 2018/01/27
13:00
 
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 8

Partidua Zelaia Ordua
GURUTZETA KFT 2009C - LICEO FRANCES B 09 La Siebe (HA) 2018/01/27
10:15
 
BALMASEDA ZALAMA - IBAIONDO ERREKA 09 Salinillas (HA) 2018/01/27
12:35
 
SPORTING LUTXANA 2009 - URRETXINDORRA IKASTOLA 09 Serralta txiki (HA) 2018/01/27
10:15
 
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 8

Partidua Zelaia Ordua
PADURA 09 B - MUNABE C Pol. Arrigorriaga (HA) 2018/01/27
11:45
 
VILLA DE ERMUA BLUES 09 D - IKASTXIKI BELATXIKIETA Beti-ondo (HA) 2018/01/27
09:00
 
ETORKIZUN FUTBOL ESKOLA-GORRIA - C.D. UGAO B Santo Cristo (HA) 2018/01/27
10:45
 
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 8

Partidua Zelaia Ordua
IKASTXIKI BIZKARGI - CD MUNGIA 09 GORRIA ez asignatuta ez asignatuta  
LAGUN ARTEA 09C - ASKARTZA D Sarriena 3 (HA) 2018/01/27
10:15
 
ANDER DEUNA 09 - IBAIONDO NERBIOI 09 Ander-Deuna Ik. (HA) 2018/01/27
10:30
 
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 8

Partidua Zelaia Ordua
CD MUNGIA 09 ZURIA - ANDER DENA 08-09 Legarda 2 () 2018/01/27
11:30
 
BERMEO 09B - ASKARTZA C Penta (HA) 2018/01/27
10:45
 
Atsedena - GORLIZ 09 - -  
SAILKAPENA

HN=Belar Naturala HA=Belar Artifiziala A=Harea NO=Ezezaguna




IGO