LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Bizkaiko Foru Aldundia - Diputación Foral de Bizkaia
Kutxabank
Iberdrola
Cafés El Abra
Radimer
Seguros Allianz

Residencial Begoñalde

ESKOLA ORDUTEGIAK - ARETO FUTBOLA UMEAK LIGA 2017-2018

1. Taldea - Jardunaldia 8

Partidua Zelaia Ordua
JESUS-MARIA - AD GOIZTIRI en el centro () 2018/01/27
11:30
 
IRUARTETA A - ZUBELDIA 06 en el centro () 2018/01/27
11:00
 
EL AVE MARIA - ITURRIONDO ALEV - GOIZTIRIKO NESKAK en el centro () 2018/01/27
10:00
 
ROMO ALEVIN - MUSKIZ A.F. en el centro () 2018/01/27
09:00
 
ALBIZ ESKOLA SESTAO - F.S.SANTURTZI ALEVIN 06 Las Llanas (HN) 2018/01/27
13:00
 
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 8

Partidua Zelaia Ordua
KARMENGO AMA 2006 - CD.OTXARTABE en el centro () 2018/01/27
13:30
 
LA MERCED - ATXURI A6 ez asignatuta ez asignatuta  
PUREZA 06 - PÍO BAROJA ez asignatuta ez asignatuta  
TXOMIN ARESTI A - BIZIA en el centro () 2018/01/27
10:00
 
BERRIOTXOA 06-07 - KONTXA INDAUTXU en el centro () 2018/01/27
10:15
 
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 8

Partidua Zelaia Ordua
BEGOÑAKO ANDRA MARI - KARMELO FUTBITO 5.MAILA Las Llanas (HN) 2018/01/27
12:00
 
IKASBIDESPORT U - ZUBELDIA 07 La Salle-Deusto (AS) 2018/01/27
09:00
 
Atsedena - SANTA MARÍA B - -  
KUKUIAGA ETXEBARRI FS A - F.S. SANTURTZI ALEVIN 07 Kukuyaga Esc. (AS) 2018/01/27
10:00
 
INDAUTXUKO ESKOLA ALEVIN IV - ZURBARAN ITURRIONDO ALEVIN Felix Serrano (AS) 2018/01/27
10:00
 
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 8

Partidua Zelaia Ordua
BERRIOTXOA 07 - ATXURI A5 en el centro () 2018/01/27
09:00
 
ITURRIONDO ZURBARANBARRI - MERCEDARIAS KIMUAK en el centro () 2018/01/27
12:45
 
Atsedena - KUKUIAGA ETXEBARRI FS B - -  
LAGUN ONAK - GANDASEGI - KARMEN 07 ez asignatuta ez asignatuta  
ARTAROMO GETXO E.F.S. - COLEGIO ALEMAN Gobela (HA) 2018/01/27
10:30
 
SAILKAPENA

HN=Belar Naturala HA=Belar Artifiziala A=Harea NO=Ezezaguna




IGO