LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Bizkaiko Foru Aldundia - Diputación Foral de Bizkaia
Kutxabank
Iberdrola
Cafés El Abra
Radimer
Seguros Allianz

Residencial Begoñalde

ESKOLA ORDUTEGIAK - ARETO FUTBOLA UMETXOAK LIGA 2017-2018

1. Taldea - Jardunaldia 8

Partidua Zelaia Ordua
KURUTZIAGA IKASTOLA 2008 B - LANDAKO 2008 BERDEA Kurutziaga Ik. (HA) 2018/01/27
11:30
 
KUKUIAGA ETXEBARRI FS C - MATIENA HERRI ESKOLA ez asignatuta ez asignatuta  
Atsedena - S.ANTONIO 08 - -  
ZABALARRA 08 - NEVERS FUTBOL 08 ez asignatuta ez asignatuta  
LANDAKO 2008 GORRIA - KURUTZIAGA IKASTOLA 2008 A Landako (HA) 2018/01/27
11:00
 
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 8

Partidua Zelaia Ordua
RONTEGI - ZUBELDIA 08 ez asignatuta ez asignatuta  
F.S. SANTURTZI BENJAMIN 08 - E. ESKARTZAGA Pol. El Puerto (SI) 2018/01/27
13:00
 
SAN NIKOLAS 4 - SANTA MARÍA ez asignatuta ez asignatuta  
ALBIZ ESKOLA SESTAO - Atsedena - -  
ITXAROPENA IKASTOLA - EL REGATO C ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 8

Partidua Zelaia Ordua
TXOMIN ARESTI B - ROMO BENJAMIN ez asignatuta ez asignatuta  
BIZIA - ARTXANDAPE 08 F5 ez asignatuta ez asignatuta  
Atsedena - AMPA ZIPIRIÑE - -  
ARANGOITI IKASTETXEA - INDAUTXUKO ESKOLA BENJAMIN I en el centro () 2018/01/27
11:00
 
EL REGATO B - LAURO B en el centro () 2018/01/27
09:00
 
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 8

Partidua Zelaia Ordua
BILBOKO BEGOÑAZPI-MERCED FKT A - KONTXA INDAUTXU ez asignatuta ez asignatuta  
LAURO A - ATXURI B4 ez asignatuta ez asignatuta  
Atsedena - PUREZA GORRIA - -  
JESUS-MARIA A - INDAUTXUKO ESKOLA BENJAMIN II ez asignatuta ez asignatuta  
IRUARTETA C - LAURO D ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 8

Partidua Zelaia Ordua
PÍO BAROJA - BILBOKO BEGOÑAZPI-MERCED FKT B ez asignatuta ez asignatuta  
LAURO C - INDAUTXUKO ESKOLA BENJAMIN III ez asignatuta ez asignatuta  
Atsedena - BERRIOTXOA 08-09 - -  
PUREZA URDIÑA - KARMEN 08 ez asignatuta ez asignatuta  
JESUS MARIA B - DEUSTUKOIKASTOLA08.1 ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 8

Partidua Zelaia Ordua
KARMELO FUTBITO 3.MAILA - IRUARTETA B ez asignatuta ez asignatuta  
IKASBIDESPORT L - EL AVE MARIA - ITURRIONDO BENJ La Salle-Deusto (AS) 2018/01/27
10:15
 
Atsedena - CD.OTXARTABE (RET) - -  
COAMI BENJ. - BETIKO IKASTOLA (RET) en el centro () 2018/01/27
09:00
 
ZURBARAN ITURRIONDO BENJAMIN - DEUSTUKOIKASTOLA08.2 ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 8

Partidua Zelaia Ordua
ZELAIETA A - BERRIOIZ 09 en el centro () 2018/01/27
10:00
 
LANDAKO 2009 - KARMENGO AMA 2009 Landako (HA) 2018/01/27
09:30
 
Atsedena - KUKUIAGA ETXEBARRI FS A - -  
S.ANTONIO 09 - FUTBOL NEVERS 09 en el centro () 2018/01/27
09:30
 
TXURDINAGA ESKOLA - ZABALARRA 09 ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 8

Partidua Zelaia Ordua
ZUBELDIA 09 - SESTAO ESKOLA BENJAMIN en el centro () 2018/01/27
10:00
 
MERCEDARIAS BENJAMINAK - EL REGATO A ez asignatuta ez asignatuta  
AD GOIZTIRI - ALAZNE ez asignatuta ez asignatuta  
ANDRA MARI GETXO 2009 - ZUBILETA ez asignatuta ez asignatuta  
SAN NIKOLAS 2 - LAURO E ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia 8

Partidua Zelaia Ordua
SAN NIKOLAS 3 - BILBOKO BEGOÑAZPI-MERCED FKT D ez asignatuta ez asignatuta  
LAURO F - ABUSU IKASTOLA ez asignatuta ez asignatuta  
EL REGATO D - NTRA. SRA. BEGOÑA SANTUTXU en el centro () 2018/01/27
10:00
 
ATXURI B3 - DEUSTUKO IKASTOLA 2009 ez asignatuta ez asignatuta  
CD EUROPA - COLEGIO ALEMAN ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

10. Taldea - Jardunaldia 8

Partidua Zelaia Ordua
BILBOKO BEGOÑAZPI-MERCED FKT E - KUKUIAGA ETXEBARRI FS B ez asignatuta ez asignatuta  
LAURO G - KARMEN 09 ez asignatuta ez asignatuta  
EL REGATO E - PUREZA 09 en el centro () 2018/01/27
11:00
 
KARMELO FUTBITO 4.MAILA - ESCLAVAS FATIMA 3º ez asignatuta ez asignatuta  
ZURBARANBARRI LHI ITURRIONDO - LAURO H ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

HN=Belar Naturala HA=Belar Artifiziala A=Harea NO=Ezezaguna




IGO