LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Bizkaiko Foru Aldundia - Diputación Foral de Bizkaia
Bilbao Bizkaia Kutxa
Iberdrola
Cafés El Abra
Radimer
Seguros Allianz

EMAITZAK - 7KO FUTBOLA UMEAK LIGA A 2011-2012

1. Taldea - Jardunaldia 13

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
GERNIKA 00 A  1  -  5  IURRETAKO A
JESUITAK 00A  4  -  1  ETXEBARRI A
BERMEO 00 Atsedena
ABAROA A  3  -  3  PADURA A
ABADIÑO A  2  -  1  BERMEO FT
LAN-BIDE A  5  -  1  JESUITAK 00B
MARISTAS  2  -  3  AMOREBIETA A
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 13

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
PORTUGALETE B  2  -  2  UGERAGA
GETXO 00 N  7  -  2  ELORRIETA B
BASURTO A  5  -  0  BEGOÑAZPI-MERCED FKT
ESCOLAPIOS 00 Atsedena
MORAZA A  1  -  6  LAGUN ARTEA 00 B
ASTRABUDUAKO A  3  -  1  BEGOÑA A
ASKARTZA A  3  -  7  DANOK BAT 00 B
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 13

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SANTUTXU 00 A  3  -  3  SOMORROSTRO 00 A
SANTURTZI A  3  -  1  ELORRIETA A
UNION SPORT A  5  -  3  TRAPAGARAN A
ITURRIGORRI  5  -  2  ITUGARPE 00
SESTAO RIVER B  4  -  3  ZALLA UC
RETUERTO B  3  -  5  PAULDARRAK FKT A
ASKARTZA B  1  -  0  PORTUGALETE A
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 13

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LAGUN ARTEA 01 A  5  -  7  BARAKALDO 01 A
ASTRABUDUAKO C  6  -  1  RETUERTO C
Atsedena BALMASEDA A
ATHLETIC A  17  -  1  PORTUGALETE C
SESTAO RIVER C    -    ROMO FC 01 (RET)
PEÑA GALDAMES AT.B  8  -  2  SANTURTZI C
GETXO 01 A  5  -  4  DANOK BAT 01 D
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 13

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SANTUTXU 01 A  8  -  2  SALESIANOS 01
Atsedena ELORRIETA 01
LAGUN ARTEA 01 B  4  -  2  COL. VIZCAYA C
MORAZA B  1  -  3  ESCOLAPIOS 01
SESTAO RIVER D  1  -  3  INDAUTXU C
DEUSTO 01 A  3  -  2  RETUERTO D
IBARSUSI  4  -  2  BEGOÑA B
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 13

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SANTUTXU 01 B  1  -  1  BERMEO 01 A
Atsedena LAN-BIDE E
BASKONIA FE 01A  3  -  1  AMOREBIETA B
PADURA C  0  -  11  ATHLETIC B
AMOREBIETA C  4  -  3  ETORKIZUN
ETXEBARRI B  3  -  6  GERNIKA 01B
BOSCO 01  2  -  10  DANOK BAT 01 C
SAILKAPENA


IGO