LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Bizkaiko Foru Aldundia - Diputación Foral de Bizkaia
Kutxabank
Iberdrola
Cafés El Abra
Radimer
Seguros Allianz

EMAITZAK - 7KO FUTBOLA UMEAK LIGA B 2011-2012

1. Taldea - Jardunaldia 11

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
AURRERA ZALDUPE 00J 2  -  6 MARKINA ARTIBAI 00
LEKEITIOKO IK. A 1  -  3 ELORRIO KT D
KURUTZIAGA IK. 00 A 3  -  2 LANDAKO 00 A
TXOMIN AGIRRE 3  -  4 ONGARAI 00
ANAITASUNA A 1  -  3 LEKEITIO ESK. A
MARKINA ARTIBAI 01 A 9  -  3 AURRERA ZALDUPE 00E
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 11

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
KARMEL 5  -  2 VULCANO
LARREA A 2  -  1 ANAITASUNA B
S.ANTONIO STA. RITA 00B 6  -  4 ZALDUA A
LANDAKO 00 B 7  -  5 KURUTZIAGA IK. 00 B
ELORRIO KT C 8  -  3 LAUAXETA F
BERRIOIZ-00 4  -  0 ANDRA MARI IK.
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 11

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SEBER ALTUBE A 0  -  11 LAURO IK. A
MUNABE 00 2  -  2 BENTADES 00
LARREA B 3  -  2 BUSTURIA
COL. VIZCAYA A 3  -  8 ASTRIKOITZ
COL. FRANCES 4  -  6 LOYOLA IND. A
LARRAMENDI IK. A 1  -  2 ALLENDE SALAZAR A
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 11

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ANDRA MARI 00 R 8  -  9 KARABIGANE A
GORLIZ 1  -  3 ITZUBALTZETA 00
UGERAGA B Atsedena
SAN NIKOLAS 00 5  -  6 GETXO 00 C
PLENTZIA A 6  -  3 AZKORRI NAGUSI A
LAURO IK. B 1  -  3 TXANTXARRENE-IRLANDESAS A
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 11

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
TXANTXARRENE-IRLANDESAS B 10  -  5 URITARRA K.T.
AZKORRI NAGUSI B 0  -  3 LAGUN ARTEA 00 C
GETXO 00 U 13  -  0 ANDER DEUNA
Atsedena UGERAGA C
GAZTELUETA A 3  -  0 URDANETA A
ASTRABUDUAKO B 5  -  1 ANDRA MARI 00 N
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 11

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ARIZ A 2  -  7 ATXULAUR 00
AREATZA 4  -  0 ORDUÑA A
LEMONA 4  -  2 BASKONIA FE 00B
ZUBIZARRETA I. 00 2  -  1 LAN-BIDE C
ABAROA C 3  -  6 PADURA B
UGAO A 2  -  2 COL. BASAURI
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 11

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SANTURTZI B 6  -  4 SOPUERTA
EDUARDO ESKARTZAGA 1  -  5 STA.TERESA-BAGATZA
GAZTEAK A 2  -  4 GURUTZETA KFT A
AMETS A 6  -  2 GALLARTA A
PAULDARRAK FKT B Atsedena
TRAPAGARAN B 4  -  2 DINAMO SAN JUAN
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 11

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
UNION SPORT B 0  -  6 KONTXA
ASTI-LEKU A 7  -  0 PEÑA ATH.SANTURTZI A
Atsedena EZKERRALDEKO
SOMORROSTRO 00B 1  -  3 AVELLANEDA
SAN PEDRO A 1  -  7 BALMASEDA B
LARRAMENDI 2  -  7 EL REGATO A
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia 11

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BASKONIA FE 00A 1  -  5 OTXARKOAGA 00
LOYOLA IND. B Atsedena
SONDIKA A 9  -  4 LA SALLE 00 A
ABAROA D 2  -  6 LAN-BIDE B
LAURO IK. C 8  -  4 MONTEFUERTE A
ARTEAGA 9  -  4 ARIZ B
SAILKAPENA

10. Taldea - Jardunaldia 11

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BEGOÑA C 6  -  4 LOYOLA IND. C
LAGUN ARTEA 00 D 4  -  5 URRETXINDORRA IK.
INDAUTXU B 11  -  1 COL. VIZCAYA B
Atsedena BASURTO B
SAN PEDRO B 1  -  9 URDANETA B
ZAZPI LANDA A 8  -  0 ASTRABUDUAKO E
SAILKAPENA

11. Taldea - Jardunaldia 11

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ETXEBARRI C 4  -  0 OTXARKOAGA 01D
SALESIANOS 00 4  -  1 ITURRIGORRI B
LAN-BIDE G 2  -  3 LA SALLE 00 B
DEUSTO 00 B Atsedena
PAGASARRIBIDE 00 2  -  1 MONTEFUERTE C
TXURDINAGA 12  -  0 LA MERCED UD
SAILKAPENA

12. Taldea - Jardunaldia 11

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ZUBI-ZAHAR AURRERA 2 5  -  6 AURRERA ZALDUPE 01
LEKEITIOKO IK. B 3  -  5 ANAITASUNA E
Atsedena ESKOLABARRI
MARKINA ARTIBAI 01B 8  -  3 ONGARAI 01
ANAITASUNA D 7  -  2 LEKEITIO ESKOLA 01 B
LEKEITIO ESK. 01 C 5  -  4 ZUBI-ZAHAR AURRERA 1
SAILKAPENA

13. Taldea - Jardunaldia 11

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
IURRETAKO B 1  -  1 BERRIOIZ-01
LANDAKO 01 C 0  -  7 ELORRIO KT A
S.ANTONIO STA.RITA 01A 14  -  2 ZALDUA B
NEVERS B 1  -  7 KURUTZIAGA IK. 01
ABADIÑO B 7  -  2 LARREA C
SAN JOSE JESUITAK 01 1  -  0 LANDAKO 01 E
SAILKAPENA

14. Taldea - Jardunaldia 11

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BAKIO KT 3  -  3 LARRAMENDI IK. C
LUMO K.E. 2  -  1 LAURO IK. E
LEGARDA A 7  -  2 GERNIKA 01C
ALLENDESALAZAR B 4  -  3 SONDIKA B
BENTADES 01 4  -  5 SEBER ALTUBE B
BERMEO 01 B Atsedena
SAILKAPENA

15. Taldea - Jardunaldia 11

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ARENAS 01 8  -  3 ASTRABUDUAKO D
URDANETA C 5  -  3 GAZTELUETA B
AZKORRI TXIKI 0  -  2 SAN NIKOLAS 01
GETXO 01 B 2  -  6 PLENTZIA C
LAGUN ARTEA 01 C Atsedena
ASKARTZA C 9  -  1 FATIMA
SAILKAPENA

16. Taldea - Jardunaldia 11

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
Atsedena KARABIGANE B
URDANETA D 7  -  3 PLENTZIA B
LAURO IK. F 1  -  10 URDULIZ A
GETXO 01 I 8  -  1 LAGUN ARTEA 01 D
ROMO FC 01 5  -  2 LEGARDA B
ASKARTZA D 13  -  0 GETXO 01 M
SAILKAPENA

17. Taldea - Jardunaldia 11

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ETXEBARRI D 4  -  1 UGAO B
Atsedena PORTUGALETE D
LAN-BIDE D 2  -  11 ABAROA B
BASKONIA FE 01B 1  -  2 LOYOLA IND. D
ORDUÑA B 2  -  3 PADURA D
UNKINA 0  -  2 ARIZ C
SAILKAPENA

18. Taldea - Jardunaldia 11

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
DOSA SALESIANOS A 3  -  2 PAULDARRAK FKT C
AMETS B Atsedena
GALLARTA B 0  -  0 SOMORROSTRO 01
IBAIBE 1  -  6 GAZTEK B
ORTUELLA A 2  -  5 GURUTZETA KFT B
TRAPAGARAN C 4  -  2 KANPAZAR
SAILKAPENA

19. Taldea - Jardunaldia 11

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ANTONIO TRUEBA 1  -  7 UNION SPORT C
BALMASEDA C 0  -  5 ORTUELLA B
EL REGATO B 5  -  6 MARISTAS SAN MIGUEL
MIMETIZ 01 Atsedena
PEÑA ATH.SANTURTZI B 6  -  2 ASTI-LEKU B
TRAPAGARAN D   -   DOSA SALESIANOS B (RET)
SAILKAPENA

20. Taldea - Jardunaldia 11

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
MORAZA C 1  -  8 OTXARKOAGA 01B
ZUBIZARRETA I. 01 8  -  2 COL. FRANCES
LOYOLA IND. E 10  -  3 BASKONIA FE 01C
ABADIÑO C Atsedena
ELORRIO KT B 1  -  10 LANDAKO 01 D
LAN-BIDE F 1  -  2 ALLENDESALAZAR C
SAILKAPENA

21. Taldea - Jardunaldia 11

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ANDRA MARI 01 3  -  2 OTXARKOAGA 01A
LEGARDA C Atsedena
INDAUTXU D 2  -  5 LA SALLE 01 A
DEUSTO 01 B 1  -  2 LAURO IK. G
ZAMUDIO 5  -  4 MUNABE 01
ELORRIETA 01 B 7  -  3 LARRAMENDI IK. B
SAILKAPENA

22. Taldea - Jardunaldia 11

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
MARISTAS B 8  -  2 OTXARKOAGA 01C
LAUAXETA E 5  -  4 ITUGARPE-01
Atsedena LA SALLE 01 B
LAURO IK. H 6  -  0 LUTXANA SP.
BETOLATAZA 01 5  -  3 MONTEFUERTE B
ZAZPI LANDA B 3  -  5 LOYOLA IND. F
SAILKAPENA



IGO