LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Bizkaiko Foru Aldundia - Diputación Foral de Bizkaia
Bilbao Bizkaia Kutxa
Iberdrola
Cafés El Abra
Radimer
Seguros Allianz

EMAITZAK - 7KO FUTBOLA UMEAK 2ª FASE LIGA A 2011-2012

1. Taldea - Jardunaldia 9

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ABAROA A  4  -  3  ESCOLAPIOS 00
BERMEO FT  1  -  7  ITURRIGORRI
SOMORROSTRO 00 A  1  -  1  SANTURTZI A
PORTUGALETE A  6  -  0  JESUITAK 00A
ASTRABUDUAKO A  3  -  2  LAGUN ARTEA 00 B
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 9

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
DANOK BAT 00 B  7  -  2  BERMEO 00
JESUITAK 00B  7  -  4  PORTUGALETE B
ABADIÑO A  5  -  4  ETXEBARRI A
ITUGARPE 00  7  -  2  UNION SPORT A
UGERAGA  2  -  1  SANTUTXU 00 A
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 9

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BEGOÑA A  0  -  4  LAN-BIDE A
GETXO 00 N  0  -  2  PADURA A
TRAPAGARAN A  4  -  2  MORAZA A
AMOREBIETA A  3  -  9  ASKARTZA B
BASURTO A  1  -  4  ELORRIETA A
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 9

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
GERNIKA 00 A  4  -  3  MARISTAS
PAULDARRAK FKT A  5  -  5  IURRETAKO A
BEGOÑAZPI-MERCED FKT  1  -  0  SESTAO RIVER B
RETUERTO B  3  -  2  ASKARTZA A
ZALLA UC  3  -  3  ELORRIETA B
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 9

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
DANOK BAT 01 C  4  -  1  DANOK BAT 01 D
BARAKALDO 01 A  4  -  3  ATHLETIC B
LAGUN ARTEA 01 B  4  -  8  LAGUN ARTEA 01 A
ATHLETIC A  13  -  3  IBARSUSI
SANTUTXU 01 B  5  -  1  SANTUTXU 01 A
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 9

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BEGOÑA B  2  -  5  INDAUTXU C
BASKONIA FE 01A  3  -  1  PADURA C
SANTURTZI C  1  -  2  PEÑA GALDAMES AT.B
PORTUGALETE C  4  -  2  BERMEO 01 A
ESCOLAPIOS 01  2  -  2  ELORRIETA 01
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 9

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LAN-BIDE E  6  -  5  BOSCO 01
COL. VIZCAYA C  3  -  2  RETUERTO D
Atsedena MORAZA B
ETORKIZUN  2  -  1  GETXO 01 A
ASTRABUDUAKO C  2  -  4  GERNIKA 01B
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 9

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BALMASEDA A  1  -  1  RETUERTO C
Atsedena AMOREBIETA C
ETXEBARRI B  3  -  4  SESTAO RIVER C
AMOREBIETA B  11  -  1  SESTAO RIVER D
SALESIANOS 01  7  -  3  DEUSTO 01 A
SAILKAPENA


IGO