LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Bizkaiko Foru Aldundia - Diputación Foral de Bizkaia
Kutxabank
Iberdrola
Cafés El Abra
Radimer
Seguros Allianz

EMAITZAK - 7KO FUTBOLA UMEAK 2ª FASE LIGA A 2011-2012

1. Taldea - Jardunaldia 9

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ABAROA A 4  -  3 ESCOLAPIOS 00
BERMEO FT 1  -  7 ITURRIGORRI
SOMORROSTRO 00 A 1  -  1 SANTURTZI A
PORTUGALETE A 6  -  0 JESUITAK 00A
ASTRABUDUAKO A 3  -  2 LAGUN ARTEA 00 B
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 9

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
DANOK BAT 00 B 7  -  2 BERMEO 00
JESUITAK 00B 7  -  4 PORTUGALETE B
ABADIÑO A 5  -  4 ETXEBARRI A
ITUGARPE 00 7  -  2 UNION SPORT A
UGERAGA 2  -  1 SANTUTXU 00 A
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 9

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BEGOÑA A 0  -  4 LAN-BIDE A
GETXO 00 N 0  -  2 PADURA A
TRAPAGARAN A 4  -  2 MORAZA A
AMOREBIETA A 3  -  9 ASKARTZA B
BASURTO A 1  -  4 ELORRIETA A
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 9

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
GERNIKA 00 A 4  -  3 MARISTAS
PAULDARRAK FKT A 5  -  5 IURRETAKO A
BEGOÑAZPI-MERCED FKT 1  -  0 SESTAO RIVER B
RETUERTO B 3  -  2 ASKARTZA A
ZALLA UC 3  -  3 ELORRIETA B
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 9

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
DANOK BAT 01 C 4  -  1 DANOK BAT 01 D
BARAKALDO 01 A 4  -  3 ATHLETIC B
LAGUN ARTEA 01 B 4  -  8 LAGUN ARTEA 01 A
ATHLETIC A 13  -  3 IBARSUSI
SANTUTXU 01 B 5  -  1 SANTUTXU 01 A
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 9

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BEGOÑA B 2  -  5 INDAUTXU C
BASKONIA FE 01A 3  -  1 PADURA C
SANTURTZI C 1  -  2 PEÑA GALDAMES AT.B
PORTUGALETE C 4  -  2 BERMEO 01 A
ESCOLAPIOS 01 2  -  2 ELORRIETA 01
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 9

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LAN-BIDE E 6  -  5 BOSCO 01
COL. VIZCAYA C 3  -  2 RETUERTO D
Atsedena MORAZA B
ETORKIZUN 2  -  1 GETXO 01 A
ASTRABUDUAKO C 2  -  4 GERNIKA 01B
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 9

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BALMASEDA A 1  -  1 RETUERTO C
Atsedena AMOREBIETA C
ETXEBARRI B 3  -  4 SESTAO RIVER C
AMOREBIETA B 11  -  1 SESTAO RIVER D
SALESIANOS 01 7  -  3 DEUSTO 01 A
SAILKAPENA


IGO