LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Bizkaiko Foru Aldundia - Diputación Foral de Bizkaia
Bilbao Bizkaia Kutxa
Iberdrola
Cafés El Abra
Radimer
Seguros Allianz

EMAITZAK - 7KO FUTBOLA UMEAK 2ª FASE LIGA B 2011-2012

1. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LAGUN ARTEA 00 C  9  -  2  INDAUTXU B
KURUTZIAGA IK. 00 A Atsedena
STA.TERESA-BAGATZA  1  -  0  BALMASEDA B
  Partidu jokatu barik  
ATXULAUR 00   1  -  2  DEUSTO 00 B
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
KARABIGANE A  3  -  3  URDANETA A
AREATZA Atsedena
LAN-BIDE G  1  -  1  ALLENDE SALAZAR A
SONDIKA A  3  -  4  ZAZPI LANDA A
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SAN PEDRO A  2  -  7  ELORRIO KT C
Atsedena LOYOLA IND. A
LOYOLA IND. B  2  -  3  ANAITASUNA A
SOPUERTA   5  -  5  TXANTXARRENE-IRLANDESAS A
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BEGOÑA C  4  -  3  LEKEITIO ESK. A
ASTRABUDUAKO B  3  -  7  GURUTZETA KFT A
Atsedena PLENTZIA A
LAURO IK. A  2  -  1  COL. BASAURI
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
MARKINA ARTIBAI 00  2  -  4  OTXARKOAGA 00
EL REGATO A  3  -  7  LANDAKO 00 B
Atsedena LEMONA
ITURRIGORRI B  2  -  5  LARRAMENDI IK. A
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LARREA A  5  -  3  AZKORRI NAGUSI B
Atsedena MONTEFUERTE A
SOMORROSTRO 00B  5  -  7  SANTURTZI B
TXURDINAGA  3  -  2  COL. VIZCAYA B
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
COL. VIZCAYA A  5  -  2  ANDRA MARI 00 R
Atsedena LAN-BIDE B
LANDAKO 00 A  4  -  6  AVELLANEDA
SALESIANOS 00  3  -  5  VULCANO
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ZUBIZARRETA I. 00  6  -  1  GORLIZ
LOYOLA IND. C  7  -  7  KONTXA
Atsedena AMETS A
GETXO 00 U  3  -  3  LARREA B
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
AURRERA ZALDUPE 00J  5  -  3  SAN NIKOLAS 00
Atsedena ETXEBARRI C
S.ANTONIO STA. RITA 00B  6  -  9  ARTEAGA
TRAPAGARAN B  2  -  3  PADURA B
SAILKAPENA

10. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ORDUÑA A  1  -  7  PEÑA ATH.SANTURTZI A
BENTADES 00 Atsedena
SAN PEDRO B  5  -  0  ANAITASUNA B
URITARRA K.T.  1  -  7  TXOMIN AGIRRE
SAILKAPENA

11. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
PAGASARRIBIDE 00  1  -  4  AZKORRI NAGUSI A
ANDRA MARI 00 N  4  -  1  DINAMO SAN JUAN
Atsedena BASKONIA FE 00A
LAGUN ARTEA 00 D  2  -  6  MARKINA ARTIBAI 01 A
SAILKAPENA

12. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ABAROA C  6  -  3  TXANTXARRENE-IRLANDESAS B
SEBER ALTUBE A  4  -  2  MONTEFUERTE C
Atsedena LAURO IK. B
BASURTO B  5  -  5  ZALDUA A
SAILKAPENA

13. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LA SALLE 00 A  6  -  5  BERRIOIZ-00
BUSTURIA   0  -  1  GALLARTA A
Atsedena ANDER DEUNA
LEKEITIOKO IK. A  7  -  3  LARRAMENDI
SAILKAPENA

14. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BASKONIA FE 00B  2  -  8  ARIZ B
Atsedena EZKERRALDEKO
LA MERCED UD  2  -  2  EDUARDO ESKARTZAGA
GETXO 00 C  8  -  2  URRETXINDORRA IK.
SAILKAPENA

15. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
AURRERA ZALDUPE 00E  3  -  4  MUNABE 00
UGERAGA B Atsedena
LAUAXETA F  4  -  0  ASTRABUDUAKO E
ELORRIO KT D  5  -  2  LAN-BIDE C
SAILKAPENA

16. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
COL. FRANCES  6  -  1  OTXARKOAGA 01D
UNION SPORT B  3  -  3  ANDRA MARI IK.
PAULDARRAK FKT B  3  -  7  UGERAGA C
ARIZ A  3  -  3  ABAROA D
SAILKAPENA

17. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LARRAMENDI IK. B  7  -  3  LEKEITIO ESK. 01 C
BASKONIA FE 01B  3  -  5  URDULIZ A
SEBER ALTUBE B  2  -  4  UNION SPORT C
KURUTZIAGA IK. 01  4  -  0  ZUBIZARRETA I. 01
SAILKAPENA

18. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ASKARTZA D  5  -  2  URDANETA C
ORTUELLA B  2  -  1  SOMORROSTRO 01
GALLARTA B  3  -  3  ABADIÑO B
MARKINA ARTIBAI 01B  11  -  5  ABAROA B
SAILKAPENA

19. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LA SALLE 01 A  2  -  1  OTXARKOAGA 01B
KARABIGANE B  0  -  2  ALLENDESALAZAR B
GAZTELUETA B  10  -  3  ELORRIO KT A
BETOLATAZA 01  4  -  7  LARRAMENDI IK. C
SAILKAPENA

20. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LA SALLE 01 B  2  -  5  PORTUGALETE D
ONGARAI 01  8  -  4  LANDAKO 01 D
LAGUN ARTEA 01 C  5  -  5  PEÑA ATH.SANTURTZI B
MUNABE 01  8  -  6  DOSA SALESIANOS A
SAILKAPENA

21. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
Atsedena LEKEITIO ESKOLA 01 B
ABADIÑO C  0  -  0  LANDAKO 01 E
ETXEBARRI D  0  -  4  LEGARDA B
GETXO 01 B  5  -  4  BERMEO 01 B
SAILKAPENA

22. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
PAULDARRAK FKT C  3  -  2  OTXARKOAGA 01A
AMETS B Atsedena
S.ANTONIO STA.RITA 01A  6  -  1  MIMETIZ 01
URDANETA D  3  -  3  ZAZPI LANDA B
SAILKAPENA

23. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ARENAS 01  0  -  8  LEGARDA A
Atsedena LAUAXETA E
ALLENDESALAZAR C  1  -  2  ZUBI-ZAHAR AURRERA 1
PADURA D  7  -  5  ASTI-LEKU B
SAILKAPENA

24. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ASKARTZA C  7  -  3  INDAUTXU D
Atsedena LAURO IK. F
LAURO IK. H  5  -  2  ANDRA MARI 01
GURUTZETA KFT B  12  -  1  ZALDUA B
SAILKAPENA

25. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LEGARDA C  3  -  1  GERNIKA 01C
MARISTAS SAN MIGUEL  1  -  2  MONTEFUERTE B
Atsedena UGAO B
ANAITASUNA E  4  -  3  COL. FRANCES
SAILKAPENA

26. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ANTONIO TRUEBA  2  -  3  GETXO 01 I
LAURO IK. E  1  -  0  BERRIOIZ-01
Atsedena ORTUELLA A
ASTRABUDUAKO D  5  -  2  AURRERA ZALDUPE 01
SAILKAPENA

27. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
GETXO 01 M  0  -  6  BASKONIA FE 01C
Atsedena LUMO K.E.
IURRETAKO B  2  -  3  ZAMUDIO
ARIZ C  5  -  6  TRAPAGARAN C
SAILKAPENA

28. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
EL REGATO B  3  -  1  OTXARKOAGA 01C
ELORRIO KT B  4  -  3  BAKIO KT
Atsedena ZUBI-ZAHAR AURRERA 2
UNKINA   2  -  1  SAN NIKOLAS 01
SAILKAPENA

29. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LAURO IK. G  5  -  7  ESKOLABARRI
LAN-BIDE F  2  -  0  LAGUN ARTEA 01 D
LARREA C Atsedena
AZKORRI TXIKI  1  -  0  ORDUÑA B
SAILKAPENA

30. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
KANPAZAR  2  -  2  ITUGARPE-01
BALMASEDA C  4  -  4  IBAIBE
Atsedena LAN-BIDE D
LEKEITIOKO IK. B  11  -  3  MORAZA C
SAILKAPENA

31. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
Atsedena NEVERS B
PLENTZIA B  4  -  1  LANDAKO 01 C
LUTXANA SP.  7  -  1  FATIMA
BENTADES 01  3  -  2  DEUSTO 01 B
SAILKAPENA


IGO