LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Bizkaiko Foru Aldundia - Diputación Foral de Bizkaia
Kutxabank
Iberdrola
Cafés El Abra
Radimer
Seguros Allianz

EMAITZAK - 11KO FUTBOLA GAZTETXOAK A LIGA 2017-2018

1. Taldea - Jardunaldia 9

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
MORAZA A 1  -  2 BEGOÑA INFANTIL A
INF A 2004 IBARREKO 9  -  0 S.D. ARIZ A
INDAUTXU 04B 3  -  1 C.D. UGAO
BASKONIA FE 2004-A   -   SD GERNIKA A 04
  Geroratuta  
PADURA A 3  -  0 UMORE ONA A
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 9

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SESTAO RIVER 04A 1  -  2 JD SOMORROSTRO INFANTIL 2004
CD SANTURTZI 04 1  -  4 CLUB PORTUGALETE INFANTIL C
BALMASEDA 2004 1  -  4 SPORTING LUTXANA 2004
GURUTZETA FKT 04A 0  -  3 UNION SPORT S.V. A
GALLARTA A 3  -  2 SD SAN PEDRO 04 B
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 9

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
UGERAGA 04 3  -  2 GATIKA K.T A
BETIERMU 04 2  -  1 ERANDIO INFANTIL 2004
ITZUBALTZETA 04 1  -  7 LEKEITIO 04A
CD BERRIZ A 1  -  8 IURRETAKO A
AURRERA K.E.A 4  -  2 BERANGO FT A
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 9

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
IBARSUSI 04 5  -  1 ASKARTZA A
BETOLATZA INFANTIL A 4  -  0 GAZTELUETA
Atsedena S. D. BASURTO A
ASTI-LEKU A 1  -  6 SD ITURRIGORRI A
LAURO A 2  -  4 URDANETA A FUTBOL
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 9

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
GURUTZETA KFT 05C 0  -  2 TRAPAGARAN B
GAZTEAK C.F. B 3  -  1 BEGOÑA INFANTIL B
INDAUTXU 05B 1  -  0 UNION SPORT S.V. C
Atsedena ASTI-LEKU C
BALMASEDA 2005 1  -  5 JD SOMORROSTRO INFANTIL 2005
ZALLA UC C 3  -  0 SPORTING LUTXANA 2005
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 9

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LAGUN ARTEA 05C 1  -  4 URDANETA B FUTBOL
BETOLATZA INFANTIL B 3  -  0 BEGOÑA INFANTIL C
CD MUNGIA 05 URDINA 5  -  0 UNION DEPORTIVA ABAROA B
Atsedena UGERAGA 05
GETXO FUTBOLA 05A 3  -  1 INF B 2005 IBARREKO
URDULIZ 05 2  -  0 ITZUBALTZETA 05
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 9

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SD GERNIKA CLUB A 05 2  -  0 SD AMOREBIETA 05
BERMEO 05B 2  -  3 C.D.TXURDINAGA B
C.D. MONTEFUERTE 05B 1  -  0 BASKONIA FE 2005-A
Atsedena CD ELORRIO 05A
IBARSUSI 05 3  -  1 LUMO
ATXULAUR 05 A 3  -  0 LEKEITIO 05A
SAILKAPENA



IGO