LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Bizkaiko Foru Aldundia - Diputación Foral de Bizkaia
Kutxabank
Iberdrola
Cafés El Abra
Radimer
Seguros Allianz

EMAITZAK - 7KO FUTBOLA UMEAK A LIGA 2017-2018

1. Taldea - Jardunaldia 8

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
S. D. BASURTO A 3  -  8 ATHLETIC CLUB - 1898 (2007)
BALMASEDA ANBOTO 1  -  9 LARRAMENDI A
GURUTZETA KFT 2006B 2  -  5 ZALLA UC A
SD RETUERTO SPORT 06B 7  -  1 SD ITURRIGORRI A
LOIOLA INDAUTXU B 3  -  4 MORAZA A
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 8

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
GAZTEAK C.F. A 4  -  0 JD SOMORROSTRO ALEVIN 2006 A
TRAPAGARAN A 0  -  0 PEÑA ATH. SANTURTZI 06 A
CLUB PORTUGALETE ALEVIN 06 B 1  -  8 GURUTZETA KFT 2006A
SESTAO RIVER 06 A   -   ASTI-LEKU A
CD SANTURTZI 06-A 4  -  3 GALLARTA A
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 8

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ATHLETIC CLUB - SAN MAMES 2007 10  -  3 C.D.GALDAKAO ALEVIN 06 A
AURRERA K.E. 2006 A 5  -  7 GERTASPORT 2006
LEKEITIO 06A 5  -  3 SD GERNIKA A 06
S.D.AMOREBIETA 06 1  -  3 ABADIÑO K.E A
CD ELORRIO 06A 2  -  6 VILLA DE ERMUA BLUES 06 A
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 8

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
GETXO FUTBOLA 06A 1  -  6 ASTRABUDUAKO 06B
URDANETA B FUTBOL 3  -  2 URDULIZ 06
BERMEO 06B 2  -  3 ELORRIETA 06A
Atsedena GAZTELUETA A
DEUSTO 06 B 2  -  7 ASKARTZA A
LOIOLA INDAUTXU A 0  -  10 CD MUNGIA 06 URDINA
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 8

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BASKONIA FE 2006-C 2  -  5 BEGOÑA ALEVIN A
URDANETA A FUTBOL 2  -  2 ARTEAGA DERIO 06A
IBARSUSI 06 4  -  0 LOIOLA INDAUTXU C
ETXEBARRI 06A Atsedena
PADURA 06 4  -  4 URITARRA K. T
ATHLETIC CLUB - ALIRON 2007 8  -  0 ZAMUDIO ALEVIN A
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 9

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
CULTURAL ATHLETIC ESKOLA B 2  -  6 ABADIÑO K.E B
VILLA DE ERMUA BLUES 07 A 2  -  4 ZALDUA B
CD BERRIZ G 1  -  4 GERTASPORT 2007 A
LEKEITIO 07A 1  -  6 AURRERA K.E. 2007 A
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 9

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BERMEO 07A 3  -  7 LEMOA HARROBI B
SANTUTXU 07 B 0  -  4 SD GERNIKA A 07
ARRATIA07A 7  -  2 CD MUNGIA 07 URDINA
UMORE ONA B 8  -  3 S.D.AMOREBIETA 07
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 9

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ARENAS 07 2  -  6 LAGUN ARTEA 07A
KARABIGANE F.T. 07 A 5  -  2 ERANDIO 2007 TXORIERRI
BARRIKA 07 A 9  -  1 GETXO FUTBOLA 07N
ASTRABUDUAKO 07E 0  -  2 GORLIZ 07
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia 9

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
GETXO FUTBOLA 07A 1  -  4 ASTRABUDUAKO 07D
GAZTELUETA B 4  -  4 ELORRIETA 07A
ROMO 07 4  -  0 LAGUN ARTEA 07B
Atsedena DEUSTO 07
SAILKAPENA

10. Taldea - Jardunaldia 9

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
JD SOMORROSTRO ALEVIN 2007 A 0  -  6 BARAKALDO C.F. 07A
GAZTEAK C.F. C 5  -  1 PEÑA ATH. SANTURTZI 07 A
PAULDARRAK FKT B 0  -  7 PEÑA GALDAMES ATHLETIC CLUB B
ORTUELLA 07   -   GURUTZETA KFT 2007A
SAILKAPENA

11. Taldea - Jardunaldia 9

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
TRAPAGARAN C 0  -  5 UNION SPORT S.V. D
SANTUTXU 07 C 6  -  2 SESTAO RIVER 07A
SD RETUERTO SPORT 07A 6  -  0 GAZTEAK C.F. D
BARAKALDO C.F. 07B 10  -  0 ZAZPÌ LANDA KIROL TALDEA
SAILKAPENA

12. Taldea - Jardunaldia 9

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BASKONIA FE 2007 ZURIA 3  -  0 BETOLATZA ALEVIN C
SANTUTXU 07 A 3  -  4 INDAUTXU 07A
SD RETUERTO SPORT 07B 7  -  7 SESTAO RIVER 07R
Atsedena DANOK BAT C
SAILKAPENA

13. Taldea - Jardunaldia 9

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
MORAZA C Atsedena
BEGOÑA ALEVIN C 0  -  8 BASKONIA FE 2007 HORIA
C.D.GALDAKAO ALEVIN 07 D 11  -  2 SD RETUERTO SPORT 07C
ETXEBARRI 07A 4  -  7 DANOK BAT D
SAILKAPENA



IGO