LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Bizkaiko Foru Aldundia - Diputación Foral de Bizkaia
Kutxabank
Iberdrola
Cafés El Abra
Radimer
Seguros Allianz

EMAITZAK - 7KO FUTBOLA UMETXOAK A LIGA 2017-2018

1. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
C.D.GALDAKAO BENJAMIN 08 A 6  -  3 ARRATIA08A
LEKEITIO 08A 3  -  3 ZALDUA A
ABADIÑO K.E A 2  -  1 GERTASPORT 2008 A
VILLA DE ERMUA BLUES 08 A 6  -  0 CULTURAL ATHLETIC ESKOLA A
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SD ITURRIGORRI A 2  -  1 C.D.GALDAKAO BENJAMIN 08 B
ETORKIZUN FUTBOL ESKOLA-ZURIA- 2  -  3 ETXEBARRI 08A
CD INDARRA 08 2  -  5 PADURA 08
ABADIÑO K.E B 1  -  2 S. D. BASURTO A
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BEGOÑA BENJAMIN A 0  -  10 DANOK BAT B
INDAUTXU 08A 6  -  1 BASKONIA FE 2008-B
BETOLATZA BENJAMIN A 4  -  0 DEUSTO 08 A
SANTUTXU 08 A 2  -  2 ELORRIETA 08A
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ABANTO CLUB A 7  -  3 SODUPE U.C. 08 GORRIA
JD SOMORROSTRO BENJAMIN 2008 4  -  3 GAZTEAK C.F. A
SD RETUERTO SPORT 08A 4  -  5 CLUB PORTUGALETE BENJAMIN 08 A
BARAKALDO C.F. 08A 9  -  0 BALMASEDA ANBOTO
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
PEÑA ATH. SANTURTZI 08 A 7  -  4 TRAPAGARAN A
SD RETUERTO SPORT 08B 0  -  4 GURUTZETA KFT 2008A
SESTAO RIVER 08R 3  -  6 LAGUN ARTEA 08A
SANTUTXU 08 B 3  -  2 BARAKALDO C.F. 08B
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BARRIKA 2008 5  -  5 ROMO 08
BERMEO 08A 6  -  2 GETXO FUTBOLA 08A
CD MUNGIA 08 URDINA 5  -  2 SD PLENTZIA 2008
URDANETA A FUTBOL 1  -  6 URDULIZ 08 BERDEA
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
GAZTELUETA A 3  -  7 DANOK BAT A
SD RETUERTO SPORT 08C 2  -  5 ASTRABUDUAKO 08A
BASKONIA FE 2008-A 5  -  2 LAGUN ARTEA 08B
SANTUTXU 08 C 7  -  3 URDANETA B FUTBOL
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BASKONIA FE 2009 HORIA 2  -  6 DANOK BAT C
ETXEBARRI 09A Atsedena
C.D.GALDAKAO BENJAMIN 09 E 6  -  3 ARRATIA09A
SANTUTXU 09 A 4  -  1 VILLA DE ERMUA BLUES 09 A
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ABANTO CLUB B 1  -  5 SD RETUERTO SPORT 09B
PEÑA ATH. SANTURTZI 09 A Atsedena
JD SOMORROSTRO BENJAMIN 2009 A 1  -  2 GAZTEAK C.F. B
SD SAN PEDRO 07A   -   BALMASEDA KOLITZA
SAILKAPENA

10. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
DEUSTO 09 GORRI 3  -  4 DANOK BAT D
INDAUTXU 09A Atsedena
PADURA 09 A 0  -  7 BARAKALDO C.F. 09A
SANTUTXU 09 B 5  -  3 ELORRIETA 09A
SAILKAPENA

11. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ASTRABUDUAKO 09D 7  -  1 SD RETUERTO SPORT 09A
SESTAO RIVER 09R Atsedena
GURUTZETA KFT 2009A 2  -  2 BARAKALDO C.F. 09B
SANTUTXU 09C 2  -  2 ERANDIO 2009 TXORIERRI
SAILKAPENA

12. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
GAZTELUETA C 4  -  7 ROMO 09
URDULIZ 09 Atsedena
SD PLENTZIA 2009 6  -  5 LAGUN ARTEA 09A
KARABIGANE F.T. 09 H 5  -  2 BARRIKA 2009 A
SAILKAPENA



IGO