LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Bizkaiko Foru Aldundia - Diputación Foral de Bizkaia
Kutxabank
Iberdrola
Cafés El Abra
Radimer
Seguros Allianz

EMAITZAK - 11KO FUTBOLA GAZTETXOAK B LIGA 2017-2018

1. Taldea - Jardunaldia 8

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BERMEO 04B 0  -  3 LARRAMENDI IKASTOLA K.T. A
CD MUNGIA 04 ZURIA 0  -  5 BIZIA
URITARRA K.T. 2  -  2 ARTEAGA DERIO
Atsedena INFANTIL A
SD GERNIKA MIXTO 04-05 1  -  1 LAURO B
LAGUN ARTEA 04C 1  -  3 SD AMOREBIETA 04
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 8

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LAGUN ARTEA 05D 0  -  8 URDULIZ 04
LARRAMENDI IKASTOLA K.T. B 1  -  5 GETXO FUTBOLA 04B
SAN NIKOLAS 1 0  -  7 ASTRABUDUAKO 04-05C
UGERAGA 04-05 Atsedena
AIXERROTA 2004 5  -  1 BERANGO FT B
GORLIZ 1  -  4 SD PLENTZIA
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 8

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ZALDUA 4  -  1 JESUITAK KULTURALA 05-04
ZORRONTZAKO CLUB DE FUTBOL   -   ERMUA 04 B
EZKURDI B 2  -  2 ARTIBAI FT
ABADIÑO K.E C Atsedena
CD ELORRIO 04B 0  -  0 ARRIPU A
PADURA B 2  -  1 IURRETAKO B
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 8

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
C.D. GALDAKAO INFANTIL 05 B 1  -  3 IURRETAKO C
LEMOA HARROBI B 11  -  0 PADURA C
CLUB DEPORTIVO ORDUÑA 1  -  4 BASKONIA FE 2004-B
ATXULAUR 04 Atsedena
C.D. SAN ANTONIO 4  -  0 ARRATIA04-05B
ABADIÑO K.E D 0  -  4 ETXEBARRI 04B
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 8

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
TRAPAGARAN C 0  -  11 EL REGATO
C.F. ZUAZO 04   -   DINAMO A
CD ORTUELLA 14  -  1 IKHOBA KIROL KLUBA 04
Atsedena ZALLA UC A
GAZTEAK C.F. A 5  -  1 GALLARTA B
LARRAMENDI 12  -  0 ASTI-LEKU B
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 8

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ZAZPI LANDA KT A 3  -  2 MUNABE
CD.OTXARKOAGA 04 0  -  6 UNION DEPORTIVA ABAROA A
LAURO C 5  -  0 S.D. ARIZ B
PEÑA ATH. SANTURTZI 04 A 6  -  1 INFANTIL 04
SD.SAN PEDRO 04A   -   ZALLA UC B
UNION SPORT S.V. B 5  -  0 URRETXINDORRA IKASTOLA 04-05
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 8

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
CD.OTXARKOAGA 04-05 5  -  1 AD ESCOLAPIOS 04-05
U.D. LA MERCED 04 0  -  2 COLEGIO VIZCAYA INFANTIL A
C.D.TXURDINAGA-A 9  -  1 DEUSTO INFANTIL
BAKUVA 1  -  3 C.D. MONTEFUERTE 04A
LA SALLE 2004 5  -  0 SALESIANOS04
LICEO FRANCES 04-05 2  -  0 LOIOLA INDAUTXU 04B
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 8

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ERANDIO INFANTIL 2005 2  -  1 GATIKA K.T B
INFANTIL B 4  -  3 AIXERROTA 2005
SD GERNIKA B 05 2  -  1 BASKONIA FE 2005-B
Atsedena SONDIKA 05
C.D. GALDAKAO INFANTIL 05 C 1  -  5 ASKARTZA B
BERMEO 05C 5  -  3 GETXO FUTBOLA 05B
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia 8

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ETXEBARRI 05B 7  -  0 FRAY JUAN DE ZUMARRAGA 2005
UMORE ONA B 3  -  0 CD BERRIZ B
ERMUA 05 1  -  2 C.D. MONTEFUERTE 05C
Atsedena EZKURDI A
LEKEITIO 04-05B 0  -  2 VILLA DE ERMUA BLUES 05
AURRERA K.E.B 0  -  2 S.D. ARIZ C
SAILKAPENA

10. Taldea - Jardunaldia 8

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
UNION SPORT S.V. D 2  -  0 SD SAN PEDRO 05B
IKHOBA KIROL KLUBA 05 0  -  10 SD RETUERTO SPORT 05B
ZAZPI LANDA KT B 4  -  2 PAULDARRAK FKT
C.F. ZUAZO 05 Atsedena
PEÑA ATH. SANTURTZI 05 A 1  -  2 S. D. BASURTO B
SODUPE U.C 05 0  -  4 ABANTO CLUB B
SAILKAPENA

11. Taldea - Jardunaldia 8

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LOIOLA INDAUTXU 05B 1  -  4 IBAIONDO FK 05
B.BEGOÑAZPI.MERCED 05 1  -  4 SD ITURRIGORRI B
U.D. LA MERCED 05 5  -  0 SALESIANOS05
COLEGIO VIZCAYA INFANTIL B 1  -  2 LA SALLE 2005
SD SAN PEDRO 05A 0  -  2 MORAZA B
GETXO FUTBOLA 05S 1  -  5 CD PEÑA
SAILKAPENA



IGO