LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Bizkaiko Foru Aldundia - Diputación Foral de Bizkaia
Kutxabank
Iberdrola
Cafés El Abra
Radimer
Seguros Allianz

EMAITZAK - 7KO FUTBOLA UMEAK B LIGA 2017-2018

1. Taldea - Jardunaldia 8

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BERRIATUKO 2  -  4 MARKINA-ARTIBAI ALEBIN A
CD BERRIZ X 1  -  6 MATIENA HERRI ESKOLA
CLUB DEPORTIVO VULCANO 3  -  2 LANDAKO 2006
ERMUA 06 9  -  0 SD AMOREBIETA 06-07
ZALDUA A 2  -  3 KURUTZIAGA IKASTOLA 2006 A
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 8

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
JOKO ALAI ZEANURI 1  -  4 ALEVIN 2006 A
VILLA DE ERMUA BLUES 06 B 4  -  0 LAUAXETA C
Atsedena C.D.GALDAKAO ALEVIN 06 B
ARRATIA06B 4  -  2 IKASTXIKI IBAIZABAL
MARKINA-ARTIBAI ALEBIN B 2  -  2 KURUTZIAGA IKASTOLA 2006 B
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 8

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SANFIDEL 2006 1  -  7 BASKONIA FE 2006-D
S.ANTONIO-A-06 6  -  9 BAKIO K.T
Atsedena LARRAMENDI IKASTOLA K.T. A
CD MUNGIA 06 ZURIA 1  -  6 LUMO K.E.
SEBER ALTUBE IKASTOLA 3  -  3 SD GERNIKA B 06
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 8

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
KARABIGANE F.T. 06 R 1  -  6 GATIKA K.T A
TXANTXARRENE A 5  -  2 SD GERNIKA C 06
Atsedena UGERAGA06
GETXO FUTBOLA 06B 2  -  5 GORLIZ 06
SD PLENTZIA 2006 4  -  0 LAGUN ARTEA 06C
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 8

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ERANDIO 2006 ATEGORRI 5  -  5 ASTRABUDUAKO 06C
COLEGIO VIZCAYA ALEVIN B 10  -  4 LAGUN ARTEA 06D
Atsedena GETXO FUTBOLA 06C
SAN NIKOLAS 6 0  -  10 ITZUBALTZETA 06
TXANTXARRENE B 3  -  5 ASKARTZA B
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 8

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
U.D. LA MERCED 06 4  -  0 BERRIOTXOA 06
MARISTAS A 06 4  -  4 URRETXINDORRA IKASTOLA 06A
Atsedena MUNABE A
SONDIKA A 7  -  2 COLEGIO VIZCAYA ALEVIN A
KIRIKIÑO-OTXAR 06 1  -  2 CD.OTXARKOAGA 06
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 8

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
S.D. ARIZ A 3  -  2 UNION DEPORTIVA ABAROA
C.D. MONTEFUERTE 06A 5  -  1 ATXULAUR 06 B
Atsedena BASKONIA FE 2006-E
UMORE ONA A 1  -  3 C.D.GALDAKAO ALEVIN 06 C
C.D. UGAO A 5  -  1 ETORKIZUN FUTBOL ESKOLA
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 8

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
CD.OTXARKOAGA 07 1  -  2 S.D. ARIZ B
BEGOÑA ALEVIN B 12  -  4 BERRIOTXOA 06-07
Atsedena ETXEBARRI 06B
S.ANTONIO-B-06 12  -  2 CD PEÑA A
B.BEGOÑAZPI.MERCED 06 2  -  4 C.D.TXURDINAGA-A
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia 8

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
IBAIONDO FK 06 2  -  5 URRETXINDORRA IKASTOLA 06B
INDAUTXU 06C 6  -  2 ELORRIETA 06B
BETOLATZA ALEVIN B 3  -  1 DEUSTO 07-06
SALESIANOS06 3  -  5 ALEVIN 06
ZAZPI LANDA KT A 6  -  2 AD ESCOLAPIOS 06
SAILKAPENA

10. Taldea - Jardunaldia 8

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SOPUERTA SPORT   -   CD SANTURTZI ALEVIN 06 B
JD SOMORROSTRO ALEVIN 2006 B 3  -  7 SODUPE U.C. 06 GORRIA
ABANTO CLUB A 2  -  3 CD ORTUELLA 06
BALMASEDA GORBEA Atsedena
UNION SPORT S.V. A 12  -  2 C D KARRANTZA
SAILKAPENA

11. Taldea - Jardunaldia 8

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
C.F. ZUAZO 06B 1  -  1 ASTI-LEKU B
DNAMO A 4  -  1 UNION SPORT S.V. B
SPORTING LUTXANA 2006   -   SD SAN PEDRO 06A
IKHOBA KIROL KLUBA 06A Atsedena
TRAPAGARAN B 8  -  6 PEÑA ATH. SANTURTZI 06 B
SAILKAPENA

12. Taldea - Jardunaldia 8

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
PEÑA ATH. SANTURTZI 06 C 4  -  2 C.F. ZUAZO 06A
SPORTING LUTXANA 2006-7   -   GAZTEAK C.F. B
PAULDARRAK FKT A 2  -  8 SESTAO RIVER 06B
SD SAN PEDRO 06B Atsedena
UNION SPORT S.V. C 6  -  2 IKHOBA KIROL KLUBA 06B
SAILKAPENA

13. Taldea - Jardunaldia 8

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
AURRERA K.E. 2007 B   -   ALEVIN 2007 B
LANDAKO 2007 2  -  7 ERMUA 07
GERTASPORT 2007 B 10  -  0 KARMENGO AMA 2007
MARKINA-ARTIBAI ALEBIN C 3  -  2 CD BERRIZ Z
CD ELORRIO 07B 0  -  4 KURUTZIAGA IKASTOLA 2007 A
SAILKAPENA

14. Taldea - Jardunaldia 8

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ARRATIA07B 1  -  7 LEMOA HARROBI C
S.D. ARIZ C 6  -  2 ALEVIN 2007 C
C.D. GALDAKAO ALEVIN 07E 6  -  8 KARMEL
LANDAKO 2007 A 4  -  5 GERTASPORT 2007 C
LAUAXETA B 1  -  5 KURUTZIAGA IKASTOLA 2007 B
SAILKAPENA

15. Taldea - Jardunaldia 8

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ETXEBARRI 07B 2  -  7 C.D. MONTEFUERTE 07B
CLUB DEPORTIVO ORDUÑA B 8  -  2 S.ANTONIO 07
PADURA 07 3  -  1 C.D.GALDAKAO ALEVIN 07 F
C.D. UGAO B 2  -  4 ETORKIZUN FUTBOL ESKOLA-BERDEA
BASKONIA - COOPERATIVA 2007 7  -  1 S.D. ARIZ D
SAILKAPENA

16. Taldea - Jardunaldia 8

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
KIRIKIÑO-OTXAR 07 5  -  3 MARISTAS B 07
MORAZA D 3  -  6 IBARSUSI 07
C.D. MONTEFUERTE 07C 2  -  8 LOIOLA INDAUTXU D
CD PEÑA B 1  -  7 BASKONIA FE 2007 GORRIA
COLEGIO VIZCAYA ALEVIN C 12  -  5 U.D. LA MERCED 07
SAILKAPENA

17. Taldea - Jardunaldia 8

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ELORRIETA 07B 5  -  4 LA SALLE 07 A
LOIOLA INDAUTXU E 5  -  2 SD ITURRIGORRI 1923
BOSCO07 2  -  5 COLEGIO VIZCAYA ALEVIN D
INDAUTXU 07B 2  -  5 ALEVIN 07 A
AD ESCOLAPIOS 07 1  -  2 B.BEGOÑAZPI.MERCED 07
SAILKAPENA

18. Taldea - Jardunaldia 8

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SD ITURRIGORRI URQUIJO 3  -  3 S. D. BASURTO B
URRETXINDORRA IKASTOLA 07 5  -  6 C.F. ZUAZO 07A
DOSA SALESIANOS NEGRO 4  -  4 IKHOBA KIROL KLUBA 07
UNION SPORT S.V. E 4  -  3 ALEVIN 07 B
LA SALLE 07 B 2  -  5 LOIOLA INDAUTXU F
SAILKAPENA

19. Taldea - Jardunaldia 8

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ABANTO CLUB B 5  -  2 GALLARTA B
ASTI-LEKU C 6  -  0 LARRAMENDI B
CD SANTURTZI ALEVIN 07   -   ALEVIN KOLITZA
  Geroratuta  
C.F. ZUAZO 07B 1  -  6 DINAMO B
SODUPE U.C. 07 GORRIA 4  -  0 CLUB PORTUGALETE ALEVIN 07 B
SAILKAPENA

21. Taldea - Jardunaldia 8

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SEBER ALTUBE TXIKI 8  -  3 SD GERNIKA B 07
SD PLENTZIA 2007B 3  -  1 GETXO FUTBOLA 07B
GATIKA K.T B 3  -  8 BERMEO 07B
CD MUNGIA 07 ZURIA 1  -  5 SANFIDEL F7 2007
LARRAMENDI IKASTOLA K.T. B 3  -  5 LUMO
SAILKAPENA

22. Taldea - Jardunaldia 8

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
URDANETA C FUTBOL 10  -  0 GETXO FUTBOLA 07C
ASKARTZA C 8  -  6 TXANTXARRENE C
ERANDIO 2007 ATEGORRI 4  -  0 ITZUBALTZETA 07
BARRIKA 2007 B 11  -  1 ASTRABUDUAKO 07F
LAGUN ARTEA 07C 3  -  11 UGERAGA07
SAILKAPENA

23. Taldea - Jardunaldia 8

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
URDANETA D FUTBOL 4  -  4 URITARRA K.T.
ASKARTZA D 10  -  0 MUNABE B
SONDIKA B 3  -  1 ARTEAGA DERIO 07A
LAGUN ARTEA 07D 5  -  5 ALEVIN B
URDULIZ 07 7  -  5 SALESIANOS07
SAILKAPENA



IGO