LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Bizkaiko Foru Aldundia - Diputación Foral de Bizkaia
Kutxabank
Iberdrola
Cafés El Abra
Radimer
Seguros Allianz

EMAITZAK - 7KO FUTBOLA UMETXOAK B LIGA 2017-2018

1. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SODUPE U.C. 08 URDINA 4  -  4 SESTAO RIVER 08A
BALMASEDA GORBEA 2  -  4 ASTI-LEKU A
UNION SPORT S.V. A 2  -  3 SOPUERTA SPORT
CLUB PORTUGALETE BENJAMIN 08 B 0  -  0 GURUTZETA KFT 2008B
ZALLA UC A   -   PEÑA ATH. SANTURTZI 08 B
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
PAULDARRAK FKT A 4  -  2 KANPAZAR IKASTOLA
CD ORTUELLA 08-09 6  -  5 ASTI-LEKU B
DINAMO A 2  -  8 C.F. ZUAZO 08B
CLUB PORTUGALETE BENJAMIN 08 C 1  -  4 CD SANTURTZI 08-A
GALLARTA A 13  -  3 PEÑA ATH. SANTURTZI 08 C
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
UNION SPORT S.V. B 7  -  2 SESTAO RIVER 08B
C.F. ZUAZO 08A 12  -  2 LARRAMENDI
DOSA SALESIANOS 2008 Atsedena
ZAZPI LANDA KT A 6  -  3 SD SAN PEDRO 08
SPORTING LUTXANA 2008 9  -  1 ASTRABUDUAKO 08C
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
C.D.GALDAKAO BENJAMIN 08 C 3  -  2 ERMUA 08 B
CD BERRIZ G 2  -  0 VILLA DE ERMUA BLUES 08 B
GERTASPORT 2008 B Atsedena
IBARSUSI 08 3  -  0 BASKONIA - GAZTELU 2008
S.D. ARIZ A 5  -  1 CD ELORRIO 08A
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
CD BERRIZ X 6  -  2 BERRIATUKO
Atsedena AURRERA K.E. 2008-09B
MARKINA-ARTIBAI BENJAMIN B 1  -  2 MARKINA-ARTIBAI BENJAMIN A
AURRERA K.E. 2008 B1   -   ZORNOTZAKO ANDRAMAR FUT 08-09
KARMENGO AMA 2008 9  -  3 CD ELORRIO 08B
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
GAZTELUETA B 8  -  7 LAGUN ARTEA 08C
TXANTXARRENE 08 2  -  5 KARABIGANE F.T. 08 J
ANDER DEUNA 08 5  -  2 ARENAS 08
ASKARTZA A 7  -  7 GEROA
LARRAMENDI IKASTOLA K.T. A 2  -  2 GETXO FUTBOLA 08B
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
COLEGIO VIZCAYA BENJAMIN A 1  -  2 GATIKA K.T A
MUNABE A   -   BERMEO 08B
GETXO FUTBOLA 08C 2  -  5 CD MUNGIA 08 ZURIA
BAKIO K.T 10  -  0 LARRAMENDI IKASTOLA K.T. B
LAGUN ARTEA 08D 8  -  1 GORLIZ 08
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
GATIKA K.T B 3  -  7 ASTRABUDUAKO 08B
COLEGIO VIZCAYA BENJAMIN B 10  -  0 MUNABE B
ZAMUDIO A Atsedena
ASKARTZA B 9  -  0 ERANDIO 2008 ATEGORRI
ARTEAGA DERIO A 5  -  1 LAGUN ARTEA 08E
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
CD.OTXARKOAGA 08-09 3  -  5 C.D.TXURDINAGA-A
LOIOLA INDAUTXU B 5  -  2 MORAZA A
ERANDIO 2008 TXORIERRI 3  -  5 LA SALLE 08 A
BERRIOTXOA 08 4  -  1 C.D. MONTEFUERTE 08-09B
SONDIKA A 4  -  5 URITARRA K.T. I
SAILKAPENA

10. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
UMORE ONA A 11  -  1 KARMEL
BENJAMIN 2008-09 2  -  6 C.D.GALDAKAO BENJAMIN 08 D
IKASTXIKI ARBURU Atsedena
URITARRA K.T. N.U. 5  -  2 SONDIKA B
JOKO ALAI ZEANURI 3  -  4 ARRATIA08B
SAILKAPENA

11. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ATXULAUR 08 5  -  4 C.D. UGAO A
S.D. ARIZ B 2  -  4 CLUB DEPORTIVO ORDUÑA A
C.D. MONTEFUERTE 08A Atsedena
BASKONIA FE 2008-C 4  -  8 ETORKIZUN FUTBOL ESKOLA-BERDEA
UNION DEPORTIVA ABAROA 0  -  5 ETXEBARRI 08B
SAILKAPENA

12. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
AD ESCOLAPIOS 08 4  -  1 KIRIKIÑO-OTXAR 08-09
LOIOLA INDAUTXU A 10  -  1 MORAZA B
ELORRIETA 08B 4  -  3 S.D. ARIZ E
MARISTAS A 08 3  -  3 CD PEÑA A
LA SALLE 08 B 0  -  6 INDAUTXU 08B
SAILKAPENA

13. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
C.F. ZUAZO 09B 1  -  11 ZALLA UC D
GALLARTA B 8  -  7 TRAPAGARAN B
SODUPE U.C. 09 7  -  0 JD SOMORROSTRO BENJAMIN 2009 B
ZALLA UC C   -   CD SANTURTZI 09-B
  Geroratuta  
Atsedena CLUB PORTUGALETE BENJAMIN 09 B
SAILKAPENA

14. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
KARABIGANE F.T. 09 A 3  -  6 LARRAMENDI IKASTOLA K.T. C
GAZTELUETA D 1  -  7 BERMEO 09A
CD MUNGIA 09 URDINA 3  -  1 ASTRABUDUAKO 09E
COLEGIO VIZCAYA BENJAMIN C 4  -  10 GETXO FUTBOLA 09A
UGERAGA09 2  -  8 LAGUN ARTEA 09B
SAILKAPENA

15. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
INDAUTXU 09B 8  -  2 COLEGIO VIZCAYA BENJAMIN D
ASTRABUDUAKO 09F 0  -  7 URDANETA D FUTBOL
ERANDIO 2009 ATEGORRI Atsedena
ARTEAGA DERIO B 11  -  1 GETXO FUTBOLA 09B
ZAMUDIO B 5  -  6 TXANTXARRENE 09
SAILKAPENA

16. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ANAITASUNA IKASTOLA 0  -  6 LEKEITIO 09
CD ELORRIO 09A 5  -  2 GERTASPORT 2009 B
MARKINA-ARTIBAI BENJAMIN C 8  -  2 MARKINA-ARTIBAI BENJAMIN D
GERTASPORT 2009 A 7  -  0 CD ELORRIO 09B
AURRERA K.E. 2009 B1 3  -  1 ESKOLABARRI
SAILKAPENA

17. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
C.D.GALDAKAO BENJAMIN 09 G 1  -  8 LAUAXETA A
COPE-BASKONIA 09 BERDEA 1  -  4 CLUB DEPORTIVO VULCANO
LEMOA HARROBI Atsedena
S.D. ARIZ C 4  -  6 UMORE ONA B
ZALDUA B 0  -  4 BASKONIA FE 2009 GORRIA
SAILKAPENA

18. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ATXULAUR 09 4  -  2 CD INDARRA 09
LOIOLA INDAUTXU C 6  -  3 BASKONIA FE 2009 URDINA
CLUB DEPORTIVO ORDUÑA B Atsedena
S.D. ARIZ D 11  -  2 CD PEÑA B
ETXEBARRI 09B 3  -  1 C.D.GALDAKAO BENJAMIN 09 F
SAILKAPENA

19. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BERRIOTXOA 09 6  -  0 C.D.TXURDINAGA-B
BETOLATZA BENJAMIN B 4  -  6 MORAZA C
LA SALLE 09 B 7  -  6 LOIOLA INDAUTXU D
MARISTAS B 09 3  -  4 SD ITURRIGORRI B
BEGOÑA BENJAMIN B 3  -  2 BOSCO09
SAILKAPENA

20. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ASTRABUDUAKO 09G 10  -  2 URDANETA C FUTBOL
GURUTZETA KFT 2009B 8  -  4 MORAZA D
LA SALLE 09 A 2  -  8 DEUSTO 09 ZURI
S. D. BASURTO B 6  -  4 ZAZPI LANDA KT B
ELORRIETA 09B 4  -  3 SALESIANOS09
SAILKAPENA

21. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
CD SANTURTZI 09-A 5  -  1 TRAPAGARAN C
UNION SPORT S.V. C 0  -  3 ASTI-LEKU C
C.F. ZUAZO 09A 5  -  1 SD.SAN PEDRO 09 B
CLUB PORTUGALETE BENJAMIN 09 A 9  -  2 DOSA SALESIANOS 2009
PAULDARRAK FKT B 5  -  1 GAZTEAK C.F. C
SAILKAPENA



IGO