LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Bizkaiko Foru Aldundia - Diputación Foral de Bizkaia
Kutxabank
Iberdrola
Cafés El Abra
Radimer
Seguros Allianz

EMAITZAK - ARETO FUTBOLA UMETXOAK LIGA 2017-2018

1. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
MATIENA HERRI ESKOLA 5  -  7 LANDAKO 2008 BERDEA
S.ANTONIO 08 6  -  2 KUKUIAGA ETXEBARRI FS C
NEVERS FUTBOL 08 Atsedena
KURUTZIAGA IKASTOLA 2008 A 10  -  7 ZABALARRA 08
KURUTZIAGA IKASTOLA 2008 B 4  -  5 LANDAKO 2008 GORRIA
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
E. ESKARTZAGA 3  -  6 ZUBELDIA 08
SANTA MARÍA 1  -  5 F.S. SANTURTZI BENJAMIN 08
Atsedena SAN NIKOLAS 4
EL REGATO C 4  -  2 ALBIZ ESKOLA SESTAO
RONTEGI 0  -  10 ITXAROPENA IKASTOLA
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ARTXANDAPE 08 F5 7  -  2 ROMO BENJAMIN
AMPA ZIPIRIÑE 6  -  9 BIZIA
INDAUTXUKO ESKOLA BENJAMIN I Atsedena
LAURO B 2  -  6 ARANGOITI IKASTETXEA
TXOMIN ARESTI B 6  -  4 EL REGATO B
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ATXURI B4 2  -  2 KONTXA INDAUTXU
PUREZA GORRIA 3  -  3 LAURO A
INDAUTXUKO ESKOLA BENJAMIN II Atsedena
LAURO D 1  -  2 JESUS-MARIA A
BILBOKO BEGOÑAZPI-MERCED FKT A 5  -  2 IRUARTETA C
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
INDAUTXUKO ESKOLA BENJAMIN III 3  -  11 BILBOKO BEGOÑAZPI-MERCED FKT B
BERRIOTXOA 08-09 1  -  11 LAURO C
KARMEN 08 Atsedena
DEUSTUKOIKASTOLA08.1 5  -  3 PUREZA URDIÑA
PÍO BAROJA 12  -  3 JESUS MARIA B
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
EL AVE MARIA - ITURRIONDO BENJ 3  -  10 IRUARTETA B
CD.OTXARTABE (RET)   -   IKASBIDESPORT L
BETIKO IKASTOLA (RET) Atsedena
DEUSTUKOIKASTOLA08.2 5  -  2 COAMI BENJ.
KARMELO FUTBITO 3.MAILA 3  -  7 ZURBARAN ITURRIONDO BENJAMIN
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
KARMENGO AMA 2009 5  -  1 BERRIOIZ 09
KUKUIAGA ETXEBARRI FS A   -   LANDAKO 2009
FUTBOL NEVERS 09 Atsedena
ZABALARRA 09 8  -  7 S.ANTONIO 09
ZELAIETA A 10  -  3 TXURDINAGA ESKOLA
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
EL REGATO A 7  -  6 SESTAO ESKOLA BENJAMIN
ALAZNE 12  -  2 MERCEDARIAS BENJAMINAK
ZUBILETA 5  -  1 AD GOIZTIRI
LAURO E 0  -  8 ANDRA MARI GETXO 2009
ZUBELDIA 09 3  -  3 SAN NIKOLAS 2
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ABUSU IKASTOLA 4  -  7 BILBOKO BEGOÑAZPI-MERCED FKT D
NTRA. SRA. BEGOÑA SANTUTXU 12  -  2 LAURO F
DEUSTUKO IKASTOLA 2009 1  -  10 EL REGATO D
COLEGIO ALEMAN 7  -  3 ATXURI B3
SAN NIKOLAS 3   -   CD EUROPA
SAILKAPENA

10. Taldea - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
KARMEN 09 2  -  4 KUKUIAGA ETXEBARRI FS B
PUREZA 09 4  -  5 LAURO G
ESCLAVAS FATIMA 3º 0  -  10 EL REGATO E
LAURO H 1  -  2 KARMELO FUTBITO 4.MAILA
BILBOKO BEGOÑAZPI-MERCED FKT E 9  -  2 ZURBARANBARRI LHI ITURRIONDO
SAILKAPENA



IGO