LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Bizkaiko Foru Aldundia - Diputaciˇn Foral de Bizkaia
Kutxabank
Iberdrola
Cafés El Abra
Radimer
Seguros Allianz

EMAITZAK - FUTBOL 11 GAZTEAK BIGARREN MAILA

TALDEA 2 - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
TXURDINAGA 0  -  5 MATZHERRI
 
OTXARKOAGA ''B'' 1  -  2 ZAZPI LANDA
 
BASURTO ''B'' 3  -  3 UNION SPORT ''B''
 
LA SALLE 1  -  5 ZUAZO
 
PEĐA 1  -  3 ESCOLAPIOS
 
SOLOKOETXE 0  -  5 INDAUTXU ''B''
 
BOSCO 2  -  3 BILBOKO BEGOĐAZPI-MERCED
 
LOYOLA INDAUTXU ''C'' 0  -  1 IBARSUSI ''B''
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 3 - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
GALDAKAO ''B'' 3  -  0 ATXULAUR ''B''
 
MONTEFUERTE 8  -  0 INDARRA
 
ETXEBARRI ''B'' 0  -  1 IBAIONDO NERBIOI
 
ARIZ ''B'' 0  -  5 INDARTSU ''C''
 
UMORE ONA ''B'' 2  -  0 BASAURI-B.E.A.
 
LEMOAHARROBI 1  -  0 SAN ANTONIO
 
ABAROA 1  -  1 PADURA ''B''
 
ORDUĐA 3  -  3 SAN MIGUEL
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 4 - Jardunaldia 9

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ITURGITXI ''B'' 2  -  0 IBARREKO ''B''
 
UGERAGA ''B'' 2  -  4 MSC BUTROE
 
Atsedena   URDANETA ''B''
LEIOA ''D'' 2  -  1 ERANDIO
 
ARENAS ''B'' 6  -  0 BERANGO ''B''
 
LAURO IK. ''B'' 2  -  1 GAZTELUETA
 
PLENTZIA 1  -  0 GALEA ''B''
 
BIZKERRE 0  -  1 NEGURI
 
URDULIZ 4  -  0 ASKARTZA-CLARET ''B''
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 5 - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LEKEITIO ''B'' 1  -  3 AMOREBIETA ''C''
 
ERMUA ''B'' 7  -  4 BERMEO ''B''
 
DURANGOKO SAPUHERRIAK 3  -  6 ERMUA BLUES
 
URDAIBAI 2  -  0 BERRIZ
 
BETI BLUES 1  -  4 ZORRONTZAKO
 
ELORRIO 2  -  3 EZKURDI
 
ZALDUA 14  -  0 ARRIPU
 
URBIETA 0  -  5 IURRETAKO ''B''
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

TALDEA 6 - Jardunaldia 7

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LOIU 0  -  6 BEGOĐA ''B''
 
MORAZA ''B'' 1  -  1 SONDIKA
 
ZAMUDIO 4  -  2 COL. VIZCAYA
 
ASTRIKOITZ 1  -  3 LARRAMENDI IK.
 
BETOLATZA 1  -  5 MUNGIA ''B''
 
Atsedena   SAN FRANCISCO (RET)
URRETXINDORRA IK. 3  -  1 LA MERCED
 
BARBARAKO   -   ITURRIGORRI (RET) ''B''
 
MVP ZAMORA PITXITXI SAILKAPENA EMAITZAK

* behin-behineko emaitzak gorriz




IGO