LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Bizkaiko Foru Aldundia - Diputación Foral de Bizkaia
Kutxabank
Iberdrola
Cafés El Abra
Radimer
Seguros Allianz

Residencial Begoñalde

ESKOLA ORDUTEGIAK - 11KO FUTBOLA GAZTETXOAK B LIGA 2017-2018

1. Taldea - Jardunaldia 19

Partidua Zelaia Ordua
LARRAMENDI IKASTOLA K.T. A - BERMEO 04B Astiene (A) 2018/05/05
09:30
 
BIZIA - CD MUNGIA 04 ZURIA ez asignatuta ez asignatuta  
ARTEAGA DERIO - URITARRA K.T. ez asignatuta ez asignatuta  
INFANTIL A - Atsedena - -  
LAURO B - SD GERNIKA MIXTO 04-05 ez asignatuta ez asignatuta  
SD AMOREBIETA 04 - LAGUN ARTEA 04C ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 19

Partidua Zelaia Ordua
URDULIZ 04 - LAGUN ARTEA 05D ez asignatuta ez asignatuta  
GETXO FUTBOLA 04B - LARRAMENDI IKASTOLA K.T. B ez asignatuta ez asignatuta  
ASTRABUDUAKO 04-05C - SAN NIKOLAS 1 ez asignatuta ez asignatuta  
Atsedena - UGERAGA 04-05 - -  
BERANGO FT B - AIXERROTA 2004 ez asignatuta ez asignatuta  
SD PLENTZIA - GORLIZ ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 19

Partidua Zelaia Ordua
JESUITAK KULTURALA 05-04 - ZALDUA Arripauzueta (HA) 2018/05/05
09:00
 
ERMUA 04 B - ZORRONTZAKO CLUB DE FUTBOL ez asignatuta ez asignatuta  
ARTIBAI FT - EZKURDI B Barroeta (HA) 2018/05/05
12:15
 
Atsedena - ABADIÑO K.E C - -  
ARRIPU A - CD ELORRIO 04B ez asignatuta ez asignatuta  
IURRETAKO B - PADURA B ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 19

Partidua Zelaia Ordua
IURRETAKO C - C.D. GALDAKAO INFANTIL 05 B ez asignatuta ez asignatuta  
PADURA C - LEMOA HARROBI B ez asignatuta ez asignatuta  
BASKONIA FE 2004-B - CLUB DEPORTIVO ORDUÑA ez asignatuta ez asignatuta  
Atsedena - ATXULAUR 04 - -  
ARRATIA04-05B - C.D. SAN ANTONIO ez asignatuta ez asignatuta  
ETXEBARRI 04B - ABADIÑO K.E D ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 19

Partidua Zelaia Ordua
EL REGATO - TRAPAGARAN C ez asignatuta ez asignatuta  
DINAMO A - C.F. ZUAZO 04 ez asignatuta ez asignatuta  
IKHOBA KIROL KLUBA 04 - CD ORTUELLA ez asignatuta ez asignatuta  
ZALLA UC A - Atsedena - -  
GALLARTA B - GAZTEAK C.F. A ez asignatuta ez asignatuta  
ASTI-LEKU B - LARRAMENDI ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 19

Partidua Zelaia Ordua
MUNABE - ZAZPI LANDA KT A ez asignatuta ez asignatuta  
UNION DEPORTIVA ABAROA A - CD.OTXARKOAGA 04 ez asignatuta ez asignatuta  
S.D. ARIZ B - LAURO C ez asignatuta ez asignatuta  
INFANTIL 04 - PEÑA ATH. SANTURTZI 04 A ez asignatuta ez asignatuta  
ZALLA UC B - SD.SAN PEDRO 04A ez asignatuta ez asignatuta  
URRETXINDORRA IKASTOLA 04-05 - UNION SPORT S.V. B ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 19

Partidua Zelaia Ordua
AD ESCOLAPIOS 04-05 - CD.OTXARKOAGA 04-05 ez asignatuta ez asignatuta  
COLEGIO VIZCAYA INFANTIL A - U.D. LA MERCED 04 Col. Vizcaya (HA) 2018/05/05
09:00
 
DEUSTO INFANTIL - C.D.TXURDINAGA-A ez asignatuta ez asignatuta  
C.D. MONTEFUERTE 04A - BAKUVA ez asignatuta ez asignatuta  
SALESIANOS04 - LA SALLE 2004 ez asignatuta ez asignatuta  
LOIOLA INDAUTXU 04B - LICEO FRANCES 04-05 ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 19

Partidua Zelaia Ordua
GATIKA K.T B - ERANDIO INFANTIL 2005 ez asignatuta ez asignatuta  
AIXERROTA 2005 - INFANTIL B ez asignatuta ez asignatuta  
BASKONIA FE 2005-B - SD GERNIKA B 05 ez asignatuta ez asignatuta  
SONDIKA 05 - Atsedena - -  
ASKARTZA B - C.D. GALDAKAO INFANTIL 05 C ez asignatuta ez asignatuta  
GETXO FUTBOLA 05B - BERMEO 05C ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia 19

Partidua Zelaia Ordua
FRAY JUAN DE ZUMARRAGA 2005 - ETXEBARRI 05B Arripauzueta (HA) 2018/05/05
10:30
 
CD BERRIZ B - UMORE ONA B ez asignatuta ez asignatuta  
C.D. MONTEFUERTE 05C - ERMUA 05 ez asignatuta ez asignatuta  
EZKURDI A - Atsedena - -  
VILLA DE ERMUA BLUES 05 - LEKEITIO 04-05B Beti-ondo (HA) 2018/05/05
12:30
 
S.D. ARIZ C - AURRERA K.E.B ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

10. Taldea - Jardunaldia 19

Partidua Zelaia Ordua
SD SAN PEDRO 05B - UNION SPORT S.V. D ez asignatuta ez asignatuta  
SD RETUERTO SPORT 05B - IKHOBA KIROL KLUBA 05 ez asignatuta ez asignatuta  
PAULDARRAK FKT - ZAZPI LANDA KT B ez asignatuta ez asignatuta  
Atsedena - C.F. ZUAZO 05 - -  
S. D. BASURTO B - PEÑA ATH. SANTURTZI 05 A ez asignatuta ez asignatuta  
ABANTO CLUB B - SODUPE U.C 05 ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

11. Taldea - Jardunaldia 19

Partidua Zelaia Ordua
IBAIONDO FK 05 - LOIOLA INDAUTXU 05B ez asignatuta ez asignatuta  
SD ITURRIGORRI B - B.BEGOÑAZPI.MERCED 05 ez asignatuta ez asignatuta  
SALESIANOS05 - U.D. LA MERCED 05 ez asignatuta ez asignatuta  
LA SALLE 2005 - COLEGIO VIZCAYA INFANTIL B Etxezuri (HA) 2018/05/05
09:00
 
MORAZA B - SD SAN PEDRO 05A ez asignatuta ez asignatuta  
CD PEÑA - GETXO FUTBOLA 05S ez asignatuta ez asignatuta  
SAILKAPENA

HN=Belar Naturala HA=Belar Artifiziala A=Harea NO=Ezezaguna



IGO