LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Bizkaiko Foru Aldundia - Diputación Foral de Bizkaia
Kutxabank
Iberdrola
Cafés El Abra
Radimer
Seguros Allianz

Residencial Begoñalde

ESKOLA ORDUTEGIAK - 7KO FUTBOLA UMETXOAK B LIGA 2017-2018

1. Taldea - Jardunaldia 17

Partidua Zelaia Ordua
SESTAO RIVER 08A - ZALLA UC A Galindo (HA) 2018/04/21
10:15
 
SODUPE U.C. 08 URDINA - ASTI-LEKU A Santxosolo (HA) 2018/04/21
10:00
 
BALMASEDA GORBEA - SOPUERTA SPORT Salinillas (HA) 2018/04/21
14:15
 
UNION SPORT S.V. A - GURUTZETA KFT 2008B Pol. Lasesarre (HA) 2018/04/21
09:00
 
CLUB PORTUGALETE BENJAMIN 08 B - PEÑA ATH. SANTURTZI 08 B Parque Rivas (HA) 2018/04/21
11:45
 
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 17

Partidua Zelaia Ordua
KANPAZAR IKASTOLA - GALLARTA A Los Llanos. (HA) 2018/04/21
12:15
 
PAULDARRAK FKT A - ASTI-LEKU B Pol. Lasesarre (HA) 2018/04/21
14:00
 
CD ORTUELLA 08-09 - C.F. ZUAZO 08B Otxartaga-berri (HA) 2018/04/21
11:15
 
DINAMO A - CD SANTURTZI 08-A San Juan (HA) 2018/04/21
09:30
 
CLUB PORTUGALETE BENJAMIN 08 C - PEÑA ATH. SANTURTZI 08 C Parque Rivas (HA) 2018/04/21
10:30
 
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 17

Partidua Zelaia Ordua
SESTAO RIVER 08B - SPORTING LUTXANA 2008 Galindo (HA) 2018/04/21
12:45
 
UNION SPORT S.V. B - LARRAMENDI Pol. Lasesarre (HA) 2018/04/21
12:45
 
C.F. ZUAZO 08A - Atsedena - -  
DOSA SALESIANOS 2008 - SD SAN PEDRO 08 Pol. Lasesarre (HA) 2018/04/21
11:30
 
ZAZPI LANDA KT A - ASTRABUDUAKO 08C Pol. Zorroza (HA) 2018/04/21
10:00
 
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 17

Partidua Zelaia Ordua
ERMUA 08 B - S.D. ARIZ A Teodoro Zuazua (HA) 2018/04/21
10:45
 
C.D.GALDAKAO BENJAMIN 08 C - VILLA DE ERMUA BLUES 08 B Santa Barbara (HA) 2018/04/21
10:15
 
CD BERRIZ G - Atsedena - -  
GERTASPORT 2008 B - BASKONIA - GAZTELU 2008 Larrako Zelaia (HA) 2018/04/21
10:00
 
IBARSUSI 08 - CD ELORRIO 08A Ibarsusi B (HA) 2018/04/21
10:15
 
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 17

Partidua Zelaia Ordua
BERRIATUKO - KARMENGO AMA 2008 Ibarra (HA) 2018/04/21
10:30
 
CD BERRIZ X - AURRERA K.E. 2008-09B Berrizburu (HA) 2018/04/21
12:45
 
Atsedena - MARKINA-ARTIBAI BENJAMIN A - -  
MARKINA-ARTIBAI BENJAMIN B - ZORNOTZAKO ANDRAMAR FUT 08-09 Barroeta (HA) 2018/04/21
09:30
 
AURRERA K.E. 2008 B1 - CD ELORRIO 08B Zaldupe (HA) 2018/04/21
10:30
 
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 17

Partidua Zelaia Ordua
LAGUN ARTEA 08C - LARRAMENDI IKASTOLA K.T. A Sarriena 3 (HA) 2018/04/21
09:00
 
GAZTELUETA B - KARABIGANE F.T. 08 J Gaztelueta (HA) 2018/04/21
10:30
 
TXANTXARRENE 08 - ARENAS 08 Sarriena 2 (HA) 2018/04/21
11:15
 
ANDER DEUNA 08 - GEROA Ander-Deuna Ik. (HA) 2018/04/21
09:30
 
ASKARTZA A - GETXO FUTBOLA 08B Askartza Claret (HA) 2018/04/21
10:20
 
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 17

Partidua Zelaia Ordua
GATIKA K.T A - LAGUN ARTEA 08D Larrate Azpi () 2018/04/21
09:00
 
COLEGIO VIZCAYA BENJAMIN A - BERMEO 08B Col. Vizcaya (HA) 2018/04/21
09:15
 
MUNABE A - CD MUNGIA 08 ZURIA Munabe (HA) 2018/04/21
10:30
 
GETXO FUTBOLA 08C - LARRAMENDI IKASTOLA K.T. B Bolua 2 (HA) 2018/04/21
10:00
 
BAKIO K.T - GORLIZ 08 Arestui (HN) 2018/04/21
12:00
 
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 17

Partidua Zelaia Ordua
ASTRABUDUAKO 08B - ARTEAGA DERIO A San Lorenzo (HA) 2018/04/21
09:00
 
GATIKA K.T B - MUNABE B Larrate Azpi () 2018/04/21
10:00
 
COLEGIO VIZCAYA BENJAMIN B - Atsedena - -  
ZAMUDIO A - ERANDIO 2008 ATEGORRI Errekalde (HA) 2018/04/21
10:30
 
ASKARTZA B - LAGUN ARTEA 08E Askartza Claret (HA) 2018/04/21
10:20
 
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia 17

Partidua Zelaia Ordua
C.D.TXURDINAGA-A - SONDIKA A Ibarsusi B (HA) 2018/04/21
11:30
 
CD.OTXARKOAGA 08-09 - MORAZA A Ibarsusi A (HA) 2018/04/21
11:45
 
LOIOLA INDAUTXU B - LA SALLE 08 A Aitxarte (HA) 2018/04/21
10:15
 
ERANDIO 2008 TXORIERRI - C.D. MONTEFUERTE 08-09B Arteaga (HA) 2018/04/21
11:45
 
BERRIOTXOA 08 - URITARRA K.T. I CAMPO DE FÚTBOL 7 BERRIO OTXOA (HA) 2018/04/21
10:00
 
SAILKAPENA

10. Taldea - Jardunaldia 17

Partidua Zelaia Ordua
KARMEL - JOKO ALAI ZEANURI Pol. Larrea (HA) 2018/04/21
11:15
 
UMORE ONA A - C.D.GALDAKAO BENJAMIN 08 D Meatzeta (HA) 2018/04/21
09:30
 
BENJAMIN 2008-09 - Atsedena - -  
IKASTXIKI ARBURU - SONDIKA B Pol. Larrea (HA) 2018/04/21
11:15
 
URITARRA K.T. N.U. - ARRATIA08B Errebale (HA) 2018/04/21
11:30
 
SAILKAPENA

11. Taldea - Jardunaldia 17

Partidua Zelaia Ordua
C.D. UGAO A - UNION DEPORTIVA ABAROA Arandia (HA) 2018/04/21
11:15
 
ATXULAUR 08 - CLUB DEPORTIVO ORDUÑA A Ibaiondo-Orozko (A) 2018/04/21
11:00
 
S.D. ARIZ B - Atsedena - -  
C.D. MONTEFUERTE 08A - ETORKIZUN FUTBOL ESKOLA-BERDEA Montefuerte (HA) 2018/04/21
11:45
 
BASKONIA FE 2008-C - ETXEBARRI 08B
GERORATUTA
Artunduaga (HA)
ez asignatuta  
SAILKAPENA

12. Taldea - Jardunaldia 17

Partidua Zelaia Ordua
KIRIKIÑO-OTXAR 08-09 - LA SALLE 08 B Ibarsusi A (HA) 2018/04/21
11:45
 
AD ESCOLAPIOS 08 - MORAZA B Pol. Rekalde (HA) 2018/04/21
11:30
 
LOIOLA INDAUTXU A - S.D. ARIZ E Aitxarte (HA) 2018/04/21
09:00
 
ELORRIETA 08B - CD PEÑA A Pol. San Ignacio (HA) 2018/04/21
12:30
 
MARISTAS A 08 - INDAUTXU 08B Ibarsusi B (HA) 2018/04/21
10:15
 
SAILKAPENA

13. Taldea - Jardunaldia 17

Partidua Zelaia Ordua
ZALLA UC D - Atsedena - -  
C.F. ZUAZO 09B - TRAPAGARAN B Zuazo (A) 2018/04/21
09:00
 
GALLARTA B - JD SOMORROSTRO BENJAMIN 2009 B San Miguel Gallarta (HA) 2018/04/21
12:00
 
SODUPE U.C. 09 - CD SANTURTZI 09-B Santxosolo (HA) 2018/04/21
12:30
 
ZALLA UC C - CLUB PORTUGALETE BENJAMIN 09 B San Miguel de Zalla (HA) 2018/04/21
13:00
 
SAILKAPENA

14. Taldea - Jardunaldia 17

Partidua Zelaia Ordua
LARRAMENDI IKASTOLA K.T. C - UGERAGA09 Astiene (A) 2018/04/21
11:15
 
KARABIGANE F.T. 09 A - BERMEO 09A Iturriaga (HA) 2018/04/21
10:15
 
GAZTELUETA D - ASTRABUDUAKO 09E Gaztelueta (HA) 2018/04/21
10:30
 
CD MUNGIA 09 URDINA - GETXO FUTBOLA 09A Legarda (HA) 2018/04/21
09:00
 
COLEGIO VIZCAYA BENJAMIN C - LAGUN ARTEA 09B Col. Vizcaya (HA) 2018/04/21
09:15
 
SAILKAPENA

15. Taldea - Jardunaldia 17

Partidua Zelaia Ordua
COLEGIO VIZCAYA BENJAMIN D - ZAMUDIO B Col. Vizcaya (HA) 2018/04/21
10:30
 
INDAUTXU 09B - URDANETA D FUTBOL Iparralde (HA) 2018/04/21
11:30
 
ASTRABUDUAKO 09F - Atsedena - -  
ERANDIO 2009 ATEGORRI - GETXO FUTBOLA 09B Arteaga (HA) 2018/04/21
10:30
 
ARTEAGA DERIO B - TXANTXARRENE 09 Ibaiondo (HA) 2018/04/21
12:50
 
SAILKAPENA

16. Taldea - Jardunaldia 17

Partidua Zelaia Ordua
LEKEITIO 09 - AURRERA K.E. 2009 B1 Larrotegi (HA) 2018/04/21
09:00
 
ANAITASUNA IKASTOLA - GERTASPORT 2009 B Beti-ondo (HA) 2018/04/21
10:00
 
CD ELORRIO 09A - MARKINA-ARTIBAI BENJAMIN D Eleizalde (HA) 2018/04/21
10:30
 
MARKINA-ARTIBAI BENJAMIN C - CD ELORRIO 09B Barroeta (HA) 2018/04/21
11:00
 
GERTASPORT 2009 A - ESKOLABARRI Larrako Zelaia (HA) 2018/04/21
11:15
 
SAILKAPENA

17. Taldea - Jardunaldia 17

Partidua Zelaia Ordua
LAUAXETA A - ZALDUA B Lauaxeta 2 (A) 2018/04/21
10:00
 
C.D.GALDAKAO BENJAMIN 09 G - CLUB DEPORTIVO VULCANO Elexaldeko Zelaia (HA) 2018/04/21
12:00
 
COPE-BASKONIA 09 BERDEA - Atsedena - -  
LEMOA HARROBI - UMORE ONA B Arlonagusia (HA) 2018/04/21
09:00
 
S.D. ARIZ C - BASKONIA FE 2009 GORRIA Artunduaga (HA) 2018/04/21
09:15
 
SAILKAPENA

18. Taldea - Jardunaldia 17

Partidua Zelaia Ordua
CD INDARRA 09 - ETXEBARRI 09B Iberlanda (HA) 2018/04/21
10:00
 
ATXULAUR 09 - BASKONIA FE 2009 URDINA Ibaiondo-Orozko (A) 2018/04/21
11:00
 
LOIOLA INDAUTXU C - Atsedena - -  
CLUB DEPORTIVO ORDUÑA B - CD PEÑA B Arbieto (HA) 2018/04/21
11:30
 
S.D. ARIZ D - C.D.GALDAKAO BENJAMIN 09 F Artunduaga (HA) 2018/04/21
10:30
 
SAILKAPENA

19. Taldea - Jardunaldia 17

Partidua Zelaia Ordua
C.D.TXURDINAGA-B - BEGOÑA BENJAMIN B Ibarsusi B (HA) 2018/04/21
11:30
 
BERRIOTXOA 09 - MORAZA C CAMPO DE FÚTBOL 7 BERRIO OTXOA (HA) 2018/04/21
11:15
 
BETOLATZA BENJAMIN B - LOIOLA INDAUTXU D La Roseta (HA) 2018/04/21
10:15
 
LA SALLE 09 B - SD ITURRIGORRI B Etxezuri (HA) 2018/04/21
09:00
 
MARISTAS B 09 - BOSCO09 Ibarsusi A (HA) 2018/04/21
09:15
 
SAILKAPENA

20. Taldea - Jardunaldia 17

Partidua Zelaia Ordua
URDANETA C FUTBOL - ELORRIETA 09B Urdaneta (HA) 2018/04/21
10:15
 
ASTRABUDUAKO 09G - MORAZA D San Lorenzo (HA) 2018/04/21
10:15
 
GURUTZETA KFT 2009B - DEUSTO 09 ZURI La Siebe (HA) 2018/04/21
11:30
 
LA SALLE 09 A - ZAZPI LANDA KT B Etxezuri (HA) 2018/04/21
09:00
 
S. D. BASURTO B - SALESIANOS09 Iparralde (HA) 2018/04/21
11:30
 
SAILKAPENA

21. Taldea - Jardunaldia 17

Partidua Zelaia Ordua
TRAPAGARAN C - PAULDARRAK FKT B Errotarte (HA) 2018/04/21
11:45
 
CD SANTURTZI 09-A - ASTI-LEKU C San Jorge (HA) 2018/04/21
10:45
 
UNION SPORT S.V. C - SD.SAN PEDRO 09 B Pol. Lasesarre (HA) 2018/04/21
09:00
 
C.F. ZUAZO 09A - DOSA SALESIANOS 2009 Zuazo (A) 2018/04/21
09:00
 
CLUB PORTUGALETE BENJAMIN 09 A - GAZTEAK C.F. C Parque Rivas (HA) 2018/04/21
10:30
 
SAILKAPENA

HN=Belar Naturala HA=Belar Artifiziala A=Harea NO=Ezezaguna



IGO