LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Bizkaiko Foru Aldundia - Diputación Foral de Bizkaia
Kutxabank
Iberdrola
Cafés El Abra
Radimer
Seguros Allianz

Residencial Begoñalde

ESKOLA ORDUTEGIAK - ARETO FUTBOLA UMETXOAK LIGA 2017-2018

1. Taldea - Jardunaldia 17

Partidua Zelaia Ordua
LANDAKO 2008 BERDEA - KURUTZIAGA IKASTOLA 2008 B Landako (HA) 2018/04/21
11:00
 
MATIENA HERRI ESKOLA - KUKUIAGA ETXEBARRI FS C en el centro () 2018/04/21
10:00
 
S.ANTONIO 08 - Atsedena - -  
NEVERS FUTBOL 08 - ZABALARRA 08 en el centro () 2018/04/21
10:00
 
KURUTZIAGA IKASTOLA 2008 A - LANDAKO 2008 GORRIA Kurutziaga Ik. (HA) 2018/04/21
10:00
 
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 17

Partidua Zelaia Ordua
ZUBELDIA 08 - RONTEGI en el centro () 2018/04/21
11:15
 
E. ESKARTZAGA - F.S. SANTURTZI BENJAMIN 08 en el centro () 2018/04/21
11:00
 
SANTA MARÍA - SAN NIKOLAS 4 en el centro () 2018/04/21
09:15
 
Atsedena - ALBIZ ESKOLA SESTAO - -  
EL REGATO C - ITXAROPENA IKASTOLA en el centro () 2018/04/21
09:00
 
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 17

Partidua Zelaia Ordua
ROMO BENJAMIN - TXOMIN ARESTI B en el centro () 2018/04/21
12:45
 
ARTXANDAPE 08 F5 - BIZIA en el centro () 2018/04/21
09:00
 
AMPA ZIPIRIÑE - Atsedena - -  
INDAUTXUKO ESKOLA BENJAMIN I - ARANGOITI IKASTETXEA Felix Serrano (AS) 2018/04/21
11:00
 
LAURO B - EL REGATO B Lauro Ik. (HA) 2018/04/21
09:30
 
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 17

Partidua Zelaia Ordua
KONTXA INDAUTXU - BILBOKO BEGOÑAZPI-MERCED FKT A Gallego Gorria (AS) 2018/04/21
10:15
 
ATXURI B4 - LAURO A en el centro () 2018/04/21
11:00
 
PUREZA GORRIA - Atsedena - -  
INDAUTXUKO ESKOLA BENJAMIN II - JESUS-MARIA A Felix Serrano (AS) 2018/04/21
10:00
 
LAURO D - IRUARTETA C Lauro Ik. (HA) 2018/04/21
13:00
 
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 17

Partidua Zelaia Ordua
BILBOKO BEGOÑAZPI-MERCED FKT B - PÍO BAROJA ez asignatuta ez asignatuta  
INDAUTXUKO ESKOLA BENJAMIN III - LAURO C Felix Serrano (AS) 2018/04/21
09:00
 
BERRIOTXOA 08-09 - Atsedena - -  
KARMEN 08 - PUREZA URDIÑA en el centro () 2018/04/21
10:30
 
DEUSTUKOIKASTOLA08.1 - JESUS MARIA B en el centro () 2018/04/21
09:30
 
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 17

Partidua Zelaia Ordua
IRUARTETA B - KARMELO FUTBITO 3.MAILA en el centro () 2018/04/21
12:00
 
EL AVE MARIA - ITURRIONDO BENJ - IKASBIDESPORT L en el centro () 2018/04/21
12:30
 
CD.OTXARTABE (RET) - Atsedena - -  
BETIKO IKASTOLA (RET) - COAMI BENJ. ez asignatuta ez asignatuta  
DEUSTUKOIKASTOLA08.2 - ZURBARAN ITURRIONDO BENJAMIN en el centro () 2018/04/21
10:45
 
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 17

Partidua Zelaia Ordua
BERRIOIZ 09 - ZELAIETA A Pol. Berriz () 2018/04/21
11:45
 
KARMENGO AMA 2009 - LANDAKO 2009 en el centro () 2018/04/21
09:00
 
KUKUIAGA ETXEBARRI FS A - Atsedena - -  
FUTBOL NEVERS 09 - S.ANTONIO 09 en el centro () 2018/04/21
11:00
 
ZABALARRA 09 - TXURDINAGA ESKOLA en el centro () 2018/04/21
10:30
 
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 17

Partidua Zelaia Ordua
SESTAO ESKOLA BENJAMIN - ZUBELDIA 09 Las Llanas (HN) 2018/04/21
09:00
 
EL REGATO A - MERCEDARIAS BENJAMINAK en el centro () 2018/04/21
10:00
 
ALAZNE - AD GOIZTIRI en el centro () 2018/04/21
12:30
 
ZUBILETA - ANDRA MARI GETXO 2009 en el centro () 2018/04/21
10:00
 
LAURO E - SAN NIKOLAS 2 Lauro Ik. (HA) 2018/04/21
10:45
 
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia 17

Partidua Zelaia Ordua
BILBOKO BEGOÑAZPI-MERCED FKT D - SAN NIKOLAS 3 ez asignatuta ez asignatuta  
ABUSU IKASTOLA - LAURO F en el centro () 2018/04/21
11:30
 
NTRA. SRA. BEGOÑA SANTUTXU - EL REGATO D en el centro () 2018/04/21
10:00
 
DEUSTUKO IKASTOLA 2009 - ATXURI B3 en el centro () 2018/04/21
12:00
 
COLEGIO ALEMAN - CD EUROPA en el centro () 2018/04/21
11:45
 
SAILKAPENA

10. Taldea - Jardunaldia 17

Partidua Zelaia Ordua
KUKUIAGA ETXEBARRI FS B - BILBOKO BEGOÑAZPI-MERCED FKT E Kukuyaga Esc. (AS) 2018/04/21
12:30
 
KARMEN 09 - LAURO G ez asignatuta ez asignatuta  
PUREZA 09 - EL REGATO E ez asignatuta ez asignatuta  
ESCLAVAS FATIMA 3º - KARMELO FUTBITO 4.MAILA Col. Fatima (A) 2018/04/21
11:15
 
LAURO H - ZURBARANBARRI LHI ITURRIONDO Lauro Ik. (HA) 2018/04/21
11:45
 
SAILKAPENA

HN=Belar Naturala HA=Belar Artifiziala A=Harea NO=Ezezaguna



IGO