LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

Residencial Begoñalde

ESKOLA ORDUTEGIAK - 7KO FUTBOLA UMEAK R LIGA 2019-2020

1. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
GERTASPORT - Atsedena - -  
CULTURAL ATHLETIC ESKOLA A - ARRATIA 08R Jesuitas (HA) 2019/10/19
09:30
 
BFE FUTBOL ELKARTEA 08B - ABADIÑO K.E. 08 A Basozelai Bi (HA) 2019/10/19
11:45
 
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
S.D. GERNIKA CLUB R 08 - Atsedena - -  
GALDAKAO 08 ZURIA - SD INDAUTXU 08A Santa Barbara (HA) 2019/10/19
11:45
 
SANTUTXU 08 A - ETXEBARRI 08 A Mallona B (HA) 2019/10/19
10:15
 
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
GURUTZETA KFT 2008 BERDEA R1 - ATHLETIC CLUB - ALIRON 2009 La Siebe Txiki (HA) 2019/10/19
11:30
 
CLUB PORTUGALETE 08R - RETUERTO SPORT 08 A Parque Rivas (HA) 2019/10/19
09:00
 
PEÑA ATH. SANTURTZI 08R - BARAKALDO 2008 BELTZA Benjamín Martínez (HA) 2019/10/19
10:30
 
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
GURUTZETA KFT 2008 ZURIA R2 - ABANTO A La Siebe Txiki (HA) 2019/10/19
09:00
 
SESTAO RIVER 2008 BELTZA - BARAKALDO 2008 HORI Galindo (HA) 2019/10/19
10:15
 
SANTUTXU 08 C - PEÑA GALDAMES ATHLETIC CLUB A Mallona B (HA) 2019/10/19
11:30
 
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
GETXO FUTBOLA FUNDAZIOA 08E - Atsedena - -  
ARENAS 08 - DANOK BAT 08A Gobela (HA) 2019/10/19
10:10
 
LAGUN ARTEA 08A - ASTRABUDUAKO 08A Sarriena 3 (HA) 2019/10/19
10:15
 
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
ELORRIETA 08A - Atsedena - -  
ROMO 08 - DANOK BAT 08B Gobela (HA) 2019/10/19
09:00
 
GETXO FUTBOLA FUNDAZIOA 08R - BERMEO 08 A Bolua 1 (HA) 2019/10/19
12:00
 
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
BFE FUTBOL ELKARTEA 08A - ATHLETIC CLUB - SAN MAMES 2009 Basozelai Bi (HA) 2019/10/19
13:00
 
RETUERTO SPORT 08 B - SD INDAUTXU 08R Ibarreta (HA) 2019/10/19
10:30
 
SANTUTXU 08 B - SD LEIOA 08B Mallona B (HA) 2019/10/19
09:00
 
SAILKAPENA

HN=Belar Naturala HA=Belar Artifiziala A=Harea NO=Ezezaguna



IGO