LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

Residencial Begoñalde

ESKOLA ORDUTEGIAK - 11KO FUTBOLA GAZTETXOAK A LIGA 2019-2020

1. Taldea - Jardunaldia 4

Partidua Zelaia Ordua
S.D.AMOREBIETA 06 B - Atsedena - -  
LEKEITIO 06A - BFE FUTBOL ELKARTEA 2006A Larrotegi (HA) 2019/11/16
13:00
 
ETORKIZUN F.E. 06-07 A - ERMUA BLUES 06 Santo Cristo (HA) 2019/11/16
10:15
 
ABADIÑO K.E A - BERRIATUKO Astola 1 (HA) 2019/11/16
11:00
 
ERMUA INFANTIL A - IURRETAKO 2006 Teodoro Zuazua (HA) 2019/11/16
09:15
 
ETXEBARRI 06 A - S.D. GERNIKA CLUB A 06 Municipal de Etxebar (HA) 2019/11/17
12:30
 
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 5

Partidua Zelaia Ordua
GETXO FUTBOLA FUNDAZIOA 06A - URDANETA A Bolua 3 (HA) 2019/11/23
09:00
 
CDMUNGIA ELGEZABAL 06 - ERANDIO INFANTIL TXORIERRI ez asignatuta ez asignatuta  
LAURO A - ASKARTZA A Lauro Ik. (HA) 2019/11/23
12:30
 
URDULIZ 06 - CD DERIO ARTEAGA 06 Iparralde-Urduliz (HA) 2019/11/23
16:00
 
MSC GATIKA - GAZTELUETA A Larrate Azpi () 2019/11/23
13:00
 
Atsedena - SD ZAMUDIO 06 - -  
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 4

Partidua Zelaia Ordua
GURUTZETA KFT INFANTIL 2006A - GALLARTA 06 La Siebe (HA) 2019/11/16
12:30
 
RETUERTO SPORT 06 B - GAZTEAK A Ibarreta (HA) 2019/11/17
11:15
 
SD SAN PEDRO 2006 - ASTI-LEKU A Galindo (HN) 2019/11/16
19:30
 
TRAPAGARAN 06 - ABANTO A Errotarte (HA) 2019/11/16
09:00
 
CLUB PORTUGALETE 06-07 A - SANTURTZI INFANTIL 06 A Los Llanos. (HA) 2019/11/16
09:00
 
PEÑA ATH SANTURTZI 06A - UNION SPORT SAN VICENTE A Benjamín Martínez (HA) 2019/11/17
10:00
 
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 5

Partidua Zelaia Ordua
Atsedena - SD INDAUTXU 06A - -  
URRETXINDORRA 06 - C.D.BASCONIA Pol. Rekalde (HA) 2019/11/24
11:15
 
MORAZA A - BEGOÑA INF B Artxanda (HA) 2019/11/23
10:15
 
IBARSUSI 06 - U.D. LA MERCED 06 Ibarsusi B (HA) 2019/11/23
16:00
 
S.D. BASURTO A - C.D. MONTEFUERTE 06A Iparralde (HA) 2019/11/23
13:45
 
IBARREKO A 2006 - ATHLETIC INFANTIL FEMENINO Pol. San Ignacio (HA) 2019/11/23
16:10
 
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 6

Partidua Zelaia Ordua
SD INDAUTXU 07A - MORAZA B Iparralde (HA) 2019/11/24
14:15
 
ETXEBARRI 07 A - ATHLETIC CLUB - ALIRON 2008 Municipal de Etxebar (HA) 2019/11/23
16:00
 
CDMUNGIA MARKAIDA 07 - C.D. MONTEFUERTE 07A Legarda (HA) 2019/11/24
13:00
 
URDANETA B - SANTUTXU 07 B Urdaneta (HA) 2019/11/23
09:00
 
INDARRA 2007 - BFE FUTBOL ELKARTEA 2007A Iberlanda (HA) 2019/11/23
12:30
 
ABADIÑO K.E C - S.D.AMOREBIETA 07B Astola 1 (HA) 2019/11/23
09:00
 
Atsedena - IURRETAKO 2007 - -  
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 5

Partidua Zelaia Ordua
GAZTELUETA B - GAZTEAK B Gaztelueta (HA) 2019/11/16
13:00
 
GETXO FUTBOLA FUNDAZIOA 07A - UNION SPORT SAN VICENTE C Bolua 3 (HA) 2019/11/16
12:00
 
BERANGO FT A - ASTI-LEKU C Iturriaga (HA) 2019/11/16
15:30
 
BALMASEDA 2007 ANBOTO - IBARREKO B 2007 Salinillas (HA) 2019/11/17
11:30
 
PEÑA ATH. SANTURTZI 07A - BEGOÑA INF C Benjamín Martínez (HA) 2019/11/17
11:30
 
DEUSTO INFANTIL 07 - TRAPAGARAN 07 Etxezuri (HA) 2019/11/16
14:00
 
Atsedena - ATHLETIC CLUB - SAN MAMES 2008 - -  
SAILKAPENA

HN=Belar Naturala HA=Belar Artifiziala A=Harea NO=Ezezaguna



IGO