LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

Residencial Begoñalde

ESKOLA ORDUTEGIAK - 7KO FUTBOLA UMEAK A LIGA 2019-2020

1. Taldea - Jardunaldia 5

Partidua Zelaia Ordua
GETXO FUTBOLA FUNDAZIOA 08A - LAGUN ARTEA 08C Bolua 2 (HA) 2019/11/23
12:10
 
CDMUNGIA ATELA 08 - URDANETA A ez asignatuta ez asignatuta  
GATIKA K.T A - ASKARTZA B Larrate Azpi () 2019/11/23
10:15
 
S.D. GERNIKA CLUB A 08 - URDULIZ 08 BERDEA Urbieta-Gernika (HA) 2019/11/23
11:15
 
GAZTELUETA A - ITZUBALTZETA 08 Gaztelueta (HA) 2019/11/23
09:15
 
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 5

Partidua Zelaia Ordua
ERANDIO ALEVIN 08 TXORIERRI - URDANETA B Arteaga (HA) 2019/11/24
11:15
 
CDMUNGIA BASOZABAL 08 - LOIOLA INDAUTXU 08A ez asignatuta ez asignatuta  
MORAZA A - BEGOÑA ALE A Artxanda (HA) 2019/11/23
09:00
 
AD ESCOLAPIOS 08 - ITURRIGORRI 1923 Pol. Rekalde (HA) 2019/11/23
09:00
 
CD DERIO ARTEAGA 08 - DEUSTO 08 A Ibaiondo (HA) 2019/11/23
11:30
 
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 5

Partidua Zelaia Ordua
BFE FUTBOL ELKARTEA 08C - GALDAKAO 08 BELTZA Basozelai Bi (HA) 2019/11/23
10:15
 
CD.BERRIZ URDIN - UMORE ONA A Berrizburu (HA) 2019/11/23
12:00
 
AURRERA K.E. BERDEA - ERMUA ALEVIN BERDEA Zaldupe (HA) 2019/11/23
10:00
 
LEKEKTIO 2008A - ABADIÑO K.E 08 B Larrotegi (HA) 2019/11/23
10:15
 
Atsedena - ZALDUA A - -  
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 5

Partidua Zelaia Ordua
CLUB PORTUGALETE 08A - GURUTZETA KFT 2008 URDINA A Parque Rivas (HA) 2019/11/23
13:00
 
UNION SPORT SAN VICENTE A - SANTURTZI ALEVIN 08 A San Vicente C.D.M. (HN) 2019/11/23
09:00
 
ZAZPI LANDA A - SD SAN PEDRO AZUL Pol. Zorroza (HA) 2019/11/23
10:15
 
RETUERTO SPORT 08 C - BALMASEDA 2008 ANBOTO Ibarreta (HA) 2019/11/23
11:45
 
SODUPE 08 A - GAZTEAK A Santxosolo (HA) 2019/11/23
11:15
 
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 5

Partidua Zelaia Ordua
BETOLATZA ALEVIN A - ITURRIGORRI URKIJO La Roseta (HA) 2019/11/23
10:15
 
ATXULAUR 08 - PADURA 08 Ibaiondo-Orozko (A) 2019/11/23
09:45
 
LOIOLA INDAUTXU 08B - S.D. BASURTO A ez asignatuta ez asignatuta  
ETXEBARRI 08 B - ARIZ 2008 A Municipal de Etxebar (HA) 2019/11/23
09:00
 
ETORKIZUN F.E. 08 BERDEA - C.D. MONTEFUERTE 08 URDINA Pol. Arrigorriaga (HA) 2019/11/23
09:15
 
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 5

Partidua Zelaia Ordua
CD ELORRIO 09A - GERTASPORT 2009 BERDEA Eleizalde (HA) 2019/11/23
09:00
 
ABADIÑO K.E 09 A - LEMOA HARROBI -A- Astola 2 (HA) 2019/11/23
12:45
 
ERMUA BLUES 09 A - ARRATIA 09A Beti-ondo (HA) 2019/11/23
11:30
 
LEKEKTIO 09A - BFE FUTBOL ELKARTEA 09A Larrotegi (HA) 2019/11/23
13:00
 
S.D.AMOREBIETA A - CULTURAL ATHLETIC ESKOLA Txolon (HA) 2019/11/23
12:45
 
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 4

Partidua Zelaia Ordua
ETORKIZUN F.E. 09 ZURIA - INDARRA 2009 Santo Cristo (HA) 2019/11/16
09:00
 
ARIZ 2009 A - GALDAKAO 09 ZURIA Artunduaga (HA) 2019/11/16
09:15
 
BEGOÑA ALE B - SANTUTXU 09 C Mallona B (HA) 2019/11/17
10:15
 
DANOK BAT 09B - PADURA 09A Mallona B (HA) 2019/11/17
11:30
 
ETXEBARRI 09 A - BFE FUTBOL ELKARTEA 09B Municipal de Etxebar (HA) 2019/11/17
11:15
 
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 5

Partidua Zelaia Ordua
GAZTEAK C - PEÑA ATH. SANTURTZI 09A San Pedro de Kabieze (HA) 2019/11/23
11:45
 
SANTURTZI ALEVIN 09 A - SD SAN PEDRO 2009 San Jorge (HA) 2019/11/23
11:45
 
ASTI-LEKU D - CLUB PORTUGALETE 09A Parque Rivas (HA) 2019/11/23
13:00
 
PEÑA GALDAMES ATHLETIC CLUB B - ABANTO B Pol Atxuriaga (HA) 2019/11/23
12:00
 
SESTAO RIVER 2009 BELTZA - GURUTZETA KFT 2009 ZURIA Galindo (HA) 2019/11/23
09:00
 
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia 5

Partidua Zelaia Ordua
GAZTEAK B - DEUSTO 09 GORRI San Pedro de Kabieze (HA) 2019/11/23
11:45
 
BARAKALDO 2009 HORI - SD INDAUTXU 09R La Siebe Txiki (HA) 2019/11/23
14:00
 
SANTUTXU 09 B - DANOK BAT 09A Mallona B (HA) 2019/11/24
11:30
 
URDANETA D - RETUERTO SPORT 09 B Urdaneta (HA) 2019/11/23
10:30
 
MORAZA C - ELORRIETA 09A Artxanda (HA) 2019/11/23
09:00
 
SAILKAPENA

10. Taldea - Jardunaldia 4

Partidua Zelaia Ordua
CDMUNGIA BASOZABAL 09 - Atsedena - -  
ASTRABUDUAKO 09A - GETXO FUTBOLA FUNDAZIOA 09A San Lorenzo (HA) 2019/11/17
09:00
 
LAGUN ARTEA 09A - ROMO 09 Sarriena 3 (HA) 2019/11/16
09:00
 
URDULIZ 09 BERDEA - S.D. GERNIKA CLUB A 09 Iparralde-Urduliz (HA) 2019/11/16
11:15
 
KARABIGANE F.T.09 H - SD INDAUTXU 09A Iturriaga (HA) 2019/11/16
10:15
 
GAZTELUETA C - BERMEO 09 A Gaztelueta (HA) 2019/11/16
11:45
 
SAILKAPENA

11. Taldea - Jardunaldia 4

Partidua Zelaia Ordua
Atsedena - CD DERIO ARTEAGA 09 - -  
RETUERTO SPORT 09 A - BARAKALDO 2009 BELTZA Ibarreta (HA) 2019/11/17
10:00
 
ERANDIO ALEVIN 09 TXORIERRI - SANTUTXU 09 A Arteaga (HA) 2019/11/16
11:45
 
URDANETA C - CDMUNGIA BILLELA 09 Urdaneta (HA) 2019/11/16
10:45
 
LAURO F - ITZUBALTZETA 09 Lauro Ik. (HA) 2019/11/16
10:00
 
ASTRABUDUAKO 09B - LAGUN ARTEA 09B San Lorenzo (HA) 2019/11/16
10:30
 
SAILKAPENA

HN=Belar Naturala HA=Belar Artifiziala A=Harea NO=Ezezaguna



IGO