LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

Residencial Begoñalde

ESKOLA ORDUTEGIAK - 11KO FUTBOLA GAZTETXOAK B LIGA 2019-2020

1. Taldea - Jardunaldia 3

Partidua Zelaia Ordua
ITURRIGORRI 2006 - ZORROTZA FC La Roseta (HA) 2019/11/17
09:00
 
AD ESCOLAPIOS 06-07 - ERANDIO INFANTIL ATEGORRI Pol. Rekalde (HA) 2019/11/17
09:25
 
LICEO FRANCÉS DE BILBAO 06-07 - ZALLA UC UBIETA Col. Frances (HA) 2019/11/16
12:30
 
ZAZPI LANDA B - BALMASEDA 2006-2007 KOLITZA Pol. Zorroza (HA) 2019/11/16
10:15
 
Atsedena - ITUGARPE 06-07 - -  
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 3

Partidua Zelaia Ordua
LUMO - SD GERNIKA INFANTIL B 06 Urbieta-Gernika (HA) 2019/11/16
16:00
 
COLEGIO VIZCAYA INFANTIL A - SD PLENTZIA Col. Vizcaya (HA) 2019/11/16
11:45
 
CD MUNGIA ITURRIBALTZAGA 06 - GETXO FUTBOLA FUNDAZIOA 06B Legarda (HA) 2019/11/16
18:30
 
SD GORLIZ - UGERAGA 2006 Uresaranse (HA) 2019/11/16
10:45
 
BERANGO FT B - BERMEO 06B Iturriaga (HA) 2019/11/17
13:30
 
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 4

Partidua Zelaia Ordua
MUNABE - LAGUN ARTEA 06C Munabe (HA) 2019/11/23
12:00
 
GATIKA K.T B - ASTRABUDUAKO 06B Munabe (HA) 2019/11/23
09:00
 
CDMUNGIA BAKIO - LAURO B Legarda (HA) 2019/11/23
15:00
 
SD GERNIKA INFANTIL C 06 - GETXO FUTBOLA FUNDAZIOA 06S Urbieta-Gernika (HA) 2019/11/23
09:30
 
BIZIA - URITARRA Basozabal 2 (HA) 2019/11/23
12:00
 
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 3

Partidua Zelaia Ordua
GALDAKAO 06 BELTZA - LARRAKO K.F.T. Santa Barbara (HA) 2019/11/16
11:30
 
FRAY JUAN DE ZUMARRAGA - LEMOA HARROBI -C- Tabira (HA) 2019/11/16
09:00
 
JESUITAK KULTURALA 06-07 - ZALDUA Arripauzueta (HA) 2019/11/16
09:00
 
LEKEITIO 06-07A - OTXARKOAGA 06 Larrotegi (HA) 2019/11/16
11:15
 
ZORRONTZAKO CLUB FUTBOL - GORBEIAKO Pol. Larrea (HA) 2019/11/17
11:30
 
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 4

Partidua Zelaia Ordua
ARRIPU A - Atsedena - -  
CD.BERRIZ - CD SAN ANTONIO Berrizburu (HA) 2019/11/23
17:00
 
EZKURDI A - ARTIBAI F.T. Tabira (HA) 2019/11/23
10:45
 
ETXEBARRI 06 B - CD ELORRIO 06-07B Municipal de Etxebar (HA) 2019/11/23
11:30
 
AURRERA K.E.INF. - ABADIÑO K.E D Zaldupe (HA) 2019/11/23
11:30
 
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 4

Partidua Zelaia Ordua
BFE FUTBOL ELKARTEA 2006B - UMORE ONA Artunduaga (HA) 2019/11/23
10:45
 
CLUB DEPORTIVO ORDUÑA - ATXULAUR Arbieto (HA) 2019/11/23
12:00
 
UNION DEPORTIVA ABAROA - PEÑA A San Miguel Basauri (HA) 2019/11/23
13:00
 
C.D. TXURDINAGA - PADURA Ibarsusi B (HA) 2019/11/23
09:30
 
ARIZ 2006 - C.D. UGAO Artunduaga (HA) 2019/11/24
12:15
 
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 3

Partidua Zelaia Ordua
ABANTO B - SESTAO RIVER 2006 BERDEA El Mortuero (HA) 2019/11/16
10:00
 
ASTI-LEKU B - CD ORTUELLA Los Llanos. (HA) 2019/11/16
13:30
 
CD KARRANTZA - SODUPE 06 Balandran (HA) 2019/11/16
17:30
 
ZUAZO 06 - SOMO INFANTIL A Zuazo (A) 2019/11/17
13:30
 
ZALLA UC BRENA - DINAMO DE SAN JUAN 06 Landaberri (HN) 2019/11/16
10:00
 
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 4

Partidua Zelaia Ordua
ZAZPI LANDA A - UNION SPORT SAN VICENTE B Pol. Zorroza (HA) 2019/11/23
11:30
 
BAKUVA 06-07 - ZUAZO 07 URDINA Inst. Dpvas. Lezama (HA) 2019/11/23
11:30
 
PAULDARRAK FKT - IBAIONDO 2006 Serralta (HA) 2019/11/23
09:00
 
LOIOLA INDAUTXU 06B - LUTXANA SPORTING A ez asignatuta ez asignatuta  
SALESIANOS 06 - ITZUBALTZETA INF Salesianos-Deusto (HA) 2019/11/23
09:00
 
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia 3

Partidua Zelaia Ordua
CDMUNGIA TROBIKA 07 - GALLARTA 07 Legarda (HA) 2019/11/16
17:00
 
PEÑA B - LAUAXETA IKASTOLA INFANTILAK Aitxarte (HA) 2019/11/16
12:45
 
ARRATIA 07B - Atsedena - -  
GETXO FUTBOLA FUNDAZIOA 07S - COLEGIO VIZCAYA INFANTIL B Bolua 1 (HA) 2019/11/16
11:45
 
ARTXANDAKO MERTXETARRAK 07 - IKHOBA ILUNA Artxanda (HA) 2019/11/17
17:30
 
SAILKAPENA

10. Taldea - Jardunaldia 4

Partidua Zelaia Ordua
BERMEO 07B - Atsedena - -  
SD ZAMUDIO 07 - SD GERNIKA INFANTIL A 07 Errekalde (HA) 2019/11/24
10:30
 
ETXEBARRI 07 B - BERANGO FT C Municipal de Etxebar (HA) 2019/11/23
09:00
 
CD DERIO ARTEAGA 07 - GETXO FUTBOLA FUNDAZIOA 07I Ibaiondo (HA) 2019/11/24
10:30
 
SONDIKA 07 - CDMUNGIA ZABALONDO 07 Basozabal 2 (HA) 2019/11/23
10:15
 
SAILKAPENA

11. Taldea - Jardunaldia 3

Partidua Zelaia Ordua
GALDAKAO 07 BELTZA - ERMUA BLUES 07 Santa Barbara (HA) 2019/11/17
10:45
 
EZKURDI B - BFE FUTBOL ELKARTEA 2007B Tabira (HA) 2019/11/16
10:45
 
ARIZ 2007 - ARRIPU B Artunduaga (HA) 2019/11/16
10:30
 
ERMUA INFANTIL B - LEKEITIO 06-07 Teodoro Zuazua (HA) 2019/11/16
11:00
 
Atsedena - CD ELORRIO 07B - -  
SAILKAPENA

12. Taldea - Jardunaldia 4

Partidua Zelaia Ordua
URDULIZ 07 - UGERAGA 2007 Iparralde-Urduliz (HA) 2019/11/23
11:15
 
ASTRABUDUAKO 07B - LA SALLE INFANTIL San Lorenzo (HA) 2019/11/23
13:00
 
SALESIANOS 07 - U.D. LA MERCED 07 Salesianos-Deusto (HA) 2019/11/23
13:00
 
ASKARTZA B - LAGUN ARTEA 07C Askartza Claret (HA) 2019/11/23
13:00
 
Atsedena - GETXO FUTBOLA FUNDAZIOA 07B - -  
SAILKAPENA

13. Taldea - Jardunaldia 4

Partidua Zelaia Ordua
ITURRIGORRI 2007 - RETUERTO SPORT 07 B La Roseta (HA) 2019/11/23
15:45
 
LOIOLA INDAUTXU 07B - Atsedena - -  
OTXARKOAGA 07 - IBARSUSI 07 Ibarsusi A (HA) 2019/11/23
12:45
 
URRETXINDORRA 07 - S.D. BASURTO B Pol. Rekalde (HA) 2019/11/24
09:30
 
IKHOBA ARGIA - ITUGARPE 07 Pol. Lasesarre (HA) 2019/11/23
18:00
 
SAILKAPENA

14. Taldea - Jardunaldia 4

Partidua Zelaia Ordua
DOSA SALESIANOS 2007 - Atsedena - -  
SOMO INFANTIL B - SANTURTZI 2007 Malecon Berria (HA) 2019/11/23
11:30
 
ZUAZO 07 HORIA - SESTAO RIVER 2007 BERDEA Zuazo (A) 2019/11/23
10:30
 
LUTXANA SPORTING B - SODUPE 07 Serralta (HA) 2019/11/23
12:45
 
PEÑA ATH.SANTURTZI 07B - DINAMO DE SAN JUAN 07 Benjamín Martínez (HA) 2019/11/23
09:00
 
SAILKAPENA

HN=Belar Naturala HA=Belar Artifiziala A=Harea NO=Ezezaguna



IGO