LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

Residencial Begoñalde

ESKOLA ORDUTEGIAK - 7KO FUTBOLA UMEAK D LIGA 2019-2020

1. Taldea - Jardunaldia 3

Partidua Zelaia Ordua
SANTURTZI ALEVIN 08 B - LARRAMENDI ALEVIN San Jorge (HA) 2019/11/16
10:30
 
LANDAKO 2008 GORRIA - AFK ARRONTEGI Arripauzueta (HA) 2019/11/16
11:30
 
CD SAN ANTONIO - ERMUA BLUES 09 Municipal de Etxebar (HA) 2019/11/16
10:15
 
ASTI-LEKU C - ORTUELLAKO JENDEA Parque Rivas (HA) 2019/11/16
10:15
 
SOPUERTA SPORT ALEN - SAN NIKOLAS F5 Santa Ana (HA) 2019/11/16
12:25
 
KURUTZIAGA IKASTOLA 2008 A - SD SAN PEDRO GRANA Tabira (HA) 2019/11/16
11:45
 
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 3

Partidua Zelaia Ordua
BOSCO 08 - ESCLAVAS FATIMA 6º Salesianos-Deusto (HA) 2019/11/16
09:30
 
KURUTZIAGA IKASTOLA 2008 B - SAN NIKOLAS IKASTOLA F4 Tabira (HA) 2019/11/16
10:30
 
JESUITAK KULTURALA 08 - BAKUVA 08-09 Jesuitas (HA) 2019/11/16
12:45
 
SOPUERTA SPORT MELLO - AD ESCOLAPIOS 09 Santa Ana (HA) 2019/11/16
10:45
 
PUREZA 08-09 - S.ANTONIO 08 CAMPO DE FÚTBOL 7 BERRIO OTXOA (HA) 2019/11/16
09:00
 
LANDAKO 2008 BERDEA - CD.BERRIZ GORRI Arripauzueta (HA) 2019/11/16
09:00
 
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 3

Partidua Zelaia Ordua
CDMUNGIA BIRLE 08 - UGERAGA 2008 D Legarda (HA) 2019/11/16
09:00
 
ETORKIZUN F.E. ALEBIN GORRIA - LEKEKITIO 2008D Santo Cristo (HA) 2019/11/16
12:30
 
ANTONIO TRUEBA08 - CD DERIO ARTEAGA 08-09 Parque Rivas (HA) 2019/11/16
10:15
 
KARABIGANE F.T. 08B - ALTZAGA IKASTOLA ERANDIO Iturriaga (HA) 2019/11/16
09:00
 
MUNABE JATA - ANDRA MARI GETXO 2008 Munabe (HA) 2019/11/16
09:30
 
Atsedena - LARRAMENDI IKASTOLA KT A - -  
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 3

Partidua Zelaia Ordua
SALESIANOS 09 - ESCLAVAS FATIMA 5º Salesianos-Deusto (HA) 2019/11/16
09:30
 
ARTXANDAKO MERTXETARRAK 09 - UD ABAROA Artxanda F7 () 2019/11/16
13:00
 
LANDAKO 2009 - S. ANTONIO ZABALARRA 09 Arripauzueta (HA) 2019/11/16
10:15
 
IBAIONDO NERBIOI 2009 - NEVERS A Pol. Rekalde (HA) 2019/11/16
10:05
 
LEKEITIO 2009D - LAURO C Larrotegi (HA) 2019/11/16
10:00
 
KURUTZIAGA IKASTOLA 2009 - Atsedena - -  
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 3

Partidua Zelaia Ordua
BEGOÑAKO ARTEAGABE - ERANDIO ALTZAGA 09 Galindo (HN) 2019/11/16
10:15
 
LAURO D - ZORROTZA FC 09 Lauro Ik. (HA) 2019/11/16
10:00
 
UGERAGA 2009 D - LUTXANA SPORTING B Urko (HA) 2019/11/16
12:00
 
IKHOBA 2009 - SESTAO RIVER 2009 BERDEA Pol. Lasesarre (HA) 2019/11/16
12:45
 
SD GORLIZ 09 - KARABIGANE F.T. 09 J Uresaranse (HA) 2019/11/16
09:15
 
U.D. LA MERCED 09 - Atsedena - -  
SAILKAPENA

HN=Belar Naturala HA=Belar Artifiziala A=Harea NO=Ezezaguna



IGO