LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

Residencial Begoñalde

ESKOLA ORDUTEGIAK - 7KO FUTBOLA UMEAK B LIGA 2019-2020

1. Taldea - Jardunaldia 3

Partidua Zelaia Ordua
CDMUNGIA ATXURI 08 - ASTRABUDUAKO 08B ez asignatuta ez asignatuta  
URDAIBAI ALEVIN - SD GORLIZ 08 Itxas-Adar (A) 2019/11/23
11:30
 
GETXO FUTBOLA FUNDAZIOA 08B - URDULIZ 08 ZURIA Bolua 2 (HA) 2019/11/23
11:00
 
SD PLENTZIA 08 - SEBER ALTUBE D Errotabarri (HA) 2019/11/23
13:00
 
BAKIO KIROL TALDEA - SD GERNIKA ALEVIN B 08 Arestui (HN) 2019/11/23
10:15
 
Atsedena - BERMEO 08 B - -  
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 2

Partidua Zelaia Ordua
BIZIA - ANDER DEUNA 08 Inst. Dpvas. Lezama (HA) 2019/11/16
12:30
 
TXANTXARRENE A - ASKARTZA A Sarriena 3 (HA) 2019/11/16
10:10
 
URITARRA B - GAZTELUETA B Errebale (HA) 2019/11/16
11:00
 
ASTRABUDUAKO 08C - GETXO FUTBOLA FUNDAZIOA 08S San Lorenzo (HA) 2019/11/17
09:00
 
IKASTXIKI LEUNGANE - LAGUN ARTEA 08D Pol. Larrea (HA) 2019/11/16
11:00
 
KARABIGANE F.T. 08J - UGERAGA 2008 B Iturriaga (HA) 2019/11/16
09:00
 
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 3

Partidua Zelaia Ordua
JOKO ALAI - ZEANURI - BERRIATUKO ZULAIBAR (HN) 2019/11/23
11:30
 
KARMENGO AMA 2008 - MARKINA-ARTIBAI A Txolon (HA) 2019/11/23
12:45
 
ERMUA ALEVIN HORIA - ERMUA BLUES 08 Teodoro Zuazua (HA) 2019/11/23
11:45
 
CD ELORRIO 08B - ABADIÑO K.E 08 C Eleizalde (HA) 2019/11/23
09:00
 
ALEVIN LARREA 08-09 - ARRATIA 08B Txolon (HA) 2019/11/23
09:30
 
Atsedena - IKASTXIKI ARBURU - -  
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 3

Partidua Zelaia Ordua
IKASTXIKI IBAIZABAL - BFE FUTBOL ELKARTEA 08D Pol. Larrea (HA) 2019/11/23
09:30
 
LAURO B - GALDAKAO 08 BERDEA Lauro Ik. (HA) 2019/11/23
11:15
 
SD GERNIKA ALEVIN C 08 - SONDIKA 08 Urbieta-Gernika (HA) 2019/11/23
12:30
 
MARKINA-ARTIBAI B - SD ZAMUDIO 08 Barroeta (HA) 2019/11/23
11:30
 
CLUB DEPORTIVO VULCANO - URITARRA A Errebale (HA) 2019/11/23
12:00
 
Atsedena - ARIZ 2008 B - -  
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 3

Partidua Zelaia Ordua
Atsedena - BERRIO-OTXOA 08 - -  
IBARSUSI 08 - SONDIKA 0809 Ibarsusi A (HA) 2019/11/23
09:00
 
U.D. LA MERCED 08 - MUNABE GORBEA Artxanda (HA) 2019/11/23
11:45
 
COLEGIO VIZCAYA ALEVIN A - C.D. TXURDINAGA A Col. Vizcaya (HA) 2019/11/23
09:00
 
ELORRIETA 08B - LAURO A Pol. San Ignacio (HA) 2019/11/23
10:40
 
MARISTAS A 08 - SALESIANOS 08 Ibarsusi A (HA) 2019/11/23
10:15
 
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 3

Partidua Zelaia Ordua
ETXEBARRI 08 C - CLUB DEPORTIVO ORDUÑA A Municipal de Etxebar (HA) 2019/11/23
10:15
 
COLEGIO VIZCAYA ALEVÍN B - C.D. MONTEFUERTE 08 BELTZA Col. Vizcaya (HA) 2019/11/23
09:00
 
Atsedena - PEÑA A - -  
ARIZ 2008 C - OTXARKOAGA 08 San Miguel Basauri (HA) 2019/11/23
10:30
 
C.D. UGAO 08 - MORAZA B Arandia (HA) 2019/11/23
12:00
 
ARTXANDAKO MERTXETARRAK 08 - LICEO FRANCÉS DE BILBAO 2008 Artxanda (HA) 2019/11/23
11:45
 
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 3

Partidua Zelaia Ordua
TRAPAGARAN 08 URDINA - ZORROTZA FC 08 Errotarte (HA) 2019/11/23
09:00
 
URRETXINDORRA 08 - DINAMO DE SAN JUAN SERANTES Pol. Rekalde (HA) 2019/11/23
12:30
 
LA SALLE 08 A - DOSA SALESIANOS 2008 GORRIA Etxezuri (HA) 2019/11/23
09:00
 
ASTI-LEKU B - ZUAZO 08 HORIA Parque Rivas (HA) 2019/11/23
11:30
 
ITUGARPE 08 - IBAIONDO 2008 La Roseta (HA) 2019/11/23
09:00
 
Atsedena - IKHOBA 2008 - -  
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 3

Partidua Zelaia Ordua
PEÑA ATH. SANTURTZI 08B - GALLARTA 08 Benjamín Martínez (HA) 2019/11/23
10:30
 
ZALLA UC LANDABERRI - C.D.GORDEXOLA F7 Landaberri (HN) 2019/11/23
11:00
 
KANPAZAR ESKOLA - SOMO ALEVIN A Los Llanos. (HA) 2019/11/23
13:00
 
BALMASEDA 2008 GORBEA - EL REGATO A Salinillas (HA) 2019/11/23
10:20
 
SODUPE 08 B - TRAPAGARAN 08 ORIA Santxosolo (HA) 2019/11/23
11:15
 
Atsedena - CD ORTUELLA - -  
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia 3

Partidua Zelaia Ordua
ZUAZO 08 URDINA - ERANDIO ALEVIN 08 ATEGORRI Zuazo (A) 2019/11/23
12:00
 
SESTAO RIVER 2008 BERDEA - LUTXANA SPORTING A Galindo (HA) 2019/11/23
10:15
 
ASTI-LEKU A - DINAMO DE SAN JUAN ROMPEOLAS Parque Rivas (HA) 2019/11/23
11:30
 
UNIÓN SPORT SAN VICENTE B - LA SALLE 08 B San Vicente C.D.M. (HN) 2019/11/23
09:00
 
DOSA SALESIANOS 2008 BELTZA - KIRIKIÑO OTXAR 08 ez asignatuta ez asignatuta  
Atsedena - ZALLA UC SAN MIGUEL - -  
SAILKAPENA

10. Taldea - Jardunaldia 3

Partidua Zelaia Ordua
GETXO FUTBOLA FUNDAZIOA 09B - BERMEO 09 B Bolua 2 (HA) 2019/11/23
12:10
 
ASKARTZA C - CDMUNGIA BERREAGAMENDI 09 Askartza Claret (HA) 2019/11/23
10:10
 
LAGUN ARTEA 09C - LUMO Sarriena 3 (HA) 2019/11/23
11:40
 
LARRAMENDI IKASTOLA KT B - SEBER ALTUBE AA Larrate Azpi () 2019/11/23
09:00
 
GATIKA K.T B - SD GERNIKA ALEVIN B 09 Larrate Azpi () 2019/11/23
11:30
 
SD PLENTZIA 09 - Atsedena - -  
SAILKAPENA

11. Taldea - Jardunaldia 3

Partidua Zelaia Ordua
ANDER DEUNA 09 - UGERAGA 2009 B Ander-Deuna Ik. (HA) 2019/11/23
10:30
 
GETXO FUTBOLA FUNDAZIOA 09N - ASTRABUDUAKO 09C Bolua 2 (HA) 2019/11/23
13:20
 
SD ZAMUDIO 09 - LUMO K.E. Errekalde (HA) 2019/11/23
13:00
 
GAZTELUETA D - SEBER ALTUBE GD Gaztelueta (HA) 2019/11/23
11:40
 
URDULIZ 09 ZURIA - SD GERNIKA ALEVIN C 09 Iparralde-Urduliz (HA) 2019/11/23
13:00
 
Atsedena - BARRIKA 2009 - -  
SAILKAPENA

12. Taldea - Jardunaldia 3

Partidua Zelaia Ordua
LA SALLE 09 A - Atsedena - -  
ELORRIETA 09B - GETXO FUTBOLA FUNDAZIOA 09S Pol. San Ignacio (HA) 2019/11/23
10:40
 
ERANDIO ALEVIN 09 ATEGORRI - TXANTXARRENE B Arteaga (HA) 2019/11/23
13:00
 
BOSCO 09 - MORAZA D Salesianos-Deusto (HA) 2019/11/23
10:40
 
COLEGIO VIZCAYA ALEVIN C - LAURO E Col. Vizcaya (HA) 2019/11/23
10:15
 
ASKARTZA D - DEUSTO 09 ZURI Askartza Claret (HA) 2019/11/23
10:10
 
SAILKAPENA

13. Taldea - Jardunaldia 3

Partidua Zelaia Ordua
IKASTXIKI BELATXIKIETA - CD. BERRIZ 09 Pol. Larrea (HA) 2019/11/23
09:30
 
ANAITASUNA - MARKINA-ARTIBAI D Beti-ondo (HA) 2019/11/23
10:15
 
CD ELORRIO 09B - JESUITAK KULTURALA 09 Eleizalde (HA) 2019/11/23
10:15
 
ZALDUA B - AURRERA K.E. GORRIA Solobarria (HA) 2019/11/23
10:20
 
Atsedena - ERMUA ALEVIN ZURIA - -  
ESKOLABARRI - ABADIÑO K.E 09 B Beti-ondo (HA) 2019/11/23
09:00
 
SAILKAPENA

14. Taldea - Jardunaldia 3

Partidua Zelaia Ordua
LAUAXETA IKASTOLA ALEBINAK - GERTASPORT 2009 GORRIA Lauaxeta 1 (HA) 2019/11/23
11:30
 
IBARSUSI B - IKASTXIKI BIZKARGI Ibarsusi A (HA) 2019/11/23
11:30
 
GALDAKAO 09 BELTZA - BFE FUTBOL ELKARTEA 09C Santa Barbara (HA) 2019/11/23
11:45
 
ABADIÑO K.E 09 C - AURRERA K.E.URDINA Astola 2 (HA) 2019/11/23
11:00
 
Atsedena - UMORE ONA B - -  
IBAIONDO IBAIZABAL 2009 - MARKINA-ARTIBAI C Pol. Rekalde (HA) 2019/11/23
11:20
 
SAILKAPENA

15. Taldea - Jardunaldia 3

Partidua Zelaia Ordua
CLUB DEPORTIVO ORDUÑA B - C.D. UGAO 09 Arbieto (HA) 2019/11/23
09:30
 
LOIOLA INDAUTXU 09A - GALDAKAO 09 BERDEA ez asignatuta ez asignatuta  
BFE FUTBO ELKARTEA 09LAR - ARIZ 2009 B Artunduaga (HA) 2019/11/23
09:15
 
C.D. MONTEFUERTE 09 HORIA - ATXULAUR 09 Montefuerte (HA) 2019/11/23
09:00
 
PADURA 09B - PEÑA B Santo Cristo (HA) 2019/11/23
11:15
 
Atsedena - ETXEBARRI 09 B - -  
SAILKAPENA

16. Taldea - Jardunaldia 3

Partidua Zelaia Ordua
S.D. BASURTO B - ATLETICO ARANGUREN Iparralde (HA) 2019/11/23
09:00
 
GALLARTA 09 - CLUB PORTUGALETE 09B San Miguel Gallarta (HA) 2019/11/23
11:00
 
TRAPAGARAN 09 URDINA - UNION SPORT SAN VICENTE C Errotarte (HA) 2019/11/23
10:10
 
GURUTZETA KFT 2009 BERDEA - SOMO ALEVIN B La Siebe Txiki (HA) 2019/11/23
09:00
 
SODUPE 09 - URRETXINDORRA 2009 Santxosolo (HA) 2019/11/23
12:30
 
ZUAZO 09 HORIA - BALMASEDA 2009 KOLITZA B Zuazo (A) 2019/11/23
12:00
 
SAILKAPENA

17. Taldea - Jardunaldia 3

Partidua Zelaia Ordua
BALMASEDA 2009 ZALAMA A - DOSA SALESIANOS 2009 Salinillas (HA) 2019/11/23
11:40
 
ZAZPI LANDA B - UNION SPORT SAN VICENTE D Pol. Zorroza (HA) 2019/11/23
10:15
 
EL REGATO B - PEÑA ATH. SANTURTZI 09B Serralta txiki (HA) 2019/11/23
11:30
 
GURUTZETA KFT 2009 URDINA - SANTURTZI 09 B La Siebe Txiki (HA) 2019/11/23
10:15
 
BERRIO-OTXOA 09D - ITURRIGORRI URDINA CAMPO DE FÚTBOL 7 BERRIO OTXOA (HA) 2019/11/23
10:00
 
TRAPAGARAN 09 ORIA - ZUAZO 09 URDINA Errotarte (HA) 2019/11/23
11:15
 
SAILKAPENA

18. Taldea - Jardunaldia 3

Partidua Zelaia Ordua
BETOLATZA ALEVIN B - LA SALLE 09 B La Roseta (HA) 2019/11/23
10:15
 
MARISTAS B 09 - BFE KIROL ELKARTEA 09COPE Ibarsusi A (HA) 2019/11/23
10:15
 
LOIOLA INDAUTXU 09B - LICEO FRANCÉS DE BILBAO ez asignatuta ez asignatuta  
BERRIO-OTXOA 09A - OTXARKOAGA 09 CAMPO DE FÚTBOL 7 BERRIO OTXOA (HA) 2019/11/23
11:15
 
Atsedena - C.D. TXURDINAGA B - -  
IBAIONDO ERREKA 2009 - ITURRIGORRI GORRIA Pol. Rekalde (HA) 2019/11/23
11:20
 
SAILKAPENA

HN=Belar Naturala HA=Belar Artifiziala A=Harea NO=Ezezaguna



IGO