LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

Residencial Begoñalde

ESKOLA ORDUTEGIAK - 7KO FUTBOLA UMETXOAK D LIGA 2019-2020

1. Taldea - Jardunaldia 3

Partidua Zelaia Ordua
IKASTXIKI KANOMETA - ETORKIZUN F.E. 2010 BERDEA Pol. Larrea (HA) 2019/11/23
11:00
 
JESUITAK KULTURALA 10U - ETXEBARRI 10 B Jesuitas (HA) 2019/11/23
12:15
 
LEKEITIO 2010D - LICEO FRANCÉS DE BILBAO - 2010 Larrotegi (HA) 2019/11/23
13:00
 
AD ESCOLAPIOS 2010 - JESUITAK KULTURALA 10Z Pol. Rekalde (HA) 2019/11/23
10:10
 
BAKUVA 10-11 - BEGOÑAKO ARTEAGABE Inst. Dpvas. Lezama (HA) 2019/11/23
13:00
 
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 3

Partidua Zelaia Ordua
ORTUELLAKO JENDEA - IKHOBA 2010 ILUNA Otxartaga-berri (HA) 2019/11/23
12:30
 
ASTI-LEKU B - SD SAN PEDRO 2010 Parque Rivas (HA) 2019/11/23
09:00
 
SOPUERTA SPORT - ZORROTZA FC Santa Ana (HA) 2019/11/23
11:00
 
BALMASEDA 2010 GORBEA - LARRAMENDI BENJAMIN Salinillas (HA) 2019/11/23
09:00
 
ANTONIO TRUEBA 10 - SESTAO RIVER 2010 BERDEA Parque Rivas (HA) 2019/11/23
10:15
 
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 3

Partidua Zelaia Ordua
CDMUNGIA BASOZABAL 010 - BETOLATZA BENJAMIN B ez asignatuta ez asignatuta  
ARTXANDAKO MERTXETARRAK 10-11 - LA SALLE 2010 B Artxanda F7 () 2019/11/23
11:15
 
ANDRA MARI GETXO 2010 - ANTONIO TRUEBA 11 Bolua 3 (HA) 2019/11/23
13:30
 
CD DERIO ARTEAGA 10-11 - ASKARTZA B Ibaiondo (HA) 2019/11/23
12:45
 
ERANDIO BENAJAMIN 10 ATEGORRI - SAN NIKOLAS F2 Arteaga (HA) 2019/11/23
13:00
 
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 3

Partidua Zelaia Ordua
SAN NIKOLAS F3 - GATIKA K.T Bolua 2 (HA) 2019/11/23
10:00
 
U.D. LA MERCED 10-11 - AZKORRI NAGUSI Artxanda F7 () 2019/11/23
10:00
 
SD PLENTZIA ZURIA - LARRAMENDI IKASTOLA KT A Errotabarri (HA) 2019/11/23
09:00
 
CDMUNGIA ZABALONDO 010 - KARABIGANE F.T. 10 A ez asignatuta ez asignatuta  
UGERAGA 2010-11 - BAKIO KIROL TALDEA Urko (HA) 2019/11/23
12:15
 
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 3

Partidua Zelaia Ordua
LICEO FRANCÉS DE BILBAO 2011 - ETORKIZUN F. E. 2011 KIMUAK Col. Frances (HA) 2019/11/23
10:15
 
MUNABE JATA - GERTASPORT 2011 GORRIA Munabe (HA) 2019/11/23
10:45
 
IKASTXIKI BURBILLA - SALESIANOS 11 Pol. Larrea (HA) 2019/11/23
11:00
 
CLUB DEPORTIVO ORDUÑA B - KIRIKIÑO OTXAR 11 Arbieto (HA) 2019/11/23
10:45
 
Atsedena - ETXEBARRI 11 B - -  
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 3

Partidua Zelaia Ordua
URDAIBAI BENJAMIN (RET) - CDMUNGIA EMERANDO 011 ez asignatuta ez asignatuta  
BERMEO 11B - ANDER DEUNA 11 Penta (HA) 2019/11/23
11:30
 
AZKORRI TXIKI - KARABIGANE F.T. 11 P ez asignatuta ez asignatuta  
GERTASPORT 2011 ZURIA - ASKARTZA D ez asignatuta ez asignatuta  
LARRAMENDI IKASTOLA KT B - IKASTXIKI PAGOZELAI Larrate Azpi () 2019/11/23
09:00
 
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 3

Partidua Zelaia Ordua
SANTURTZI BENJAMÍN 011 D - BALMASEDA 2011 KOLITZA San Jorge (HA) 2019/11/23
10:30
 
ASKARTZA C - CDMUNGIA BERREAGAMENDI 011 Askartza Claret (HA) 2019/11/23
09:00
 
KANPAZAR ESKOLA - ASTI-LEKU D Los Llanos. (HA) 2019/11/23
13:00
 
GALLARTA 11 - ATLETICO ARANGUREN San Miguel Gallarta (HA) 2019/11/23
12:00
 
Atsedena - AFK ARRONTEGI - -  
SAILKAPENA

HN=Belar Naturala HA=Belar Artifiziala A=Harea NO=Ezezaguna



IGO