LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

Residencial Begoñalde

ESKOLA ORDUTEGIAK - ARETO FUTBOLA UMETXOAK LIGA 2019-2020

1. Taldea - Jardunaldia 3

Partidua Zelaia Ordua
BOSKOZALEAK - SANTURTZI FUTSAL 2010 ez asignatuta ez asignatuta  
GOIZTIRI - COAMI BENJAMIN ez asignatuta ez asignatuta  
EL REGATO A - LARREA BARAKALDO en el centro () 2019/11/23
10:00
 
SESTAO FS ESKOLA - SANTA MARÍA A Las Llanas (HN) 2019/11/23
12:00
 
Atsedena - ITXAROPENA IKASTOLA - -  
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 3

Partidua Zelaia Ordua
KUKUIAGA ETXEBARRI FS E - S.ANTONIO 10 Kukuyaga Esc. (AS) 2019/11/23
09:00
 
LAURO C - ATXURI B Lauro Ik. (HA) 2019/11/23
11:15
 
CD.OTXARTABE - KURUTZIAGA IKASTOLA 2010 B en el centro () 2019/11/23
09:00
 
ZURBARANBARRI LHI ITURRIONDO - KURUTZIAGA IKASTOLA 2010 A en el centro () 2019/11/23
11:45
 
LANDAKO-SASIKOA 2010 - ZABALARRA 2010 Landako (HA) 2019/11/23
11:30
 
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 3

Partidua Zelaia Ordua
JESÚS-MARÍA - NTRA SRA DE BEGOÑA-SANTUTXU ez asignatuta ez asignatuta  
LAURO B - COLEGIO ALEMAN Lauro Ik. (HA) 2019/11/23
10:00
 
IKASBIDESPORT R - Atsedena - -  
KUKUIAGA ETXEBARRI FS D - ARTXANDAKO TRUEBA IKASTETXEA (RET) ez asignatuta ez asignatuta  
NUESTRA SEÑORA DEL PILAR - EL AVE MARÍA - ITURRIONDO BENJ en el centro () 2019/11/23
12:45
 
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 3

Partidua Zelaia Ordua
HEGALARIAK GORONDAGANE A - TXOMIN ARESTI Pol. Gorondagane (AS) 2019/11/23
12:30
 
ZURBARAN ITURRIONDO BENJAMIN A - BIZIA C. Zurbaran () 2019/11/23
11:15
 
IRUARTETA 4 - INDAUTXUKO ESKOLA FUTBOL I en el centro () 2019/11/23
10:30
 
KARMELO 10-11 - LAURO A en el centro () 2019/11/23
11:30
 
ROMO BENJAMIN 1 - ESCLAVAS FATIMA 4º en el centro () 2019/11/23
13:00
 
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 3

Partidua Zelaia Ordua
TXOMIN ARESTI 10 - IRUARTETA 3 ez asignatuta ez asignatuta  
KARMENGO AMA 2011 B - ZIPIRIÑE en el centro () 2019/11/23
10:00
 
BEGOÑAZPI IKASTOLA E - SAN NIKOLAS IKASTOLA F1 en el centro () 2019/11/23
13:00
 
ZURBARAN ITURRIONDO BENJAMIN B - LAURO D C. Zurbaran () 2019/11/23
10:05
 
KUKUIAGA ETXEBARRI FS B - PUREZA 2010-2011 Kukuyaga Esc. (AS) 2019/11/23
10:15
 
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 3

Partidua Zelaia Ordua
GOIZTIRIKO NESKAK - ALBIZ ESKOLA ez asignatuta ez asignatuta  
LAURO E - SANTURTZI FUTSAL2011 Lauro Ik. (HA) 2019/11/23
12:30
 
BEGOÑAZPI IKASTOLA D - KUKUIAGA ETXEBARRI FS C en el centro () 2019/11/23
12:00
 
COLEGIO LUIS BRIÑAS - SANTA MARÍA B ez asignatuta ez asignatuta  
EL REGATO B - ZUBELDIA 2011 en el centro () 2019/11/23
09:00
 
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 3

Partidua Zelaia Ordua
ESCLAVAS FATIMA 3º - KARMEN BENJAMIN Col. Fatima (A) 2019/11/23
10:30
 
LANDAKO-SASIKOA 2011 - HEGALARIAK GORONDAGANE B Landako (HA) 2019/11/23
10:00
 
MATIENA HERRI ESKOLA - ZABALARRA 2011 ez asignatuta ez asignatuta  
S.ANTONIO 11 - KARMENGO AMA 2011 A en el centro () 2019/11/23
11:00
 
KUKUIAGA ETXEBARRI FS A - NEVERS B Kukuyaga Esc. (AS) 2019/11/23
11:30
 
SAILKAPENA

HN=Belar Naturala HA=Belar Artifiziala A=Harea NO=Ezezaguna



IGO