LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

EGUTEGIA
7KO FUTBOLA UMEAK B LIGA 2016-2017 | 4.Multzoa

  

TALDE PARTE-HARTZAILEAK:

Taldea Zelaia Kamiseta 1 Galtza 1 Kamiseta 2 Galtza 2
ASTRABUDUAKO 05B  San Lorenzo (Astrabudua) ROJA ROJO VERDE ROJO
GATIKA K.T C  Larrate Azpi (Bº Garai nº 1 (Gatika)) AZUL AZUL ROJO Y NEGRO NEGRO
GETXO FUTBOLA 05C  Bolua 1 (Fadura - Algorta) BURDEOS BLANCO BLANCO BLANCO
KARABIGANE F.T. 05  Iturriaga (Bº Iturriaga (Berango)) BLANCA ROJO AZUL ROJO
LAGUN ARTEA 2005 D  Sarriena (Bº Sarriena, s/n) AZULGRANA NEGRO BLANCA NEGRO
LARRAMENDI IKASTOLA K.T. A  Astiene (B§ Llona 23 Belako (Munguia)) AZUL BLANCO NARANJA BLANCO
SAN NIKOLAS 05  Bolua 1 (Fadura - Algorta) HORIA URDINA BERDEA URDINA
SD PLENTZIA A  Errotabarri (Plentzia) AZUL Y BLANCA NEGRO ROJO NEGRO
TXANTXARRENE A  Sarriena (Bº Sarriena, s/n) VERDE ROJO ROJA ROJO
UGERAGA E  Urko (Sopelana) AZUL Y AMARILLO AZUL Y AMARILLO VERDE NEGRO

EGUTEGIA

   1.Jardunaldia  (2016/11/05)    10.Jardunaldia  (2017/02/04)
   LAGUN ARTEA 2005 D - LARRAMENDI IKASTOLA K.T. A
   SAN NIKOLAS 05 - KARABIGANE F.T. 05
   UGERAGA E - TXANTXARRENE A
   ASTRABUDUAKO 05B - SD PLENTZIA A
   GETXO FUTBOLA 05C - GATIKA K.T C
   2.Jardunaldia  (2016/11/12)    11.Jardunaldia  (2017/02/11)
   LARRAMENDI IKASTOLA K.T. A - GETXO FUTBOLA 05C
   KARABIGANE F.T. 05 - LAGUN ARTEA 2005 D
   TXANTXARRENE A - SAN NIKOLAS 05
   SD PLENTZIA A - UGERAGA E
   GATIKA K.T C - ASTRABUDUAKO 05B
   3.Jardunaldia  (2016/11/19)    12.Jardunaldia  (2017/02/18)
   LARRAMENDI IKASTOLA K.T. A - KARABIGANE F.T. 05
   LAGUN ARTEA 2005 D - TXANTXARRENE A
   SAN NIKOLAS 05 - SD PLENTZIA A
   UGERAGA E - GATIKA K.T C
   GETXO FUTBOLA 05C - ASTRABUDUAKO 05B
   4.Jardunaldia  (2016/11/26)    13.Jardunaldia  (2017/02/25)
   KARABIGANE F.T. 05 - GETXO FUTBOLA 05C
   TXANTXARRENE A - LARRAMENDI IKASTOLA K.T. A
   SD PLENTZIA A - LAGUN ARTEA 2005 D
   GATIKA K.T C - SAN NIKOLAS 05
   ASTRABUDUAKO 05B - UGERAGA E
   5.Jardunaldia  (2016/12/10)    14.Jardunaldia  (2017/03/11)
   KARABIGANE F.T. 05 - TXANTXARRENE A
   LARRAMENDI IKASTOLA K.T. A - SD PLENTZIA A
   LAGUN ARTEA 2005 D - GATIKA K.T C
   SAN NIKOLAS 05 - ASTRABUDUAKO 05B
   GETXO FUTBOLA 05C - UGERAGA E
   6.Jardunaldia  (2016/12/17)    15.Jardunaldia  (2017/03/18)
   TXANTXARRENE A - GETXO FUTBOLA 05C
   SD PLENTZIA A - KARABIGANE F.T. 05
   GATIKA K.T C - LARRAMENDI IKASTOLA K.T. A
   ASTRABUDUAKO 05B - LAGUN ARTEA 2005 D
   UGERAGA E - SAN NIKOLAS 05
   7.Jardunaldia  (2017/01/14)    16.Jardunaldia  (2017/03/25)
   TXANTXARRENE A - SD PLENTZIA A
   KARABIGANE F.T. 05 - GATIKA K.T C
   LARRAMENDI IKASTOLA K.T. A - ASTRABUDUAKO 05B
   LAGUN ARTEA 2005 D - UGERAGA E
   GETXO FUTBOLA 05C - SAN NIKOLAS 05
   8.Jardunaldia  (2017/01/21)    17.Jardunaldia  (2017/04/01)
   GETXO FUTBOLA 05C - SD PLENTZIA A
   GATIKA K.T C - TXANTXARRENE A
   ASTRABUDUAKO 05B - KARABIGANE F.T. 05
   UGERAGA E - LARRAMENDI IKASTOLA K.T. A
   SAN NIKOLAS 05 - LAGUN ARTEA 2005 D
   9.Jardunaldia  (2017/01/28)    18.Jardunaldia  (2017/04/08)
   SD PLENTZIA A - GATIKA K.T C
   TXANTXARRENE A - ASTRABUDUAKO 05B
   KARABIGANE F.T. 05 - UGERAGA E
   LARRAMENDI IKASTOLA K.T. A - SAN NIKOLAS 05
   LAGUN ARTEA 2005 D - GETXO FUTBOLA 05C
inprimatu    gorde


IGO