LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

EMAITZAK - 7KO FUTBOLA UMEAK B LIGA 2016-2017

1. Taldea - Jardunaldia 15

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
JD SMORROSTRO ALEVIN 2005 B 1  -  7 GALLARTA A
CF TRAPAGARAN 05B 0  -  3 SD. SAN PEDRO 05 B
PEÑA ATHLETIC SANTURTZI 05 B 3  -  4 Gurutzeta KFT 05B
IKHOBA KIROL KLUBA 05A 7  -  2 DOSA SALESIANOS 2005
C.F. Zuazo 05 A 1  -  1 CD Santurtzi KE 05B
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 15

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
CF TRAPAGARAN -ITXAROPENA 3  -  1 ASTRABUDUAKO 06E
BASKONIA FE 2005-D 0  -  4 ZAZPI LANDA KT A
MUNABE 05 5  -  0 Ugeraga J
SONDIKA A 10  -  4 SALESIANOS05
GETXO FUTBOLA 05S 4  -  5 LAGUN ARTEA 2005 E
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 15

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
Andra Mari Getxo 2005 3  -  2 GORLIZ KE
GUREA getxo 2005 1  -  13 GATIKA K.T B
Atsedena BAKIO
Urduliz 05 0  -  4 BARRIKA 2005
GAZTELUETA A 3  -  2 CD MUNGIA 05 ZURIA
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 15

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
GETXO FUTBOLA 05C 2  -  1 TXANTXARRENE A
KARABIGANE F.T. 05 2  -  2 SD PLENTZIA A
LARRAMENDI IKASTOLA K.T. A 4  -  2 GATIKA K.T C
LAGUN ARTEA 2005 D 4  -  1 ASTRABUDUAKO 05B
SAN NIKOLAS 05 5  -  12 Ugeraga E
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 15

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LANDAKO 2005 BERDEA 4  -  7 S.D. GERNIKA CLUB A 05
ERMUA A 05-06 4  -  4 S.ANTONIO STA.RITA - 05
Atsedena Zabalarra 05-06
KURUTZIAGA IKASTOLA 05 A 3  -  3 C.D. VULCANO
IURRETAKO 6  -  0 ANAITASUNA A
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 15

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LANDAKO 2005 GORRIA 1  -  4 Lauaxeta-D-
MARKINA-ARTIBAI ALEBIN A 1  -  5 Bermeo 05B
Atsedena S.D. GERNIKA CLUB C 05
KURUTZIAGA IKASTOLA 05 B 11  -  1 Alevín Larrea A
AURRERA K.E 2005 D 1  -  2 ALLENDE SALAZAR B
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 15

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BASKONIA FE 2005-C 0  -  3 CLUB DEPORTIVO ORDUÑA A
SD ITURRIGORRI Alevín B 1  -  0 C.D. Itugarpe 05
ETXEBARRI 05 C 2  -  4 C.D.TXURDINAGA- A
Maristas 4  -  9 S.D. ARIZ A
C.D. GALDAKAO 2005 A 7  -  3 ATXULAUR 05 A
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 15

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
CD KARRANTZA 5  -  2 IKHOBA KIROL KLUBA 05B
Balmaseda F.C. Kolitza 3  -  1 S.D SAN PEDRO 05 A
PAULDARRAK FKT A 11  -  0 KANPAZAR IKASTOLA
UNION SPORT SAN VICENTE B 3  -  3 Sporting de Lutxana B
C.F. Zuazo 05 B 18  -  1 SODUPE U.C. 05 B
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia 15

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
JOKO ALAI ZEANURI 4  -  2 LEMOA HARROBI B
MARKINA-ARTIBAI ALEBIN B 7  -  2 ARRATIA 05B
Atsedena UMORE ONA B
ALLENDE SALAZAR A 3  -  5 Lauaxeta-E-
KARMEL 2  -  6 S.D GERNIKA CLUB B 05
SAILKAPENA

10. Taldea - Jardunaldia 15

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BAKUVA 4  -  5 Erandio Alevin Ategorri
BETOLATZA ALEVIN C 1  -  15 BEGOÑA ALEVIN B
Atsedena OTXARKOAGA 05
BILBOKO BEGOÑAZPI-MERCED 05B 5  -  4 LA SALLE 05 A
Colegio Vizcaya ALEVIN A 4  -  5 Berriotxoa 05
SAILKAPENA

11. Taldea - Jardunaldia 15

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
DEUSTO 5 C 3  -  4 LA SALLE 05 B
Berriotxoa 05-06 1  -  4 Escolapios 05
Erandio Alevin Bekoa 1  -  9 ELORRIETA 05B
BILBOKO BEGOÑAZPI-MERCED 05A 2  -  4 ZAMUDIO B
Colegio Vizcaya ALEVIN B Atsedena
SAILKAPENA

12. Taldea - Jardunaldia 15

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
PADURA 05B Atsedena
C.D. MONTEFUERTE 05B 0  -  5 Erandio Alevin Txorierri
GETXO FUTBOLA 05B 9  -  2 MORAZA B
UNION DEPORTIVA LA MERCED 05 1  -  2 CD Peña
S.D. ARIZ B 0  -  10 Ibaiondo Nerbioi F.K.
SAILKAPENA

13. Taldea - Jardunaldia 15

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
CD ORTUELLA 2  -  4 SD. SAN PEDRO 06 A
CD Santurtzi KE 06B 0  -  13 GALLARTA B
PEÑA ATHLETIC SANTURTZI 06 B 1  -  2 Club Portugalete ALEVIN 06B
Gazteak C.F. C 1  -  3 DINAMO SAN JUAN C.F.
JD SOMORROSTRO ALEVIN 2006 B 0  -  4 ABANTO B
SAILKAPENA

14. Taldea - Jardunaldia 15

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
Atsedena S.D SAN PEDRO 06 B
UNION SPORT SAN VICENTE D 5  -  2 C.F. Zuazo 06 A
PEÑA ATHLETIC SANTURTZI 06 C 3  -  2 PAULDARRAK FKT B
sporting de Lutxana C 1  -  8 ASTI-LEKU B
Balmaseda F.C. Anboto 6  -  4 SESTAO RIVER 06 A
SAILKAPENA

15. Taldea - Jardunaldia 15

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
CD MUNGIA 06 URDINA 7  -  3 LAGUN ARTEA 2006 C
ARENAS 06 3  -  4 SD GORLIZ
Atsedena SAN NIKOLAS 06
TXANTXARRENE C 0  -  2 ASTRABUDUAKO 06D
LARRAMENDI IKASTOLA K.T. B 5  -  6 GETXO FUTBOLA 06B
SAILKAPENA

16. Taldea - Jardunaldia 15

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BASKONIA FE 2006-C 9  -  1 MUNABE 06
TXANTXARRENE B 6  -  4 GETXO FUTBOLA 06C
Ugeraga G Atsedena
Urduliz 06 6  -  1 SD PLENTZIA B
GAZTELUETA B 4  -  1 KARABIGANE F.T. 06
SAILKAPENA

17. Taldea - Jardunaldia 15

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
JESUITAK KULTURALA 06A 7  -  1 SEBER ALTUBE TXU
LUMO B 11  -  2 S.D. GERNIKA CLUB F 06
LUMO K.E. 1  -  2 SEBER ALTUBE TXIKI
KURUTZIAGA IKASTOLA 06 A 3  -  8 Bermeo 06A
Bermeo 06B 6  -  0 SANFIDEL Ikastola
SAILKAPENA

18. Taldea - Jardunaldia 15

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
TRAÑA-MATIENA HERRI ESKOLA 5º 0  -  10 BERRIATUKO
Zaldua 5  -  2 CD Berriz G
MARKINA-ARTIBAI ALEBIN C 2  -  2 GERTASPORT 2006
KURUTZIAGA IKASTOLA 06 B 5  -  10 AURRERA K.E. 2006 F
VILLA DE ERMUA BLUES 06 B 8  -  1 ANAITASUNA B
SAILKAPENA

19. Taldea - Jardunaldia 15

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
S.D. ARIZ D 0  -  10 ETORKIZUN FUTBOL ESKOLA
Lauaxeta-C- 4  -  11 SD ITURRIGORRI Alevín C
Alevín Larrea B 7  -  1 C.D.GALDAKAO 2006 E
CD Elorrio 06B 6  -  3 COOPERATIVA - BASKONIA 2006
ARRATIA 06B 7  -  4 Karmengo Ama 2006
SAILKAPENA

20. Taldea - Jardunaldia 15

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ZALLA UC 06C 18  -  0 SODUPE U.C. 06 B
Balmaseda F.C. Gorbea 5  -  6 LARRAMENDI B
INDAUTXU 06C 1  -  2 IKHOBA KIROL KLUBA 06A
UNION SPORT SAN VICENTE C 0  -  3 Loiola Indautxu D
ZAZPI LANDA KT B 7  -  3 Erandio Alevin Altzaga
SAILKAPENA

21. Taldea - Jardunaldia 15

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LANDAKO 2006 BERDEA 2  -  7 C.D. MONTEFUERTE 06D
SONDIKA B 16  -  0 Zabalarra 06
Atsedena ARTEAGA B
URITARRA K.T. B 1  -  2 URDANETA D
Colegio Vizcaya ALEVIN C 0  -  6 C.D. GALDAKAO 2006 D
SAILKAPENA

22. Taldea - Jardunaldia 15

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
S.D. BASURTO B 4  -  1 URDANETA C
SALESIANOS06 3  -  2 KIRIKIÑO-OTXAR 06
C.D. Itugarpe 06 3  -  3 C.D.TXURDINAGA- B
BILBOKO BEGOÑAZPI-MERCED 06A Atsedena
Colegio Vizcaya ALEVIN D 7  -  1 DEUSTO 6 B
SAILKAPENA

23. Taldea - Jardunaldia 15

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BEGOÑA ALEVIN D 2  -  3 ATXULAUR 06 B
BASKONIA FE 2006-D 4  -  1 IBARSUSI 06
CLUB DEPORTIVO ORDUÑA B 2  -  8 OTXARKOAGA 06
Loiola Indautxu E Atsedena
S.D. ARIZ C 7  -  0 Berrio Otxoa 06
SAILKAPENA

24. Taldea - Jardunaldia 15

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
GETXO FUTBOLA 06D 0  -  7 Andra Mari Getxo 2006
BOSCO06 4  -  6 LAGUN ARTEA 2006 D
Atsedena Loiola Indautxu F
BILBOKO BEGOÑAZPI-MERCED 06B 1  -  5 ETXEBARRI 06 B
Escolapios 06 6  -  3 ELORRIETA 06B
SAILKAPENA


IGO