LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

EMAITZAK - 7KO FUTBOLA UMEAK B LIGA 2016-2017

1. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
Gurutzeta KFT 05B 4  -  3 SD. SAN PEDRO 05 B
DOSA SALESIANOS 2005 2  -  6 GALLARTA A
CD Santurtzi KE 05B 6  -  1 CF TRAPAGARAN 05B
C.F. Zuazo 05 A 4  -  4 PEÑA ATHLETIC SANTURTZI 05 B
JD SMORROSTRO ALEVIN 2005 B 2  -  4 IKHOBA KIROL KLUBA 05A
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
Ugeraga J 2  -  19 ZAZPI LANDA KT A
SALESIANOS05 7  -  0 ASTRABUDUAKO 06E
LAGUN ARTEA 2005 E 5  -  3 BASKONIA FE 2005-D
GETXO FUTBOLA 05S 5  -  2 MUNABE 05
CF TRAPAGARAN -ITXAROPENA 3  -  17 SONDIKA A
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BAKIO 0  -  5 GATIKA K.T B
BARRIKA 2005 17  -  1 GORLIZ KE
CD MUNGIA 05 ZURIA 6  -  0 GUREA getxo 2005
GAZTELUETA A Atsedena
Andra Mari Getxo 2005 4  -  2 Urduliz 05
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
GATIKA K.T C 3  -  14 SD PLENTZIA A
ASTRABUDUAKO 05B 5  -  3 TXANTXARRENE A
Ugeraga E 2  -  8 KARABIGANE F.T. 05
SAN NIKOLAS 05 4  -  5 LARRAMENDI IKASTOLA K.T. A
GETXO FUTBOLA 05C 0  -  15 LAGUN ARTEA 2005 D
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
Zabalarra 05-06 0  -  8 S.ANTONIO STA.RITA - 05
C.D. VULCANO 3  -  3 S.D. GERNIKA CLUB A 05
ANAITASUNA A 0  -  5 ERMUA A 05-06
IURRETAKO Atsedena
LANDAKO 2005 BERDEA 10  -  2 KURUTZIAGA IKASTOLA 05 A
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
S.D. GERNIKA CLUB C 05 3  -  2 Bermeo 05B
Alevín Larrea A 6  -  9 Lauaxeta-D-
ALLENDE SALAZAR B 0  -  7 MARKINA-ARTIBAI ALEBIN A
AURRERA K.E 2005 D Atsedena
LANDAKO 2005 GORRIA 0  -  11 KURUTZIAGA IKASTOLA 05 B
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
C.D.TXURDINAGA- A 7  -  0 C.D. Itugarpe 05
S.D. ARIZ A 1  -  1 CLUB DEPORTIVO ORDUÑA A
ATXULAUR 05 A 11  -  1 SD ITURRIGORRI Alevín B
C.D. GALDAKAO 2005 A 4  -  2 ETXEBARRI 05 C
BASKONIA FE 2005-C 9  -  0 Maristas
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
KANPAZAR IKASTOLA 0  -  4 S.D SAN PEDRO 05 A
Sporting de Lutxana B 7  -  0 IKHOBA KIROL KLUBA 05B
SODUPE U.C. 05 B 1  -  19 Balmaseda F.C. Kolitza
C.F. Zuazo 05 B 4  -  5 PAULDARRAK FKT A
CD KARRANTZA 5  -  6 UNION SPORT SAN VICENTE B
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
UMORE ONA B 3  -  4 ARRATIA 05B
Lauaxeta-E- 2  -  9 LEMOA HARROBI B
S.D GERNIKA CLUB B 05 2  -  2 MARKINA-ARTIBAI ALEBIN B
KARMEL Atsedena
JOKO ALAI ZEANURI 5  -  1 ALLENDE SALAZAR A
SAILKAPENA

10. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
OTXARKOAGA 05 0  -  10 BEGOÑA ALEVIN B
LA SALLE 05 A 1  -  5 Erandio Alevin Ategorri
Berriotxoa 05 8  -  1 BETOLATZA ALEVIN C
Colegio Vizcaya ALEVIN A Atsedena
BAKUVA 6  -  5 BILBOKO BEGOÑAZPI-MERCED 05B
SAILKAPENA

11. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ELORRIETA 05B 6  -  4 Escolapios 05
ZAMUDIO B 1  -  6 LA SALLE 05 B
Atsedena Berriotxoa 05-06
Colegio Vizcaya ALEVIN B 4  -  0 Erandio Alevin Bekoa
DEUSTO 5 C 6  -  2 BILBOKO BEGOÑAZPI-MERCED 05A
SAILKAPENA

12. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
MORAZA B 1  -  10 Erandio Alevin Txorierri
CD Peña Atsedena
Ibaiondo Nerbioi F.K. 12  -  0 C.D. MONTEFUERTE 05B
S.D. ARIZ B 1  -  13 GETXO FUTBOLA 05B
PADURA 05B 2  -  4 UNION DEPORTIVA LA MERCED 05
SAILKAPENA

13. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
Club Portugalete ALEVIN 06B 1  -  5 GALLARTA B
DINAMO SAN JUAN C.F. 3  -  3 SD. SAN PEDRO 06 A
ABANTO B 9  -  2 CD Santurtzi KE 06B
JD SOMORROSTRO ALEVIN 2006 B 1  -  7 PEÑA ATHLETIC SANTURTZI 06 B
CD ORTUELLA 1  -  4 Gazteak C.F. C
SAILKAPENA

14. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
PAULDARRAK FKT B 1  -  2 C.F. Zuazo 06 A
ASTI-LEKU B 9  -  2 S.D SAN PEDRO 06 B
SESTAO RIVER 06 A 5  -  4 UNION SPORT SAN VICENTE D
Balmaseda F.C. Anboto 10  -  2 PEÑA ATHLETIC SANTURTZI 06 C
Atsedena sporting de Lutxana C
SAILKAPENA

15. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SAN NIKOLAS 06 3  -  16 SD GORLIZ
ASTRABUDUAKO 06D 4  -  0 LAGUN ARTEA 2006 C
GETXO FUTBOLA 06B 2  -  4 ARENAS 06
LARRAMENDI IKASTOLA K.T. B Atsedena
CD MUNGIA 06 URDINA 2  -  3 TXANTXARRENE C
SAILKAPENA

16. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
Atsedena GETXO FUTBOLA 06C
SD PLENTZIA B 4  -  0 MUNABE 06
KARABIGANE F.T. 06 6  -  2 TXANTXARRENE B
GAZTELUETA B 10  -  3 Ugeraga G
BASKONIA FE 2006-C 4  -  1 Urduliz 06
SAILKAPENA

17. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SEBER ALTUBE TXIKI 19  -  1 S.D. GERNIKA CLUB F 06
Bermeo 06A 17  -  0 SEBER ALTUBE TXU
SANFIDEL Ikastola 3  -  8 LUMO B
Bermeo 06B 7  -  1 LUMO K.E.
JESUITAK KULTURALA 06A 6  -  1 KURUTZIAGA IKASTOLA 06 A
SAILKAPENA

18. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
GERTASPORT 2006 7  -  0 CD Berriz G
AURRERA K.E. 2006 F 6  -  2 BERRIATUKO
ANAITASUNA B 4  -  2 Zaldua
VILLA DE ERMUA BLUES 06 B 4  -  2 MARKINA-ARTIBAI ALEBIN C
TRAÑA-MATIENA HERRI ESKOLA 5º 5  -  4 KURUTZIAGA IKASTOLA 06 B
SAILKAPENA

19. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
C.D.GALDAKAO 2006 E 2  -  3 SD ITURRIGORRI Alevín C
COOPERATIVA - BASKONIA 2006 1  -  3 ETORKIZUN FUTBOL ESKOLA
Karmengo Ama 2006 1  -  16 Lauaxeta-C-
ARRATIA 06B 3  -  12 Alevín Larrea B
S.D. ARIZ D 0  -  3 CD Elorrio 06B
SAILKAPENA

20. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
IKHOBA KIROL KLUBA 06A 6  -  6 LARRAMENDI B
Loiola Indautxu D 5  -  1 SODUPE U.C. 06 B
Erandio Alevin Altzaga 1  -  10 Balmaseda F.C. Gorbea
ZAZPI LANDA KT B 3  -  2 INDAUTXU 06C
ZALLA UC 06C 3  -  2 UNION SPORT SAN VICENTE C
SAILKAPENA

21. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ARTEAGA B 6  -  3 Zabalarra 06
URDANETA D 8  -  6 C.D. MONTEFUERTE 06D
C.D. GALDAKAO 2006 D 2  -  2 SONDIKA B
Colegio Vizcaya ALEVIN C Atsedena
LANDAKO 2006 BERDEA 0  -  6 URITARRA K.T. B
SAILKAPENA

22. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
C.D.TXURDINAGA- B 5  -  3 KIRIKIÑO-OTXAR 06
Atsedena URDANETA C
DEUSTO 6 B 5  -  4 SALESIANOS06
Colegio Vizcaya ALEVIN D 7  -  1 C.D. Itugarpe 06
S.D. BASURTO B 10  -  3 BILBOKO BEGOÑAZPI-MERCED 06A
SAILKAPENA

23. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
OTXARKOAGA 06 4  -  6 IBARSUSI 06
Atsedena ATXULAUR 06 B
Berrio Otxoa 06 1  -  5 BASKONIA FE 2006-D
S.D. ARIZ C 0  -  0 CLUB DEPORTIVO ORDUÑA B
BEGOÑA ALEVIN D 5  -  7 Loiola Indautxu E
SAILKAPENA

24. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
Loiola Indautxu F 4  -  4 LAGUN ARTEA 2006 D
ETXEBARRI 06 B 4  -  5 Andra Mari Getxo 2006
ELORRIETA 06B 8  -  5 BOSCO06
Escolapios 06 Atsedena
GETXO FUTBOLA 06D 6  -  5 BILBOKO BEGOÑAZPI-MERCED 06B
SAILKAPENA


IGO