LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Bizkaiko Foru Aldundia - Diputación Foral de Bizkaia
Kutxabank
Iberdrola
Cafés El Abra
Radimer
Seguros Allianz

EMAITZAK - 11KO FUTBOLA GAZTETXOAK A LIGA 2017-2018

1. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BEGOÑA INFANTIL A 1  -  0 MORAZA A
S.D. ARIZ A 0  -  6 INF A 2004 IBARREKO
C.D. UGAO 5  -  3 INDAUTXU 04B
SD GERNIKA A 04 1  -  1 BASKONIA FE 2004-A
UMORE ONA A 0  -  3 PADURA A
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
JD SOMORROSTRO INFANTIL 2004 2  -  3 SESTAO RIVER 04A
CLUB PORTUGALETE INFANTIL C 0  -  6 CD SANTURTZI 04
SPORTING LUTXANA 2004 1  -  5 BALMASEDA 2004
UNION SPORT S.V. A 2  -  2 GURUTZETA FKT 04A
SD SAN PEDRO 04 B 0  -  4 GALLARTA A
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
GATIKA K.T A 2  -  3 UGERAGA 04
ERANDIO INFANTIL 2004 0  -  0 BETIERMU 04
LEKEITIO 04A 5  -  0 ITZUBALTZETA 04
IURRETAKO A 5  -  0 CD BERRIZ A
BERANGO FT A 1  -  1 AURRERA K.E.A
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ASKARTZA A 4  -  1 IBARSUSI 04
GAZTELUETA 1  -  6 BETOLATZA INFANTIL A
S. D. BASURTO A Atsedena
SD ITURRIGORRI A 2  -  3 ASTI-LEKU A
URDANETA A FUTBOL 1  -  2 LAURO A
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
GURUTZETA KFT 05C 1  -  7 GAZTEAK C.F. B
TRAPAGARAN B 8  -  1 INDAUTXU 05B
BEGOÑA INFANTIL B Atsedena
UNION SPORT S.V. C 1  -  0 BALMASEDA 2005
ASTI-LEKU C 5  -  1 SPORTING LUTXANA 2005
JD SOMORROSTRO INFANTIL 2005 1  -  2 ZALLA UC C
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LAGUN ARTEA 05C 0  -  1 BETOLATZA INFANTIL B
URDANETA B FUTBOL 3  -  1 CD MUNGIA 05 URDINA
BEGOÑA INFANTIL C Atsedena
UNION DEPORTIVA ABAROA B 1  -  2 GETXO FUTBOLA 05A
UGERAGA 05 5  -  2 ITZUBALTZETA 05
INF B 2005 IBARREKO 2  -  3 URDULIZ 05
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SD GERNIKA CLUB A 05 1  -  5 BERMEO 05B
SD AMOREBIETA 05 1  -  6 C.D. MONTEFUERTE 05B
C.D.TXURDINAGA B Atsedena
BASKONIA FE 2005-A 4  -  0 IBARSUSI 05
CD ELORRIO 05A 5  -  2 LEKEITIO 05A
LUMO 1  -  5 ATXULAUR 05 A
SAILKAPENA


IGO