LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Bizkaiko Foru Aldundia - Diputación Foral de Bizkaia
Kutxabank
Iberdrola
Cafés El Abra
Radimer
Seguros Allianz

EMAITZAK - 7KO FUTBOLA UMEAK A LIGA 2017-2018

1. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BALMASEDA ANBOTO 1  -  10 ATHLETIC CLUB - 1898 (2007)
GURUTZETA KFT 2006B 3  -  4 LARRAMENDI A
SD RETUERTO SPORT 06B 3  -  0 ZALLA UC A
LOIOLA INDAUTXU B 3  -  1 SD ITURRIGORRI A
S. D. BASURTO A 2  -  3 MORAZA A
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
TRAPAGARAN A 5  -  2 JD SOMORROSTRO ALEVIN 2006 A
CLUB PORTUGALETE ALEVIN 06 B 0  -  10 PEÑA ATH. SANTURTZI 06 A
SESTAO RIVER 06 A 1  -  4 GURUTZETA KFT 2006A
CD SANTURTZI 06-A 5  -  3 ASTI-LEKU A
GAZTEAK C.F. A 3  -  1 GALLARTA A
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
AURRERA K.E. 2006 A 4  -  8 C.D.GALDAKAO ALEVIN 06 A
LEKEITIO 06A 5  -  3 GERTASPORT 2006
S.D.AMOREBIETA 06 2  -  0 SD GERNIKA A 06
CD ELORRIO 06A 3  -  5 ABADIÑO K.E A
ATHLETIC CLUB - SAN MAMES 2007 10  -  2 VILLA DE ERMUA BLUES 06 A
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
GETXO FUTBOLA 06A 4  -  7 URDULIZ 06
URDANETA B FUTBOL 0  -  7 ELORRIETA 06A
BERMEO 06B   -   GAZTELUETA A
Atsedena ASKARTZA A
DEUSTO 06 B 6  -  5 CD MUNGIA 06 URDINA
LOIOLA INDAUTXU A 3  -  4 ASTRABUDUAKO 06B
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BASKONIA FE 2006-C 3  -  5 ARTEAGA DERIO 06A
URDANETA A FUTBOL 3  -  5 LOIOLA INDAUTXU C
IBARSUSI 06 Atsedena
ETXEBARRI 06A 1  -  4 URITARRA K. T
PADURA 06 5  -  8 ZAMUDIO ALEVIN A
ATHLETIC CLUB - ALIRON 2007 7  -  1 BEGOÑA ALEVIN A
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 14

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
AURRERA K.E. 2007 A 0  -  9 GERTASPORT 2007 A
LEKEITIO 07A 4  -  1 ZALDUA B
CD BERRIZ G 2  -  10 ABADIÑO K.E B
CULTURAL ATHLETIC ESKOLA B 5  -  4 VILLA DE ERMUA BLUES 07 A
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 14

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
S.D.AMOREBIETA 07 5  -  3 CD MUNGIA 07 URDINA
UMORE ONA B 8  -  4 SD GERNIKA A 07
ARRATIA07A 5  -  3 LEMOA HARROBI B
BERMEO 07A 7  -  0 SANTUTXU 07 B
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 14

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
GORLIZ 07 5  -  1 GETXO FUTBOLA 07N
ASTRABUDUAKO 07E 1  -  6 ERANDIO 2007 TXORIERRI
BARRIKA 07 A 1  -  6 LAGUN ARTEA 07A
ARENAS 07 2  -  5 KARABIGANE F.T. 07 A
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia 14

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
DEUSTO 07 0  -  5 LAGUN ARTEA 07B
Atsedena ELORRIETA 07A
ROMO 07 10  -  2 ASTRABUDUAKO 07D
GETXO FUTBOLA 07A 2  -  2 GAZTELUETA B
SAILKAPENA

10. Taldea - Jardunaldia 14

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
GURUTZETA KFT 2007A 2  -  4 PEÑA GALDAMES ATHLETIC CLUB B
ORTUELLA 07 6  -  1 PEÑA ATH. SANTURTZI 07 A
PAULDARRAK FKT B 0  -  9 BARAKALDO C.F. 07A
JD SOMORROSTRO ALEVIN 2007 A 0  -  4 GAZTEAK C.F. C
SAILKAPENA

11. Taldea - Jardunaldia 14

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ZAZPÌ LANDA KIROL TALDEA 1  -  2 GAZTEAK C.F. D
BARAKALDO C.F. 07B 7  -  0 SESTAO RIVER 07A
SD RETUERTO SPORT 07A 10  -  5 UNION SPORT S.V. D
TRAPAGARAN C 4  -  7 SANTUTXU 07 C
SAILKAPENA

12. Taldea - Jardunaldia 14

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
DANOK BAT C 12  -  2 SESTAO RIVER 07R
Atsedena INDAUTXU 07A
SD RETUERTO SPORT 07B 2  -  3 BETOLATZA ALEVIN C
BASKONIA FE 2007 ZURIA 2  -  6 SANTUTXU 07 A
SAILKAPENA

13. Taldea - Jardunaldia 14

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
DANOK BAT D 10  -  0 SD RETUERTO SPORT 07C
ETXEBARRI 07A 4  -  4 BASKONIA FE 2007 HORIA
C.D.GALDAKAO ALEVIN 07 D Atsedena
MORAZA C 4  -  4 BEGOÑA ALEVIN C
SAILKAPENA


IGO