LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Bizkaiko Foru Aldundia - Diputación Foral de Bizkaia
Kutxabank
Iberdrola
Cafés El Abra
Radimer
Seguros Allianz

EMAITZAK - 7KO FUTBOLA UMETXOAK A LIGA 2017-2018

1. Taldea - Jardunaldia 14

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ARRATIA08A 4  -  3 C.D.GALDAKAO BENJAMIN 08 A
ZALDUA A 4  -  5 LEKEITIO 08A
GERTASPORT 2008 A 2  -  5 ABADIÑO K.E A
CULTURAL ATHLETIC ESKOLA A 2  -  2 VILLA DE ERMUA BLUES 08 A
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 14

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
C.D.GALDAKAO BENJAMIN 08 B 2  -  0 SD ITURRIGORRI A
ETXEBARRI 08A 2  -  3 ETORKIZUN FUTBOL ESKOLA-ZURIA-
PADURA 08 8  -  1 CD INDARRA 08
S. D. BASURTO A 5  -  0 ABADIÑO K.E B
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 14

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
DANOK BAT B 3  -  2 BEGOÑA BENJAMIN A
BASKONIA FE 2008-B 2  -  2 INDAUTXU 08A
DEUSTO 08 A 2  -  4 BETOLATZA BENJAMIN A
ELORRIETA 08A 3  -  5 SANTUTXU 08 A
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 14

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SODUPE U.C. 08 GORRIA 3  -  2 ABANTO CLUB A
GAZTEAK C.F. A 5  -  0 JD SOMORROSTRO BENJAMIN 2008
CLUB PORTUGALETE BENJAMIN 08 A 3  -  6 SD RETUERTO SPORT 08A
BALMASEDA ANBOTO 3  -  7 BARAKALDO C.F. 08A
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 14

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
TRAPAGARAN A 5  -  1 PEÑA ATH. SANTURTZI 08 A
GURUTZETA KFT 2008A 9  -  0 SD RETUERTO SPORT 08B
LAGUN ARTEA 08A 4  -  3 SESTAO RIVER 08R
BARAKALDO C.F. 08B 2  -  6 SANTUTXU 08 B
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 14

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ROMO 08 5  -  1 BARRIKA 2008
GETXO FUTBOLA 08A 2  -  3 BERMEO 08A
SD PLENTZIA 2008 4  -  2 CD MUNGIA 08 URDINA
URDULIZ 08 BERDEA 7  -  4 URDANETA A FUTBOL
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 14

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
DANOK BAT A 4  -  1 GAZTELUETA A
ASTRABUDUAKO 08A 5  -  0 SD RETUERTO SPORT 08C
LAGUN ARTEA 08B 1  -  6 BASKONIA FE 2008-A
URDANETA B FUTBOL 1  -  8 SANTUTXU 08 C
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 14

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
DANOK BAT C 4  -  3 BASKONIA FE 2009 HORIA
Atsedena ETXEBARRI 09A
ARRATIA09A 3  -  4 C.D.GALDAKAO BENJAMIN 09 E
VILLA DE ERMUA BLUES 09 A 6  -  7 SANTUTXU 09 A
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia 14

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SD RETUERTO SPORT 09B 7  -  1 ABANTO CLUB B
Atsedena PEÑA ATH. SANTURTZI 09 A
GAZTEAK C.F. B 5  -  2 JD SOMORROSTRO BENJAMIN 2009 A
BALMASEDA KOLITZA 4  -  0 SD SAN PEDRO 07A
SAILKAPENA

10. Taldea - Jardunaldia 14

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
DANOK BAT D 5  -  1 DEUSTO 09 GORRI
Atsedena INDAUTXU 09A
BARAKALDO C.F. 09A 2  -  1 PADURA 09 A
ELORRIETA 09A 5  -  2 SANTUTXU 09 B
SAILKAPENA

11. Taldea - Jardunaldia 14

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SD RETUERTO SPORT 09A 4  -  2 ASTRABUDUAKO 09D
Atsedena SESTAO RIVER 09R
BARAKALDO C.F. 09B 1  -  1 GURUTZETA KFT 2009A
ERANDIO 2009 TXORIERRI 7  -  3 SANTUTXU 09C
SAILKAPENA

12. Taldea - Jardunaldia 14

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ROMO 09 5  -  5 GAZTELUETA C
Atsedena URDULIZ 09
LAGUN ARTEA 09A 3  -  2 SD PLENTZIA 2009
BARRIKA 2009 A 4  -  4 KARABIGANE F.T. 09 H
SAILKAPENA


IGO