LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Bizkaiko Foru Aldundia - Diputación Foral de Bizkaia
Kutxabank
Iberdrola
Cafés El Abra
Radimer
Seguros Allianz

EMAITZAK - 11KO FUTBOLA GAZTETXOAK B LIGA 2017-2018

1. Taldea - Jardunaldia 17

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LARRAMENDI IKASTOLA K.T. A 1  -  1 BIZIA
ARTEAGA DERIO 4  -  0 BERMEO 04B
INFANTIL A 4  -  1 CD MUNGIA 04 ZURIA
LAURO B 0  -  7 URITARRA K.T.
SD AMOREBIETA 04 Atsedena
LAGUN ARTEA 04C 4  -  0 SD GERNIKA MIXTO 04-05
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 17

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
URDULIZ 04 4  -  3 GETXO FUTBOLA 04B
ASTRABUDUAKO 04-05C 3  -  0 LAGUN ARTEA 05D
Atsedena LARRAMENDI IKASTOLA K.T. B
BERANGO FT B 2  -  1 SAN NIKOLAS 1
SD PLENTZIA 10  -  0 UGERAGA 04-05
GORLIZ 0  -  3 AIXERROTA 2004
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 17

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
JESUITAK KULTURALA 05-04 1  -  1 ERMUA 04 B
ARTIBAI FT 3  -  2 ZALDUA
Atsedena ZORRONTZAKO CLUB DE FUTBOL
ARRIPU A 3  -  2 EZKURDI B
IURRETAKO B 0  -  6 ABADIÑO K.E C
PADURA B 2  -  5 CD ELORRIO 04B
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 17

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
IURRETAKO C 7  -  0 PADURA C
BASKONIA FE 2004-B 7  -  0 C.D. GALDAKAO INFANTIL 05 B
Atsedena LEMOA HARROBI B
ARRATIA04-05B 0  -  4 CLUB DEPORTIVO ORDUÑA
ETXEBARRI 04B 6  -  2 ATXULAUR 04
ABADIÑO K.E D 2  -  4 C.D. SAN ANTONIO
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 17

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
EL REGATO 5  -  0 DINAMO A
IKHOBA KIROL KLUBA 04 1  -  0 TRAPAGARAN C
ZALLA UC A 3  -  1 C.F. ZUAZO 04
GALLARTA B 0  -  4 CD ORTUELLA
ASTI-LEKU B Atsedena
LARRAMENDI 1  -  0 GAZTEAK C.F. A
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 17

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
MUNABE 2  -  3 UNION DEPORTIVA ABAROA A
S.D. ARIZ B 0  -  4 ZAZPI LANDA KT A
INFANTIL 04 3  -  6 CD.OTXARKOAGA 04
ZALLA UC B 1  -  2 LAURO C
URRETXINDORRA IKASTOLA 04-05 1  -  7 PEÑA ATH. SANTURTZI 04 A
UNION SPORT S.V. B 5  -  0 SD.SAN PEDRO 04A
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 17

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
AD ESCOLAPIOS 04-05 2  -  5 COLEGIO VIZCAYA INFANTIL A
DEUSTO INFANTIL 0  -  4 CD.OTXARKOAGA 04-05
C.D. MONTEFUERTE 04A 1  -  0 U.D. LA MERCED 04
SALESIANOS04 1  -  8 C.D.TXURDINAGA-A
LOIOLA INDAUTXU 04B 0  -  1 BAKUVA
  Partidu jokatu barik  
LICEO FRANCES 04-05 2  -  1 LA SALLE 2004
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 17

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
GATIKA K.T B 5  -  3 AIXERROTA 2005
BASKONIA FE 2005-B 2  -  3 ERANDIO INFANTIL 2005
SONDIKA 05 7  -  3 INFANTIL B
ASKARTZA B 1  -  1 SD GERNIKA B 05
GETXO FUTBOLA 05B Atsedena
BERMEO 05C 2  -  4 C.D. GALDAKAO INFANTIL 05 C
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia 17

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
FRAY JUAN DE ZUMARRAGA 2005 2  -  3 CD BERRIZ B
C.D. MONTEFUERTE 05C 4  -  0 ETXEBARRI 05B
EZKURDI A 1  -  6 UMORE ONA B
VILLA DE ERMUA BLUES 05 2  -  1 ERMUA 05
S.D. ARIZ C Atsedena
AURRERA K.E.B 3  -  0 LEKEITIO 04-05B
SAILKAPENA

10. Taldea - Jardunaldia 17

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SD SAN PEDRO 05B 2  -  4 SD RETUERTO SPORT 05B
PAULDARRAK FKT 3  -  1 UNION SPORT S.V. D
Atsedena IKHOBA KIROL KLUBA 05
S. D. BASURTO B 3  -  2 ZAZPI LANDA KT B
ABANTO CLUB B 1  -  1 C.F. ZUAZO 05
SODUPE U.C 05 2  -  5 PEÑA ATH. SANTURTZI 05 A
SAILKAPENA

11. Taldea - Jardunaldia 17

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
IBAIONDO FK 05 0  -  1 SD ITURRIGORRI B
SALESIANOS05 4  -  2 LOIOLA INDAUTXU 05B
LA SALLE 2005 3  -  2 B.BEGOÑAZPI.MERCED 05
MORAZA B 2  -  2 U.D. LA MERCED 05
CD PEÑA 3  -  1 COLEGIO VIZCAYA INFANTIL B
GETXO FUTBOLA 05S 0  -  4 SD SAN PEDRO 05A
SAILKAPENA


IGO