LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Bizkaiko Foru Aldundia - Diputación Foral de Bizkaia
Kutxabank
Iberdrola
Cafés El Abra
Radimer
Seguros Allianz

EMAITZAK - 7KO FUTBOLA UMEAK B LIGA 2017-2018

1. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
CD BERRIZ X 0  -  0 MARKINA-ARTIBAI ALEBIN A
CLUB DEPORTIVO VULCANO 0  -  0 MATIENA HERRI ESKOLA
ERMUA 06 4  -  0 LANDAKO 2006
ZALDUA A 6  -  3 SD AMOREBIETA 06-07
BERRIATUKO 5  -  0 KURUTZIAGA IKASTOLA 2006 A
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
VILLA DE ERMUA BLUES 06 B 3  -  2 ALEVIN 2006 A
Atsedena LAUAXETA C
ARRATIA06B 1  -  8 C.D.GALDAKAO ALEVIN 06 B
MARKINA-ARTIBAI ALEBIN B 3  -  7 IKASTXIKI IBAIZABAL
JOKO ALAI ZEANURI 4  -  8 KURUTZIAGA IKASTOLA 2006 B
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
S.ANTONIO-A-06 3  -  13 BASKONIA FE 2006-D
Atsedena BAKIO K.T
CD MUNGIA 06 ZURIA 3  -  5 LARRAMENDI IKASTOLA K.T. A
SEBER ALTUBE IKASTOLA 3  -  7 LUMO K.E.
SANFIDEL 2006 10  -  2 SD GERNIKA B 06
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
TXANTXARRENE A 0  -  5 GATIKA K.T A
Atsedena SD GERNIKA C 06
GETXO FUTBOLA 06B 10  -  4 UGERAGA06
SD PLENTZIA 2006 7  -  4 GORLIZ 06
KARABIGANE F.T. 06 R 2  -  4 LAGUN ARTEA 06C
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
COLEGIO VIZCAYA ALEVIN B 6  -  2 ASTRABUDUAKO 06C
Atsedena LAGUN ARTEA 06D
SAN NIKOLAS 6 8  -  3 GETXO FUTBOLA 06C
TXANTXARRENE B 2  -  8 ITZUBALTZETA 06
ERANDIO 2006 ATEGORRI 0  -  6 ASKARTZA B
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
MARISTAS A 06 3  -  3 BERRIOTXOA 06
Atsedena URRETXINDORRA IKASTOLA 06A
SONDIKA A 7  -  2 MUNABE A
KIRIKIÑO-OTXAR 06 2  -  0 COLEGIO VIZCAYA ALEVIN A
U.D. LA MERCED 06 4  -  3 CD.OTXARKOAGA 06
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
C.D. MONTEFUERTE 06A 5  -  5 UNION DEPORTIVA ABAROA
Atsedena ATXULAUR 06 B
UMORE ONA A 0  -  5 BASKONIA FE 2006-E
C.D. UGAO A 2  -  0 C.D.GALDAKAO ALEVIN 06 C
S.D. ARIZ A 3  -  6 ETORKIZUN FUTBOL ESKOLA
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BEGOÑA ALEVIN B 10  -  1 S.D. ARIZ B
Atsedena BERRIOTXOA 06-07
S.ANTONIO-B-06 1  -  10 ETXEBARRI 06B
B.BEGOÑAZPI.MERCED 06 3  -  5 CD PEÑA A
CD.OTXARKOAGA 07 2  -  9 C.D.TXURDINAGA-A
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
INDAUTXU 06C 4  -  3 URRETXINDORRA IKASTOLA 06B
BETOLATZA ALEVIN B 1  -  1 ELORRIETA 06B
SALESIANOS06 3  -  2 DEUSTO 07-06
ZAZPI LANDA KT A 5  -  1 ALEVIN 06
IBAIONDO FK 06 3  -  4 AD ESCOLAPIOS 06
SAILKAPENA

10. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
JD SOMORROSTRO ALEVIN 2006 B 3  -  2 CD SANTURTZI ALEVIN 06 B
ABANTO CLUB A 2  -  6 SODUPE U.C. 06 GORRIA
BALMASEDA GORBEA 3  -  6 CD ORTUELLA 06
UNION SPORT S.V. A Atsedena
SOPUERTA SPORT 1  -  3 C D KARRANTZA
SAILKAPENA

11. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
DINAMO A 1  -  1 ASTI-LEKU B
SPORTING LUTXANA 2006 3  -  2 UNION SPORT S.V. B
IKHOBA KIROL KLUBA 06A 0  -  0 SD SAN PEDRO 06A
  Geroratuta  
TRAPAGARAN B Atsedena
C.F. ZUAZO 06B 4  -  1 PEÑA ATH. SANTURTZI 06 B
SAILKAPENA

12. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SPORTING LUTXANA 2006-7 1  -  6 C.F. ZUAZO 06A
PAULDARRAK FKT A 2  -  11 GAZTEAK C.F. B
SD SAN PEDRO 06B 5  -  4 SESTAO RIVER 06B
UNION SPORT S.V. C Atsedena
PEÑA ATH. SANTURTZI 06 C 8  -  1 IKHOBA KIROL KLUBA 06B
SAILKAPENA

13. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LANDAKO 2007 1  -  2 ALEVIN 2007 B
GERTASPORT 2007 B 3  -  1 ERMUA 07
MARKINA-ARTIBAI ALEBIN C 10  -  0 KARMENGO AMA 2007
CD ELORRIO 07B 3  -  2 CD BERRIZ Z
AURRERA K.E. 2007 B 2  -  5 KURUTZIAGA IKASTOLA 2007 A
SAILKAPENA

14. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
S.D. ARIZ C 4  -  1 LEMOA HARROBI C
C.D. GALDAKAO ALEVIN 07E 9  -  4 ALEVIN 2007 C
LANDAKO 2007 A 0  -  6 KARMEL
LAUAXETA B 7  -  0 GERTASPORT 2007 C
ARRATIA07B 3  -  9 KURUTZIAGA IKASTOLA 2007 B
SAILKAPENA

15. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
CLUB DEPORTIVO ORDUÑA B 2  -  8 C.D. MONTEFUERTE 07B
PADURA 07 8  -  0 S.ANTONIO 07
C.D. UGAO B 10  -  6 C.D.GALDAKAO ALEVIN 07 F
BASKONIA - COOPERATIVA 2007 3  -  1 ETORKIZUN FUTBOL ESKOLA-BERDEA
ETXEBARRI 07B 7  -  2 S.D. ARIZ D
SAILKAPENA

16. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
MORAZA D 3  -  2 MARISTAS B 07
C.D. MONTEFUERTE 07C 0  -  7 IBARSUSI 07
CD PEÑA B 2  -  12 LOIOLA INDAUTXU D
COLEGIO VIZCAYA ALEVIN C 3  -  4 BASKONIA FE 2007 GORRIA
KIRIKIÑO-OTXAR 07 6  -  2 U.D. LA MERCED 07
SAILKAPENA

17. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LOIOLA INDAUTXU E 7  -  2 LA SALLE 07 A
BOSCO07 4  -  12 SD ITURRIGORRI 1923
INDAUTXU 07B 6  -  0 COLEGIO VIZCAYA ALEVIN D
AD ESCOLAPIOS 07 0  -  2 ALEVIN 07 A
ELORRIETA 07B 6  -  1 B.BEGOÑAZPI.MERCED 07
SAILKAPENA

18. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
URRETXINDORRA IKASTOLA 07 5  -  5 S. D. BASURTO B
DOSA SALESIANOS NEGRO 2  -  6 C.F. ZUAZO 07A
UNION SPORT S.V. E 7  -  3 IKHOBA KIROL KLUBA 07
LA SALLE 07 B 1  -  5 ALEVIN 07 B
SD ITURRIGORRI URQUIJO 3  -  0 LOIOLA INDAUTXU F
SAILKAPENA

19. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ASTI-LEKU C 2  -  3 GALLARTA B
CD SANTURTZI ALEVIN 07 10  -  2 LARRAMENDI B
C.F. ZUAZO 07B 2  -  11 ALEVIN KOLITZA
SODUPE U.C. 07 GORRIA 10  -  2 DINAMO B
ABANTO CLUB B 5  -  3 CLUB PORTUGALETE ALEVIN 07 B
SAILKAPENA

21. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SD PLENTZIA 2007B 2  -  1 SD GERNIKA B 07
GATIKA K.T B 3  -  1 GETXO FUTBOLA 07B
CD MUNGIA 07 ZURIA 6  -  4 BERMEO 07B
LARRAMENDI IKASTOLA K.T. B 2  -  4 SANFIDEL F7 2007
SEBER ALTUBE TXIKI 3  -  2 LUMO
SAILKAPENA

22. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ASKARTZA C 8  -  3 GETXO FUTBOLA 07C
ERANDIO 2007 ATEGORRI 2  -  5 TXANTXARRENE C
BARRIKA 2007 B 7  -  5 ITZUBALTZETA 07
LAGUN ARTEA 07C 7  -  4 ASTRABUDUAKO 07F
URDANETA C FUTBOL 1  -  2 UGERAGA07
SAILKAPENA

23. Taldea - Jardunaldia 18

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ASKARTZA D 7  -  3 URITARRA K.T.
SONDIKA B 11  -  1 MUNABE B
LAGUN ARTEA 07D 3  -  5 ARTEAGA DERIO 07A
URDULIZ 07 5  -  1 ALEVIN B
URDANETA D FUTBOL 11  -  3 SALESIANOS07
SAILKAPENA


IGO