LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Bizkaiko Foru Aldundia - Diputación Foral de Bizkaia
Kutxabank
Iberdrola
Cafés El Abra
Radimer
Seguros Allianz

EMAITZAK - 7KO FUTBOLA UMETXOAK B LIGA 2017-2018

1. Taldea - Jardunaldia 17

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SESTAO RIVER 08A 3  -  6 ZALLA UC A
SODUPE U.C. 08 URDINA 3  -  3 ASTI-LEKU A
BALMASEDA GORBEA 1  -  0 SOPUERTA SPORT
UNION SPORT S.V. A 4  -  5 GURUTZETA KFT 2008B
CLUB PORTUGALETE BENJAMIN 08 B 6  -  1 PEÑA ATH. SANTURTZI 08 B
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 17

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
KANPAZAR IKASTOLA 1  -  8 GALLARTA A
PAULDARRAK FKT A 0  -  4 ASTI-LEKU B
CD ORTUELLA 08-09 4  -  3 C.F. ZUAZO 08B
DINAMO A 5  -  3 CD SANTURTZI 08-A
CLUB PORTUGALETE BENJAMIN 08 C 5  -  3 PEÑA ATH. SANTURTZI 08 C
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 17

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SESTAO RIVER 08B 1  -  5 SPORTING LUTXANA 2008
UNION SPORT S.V. B 6  -  3 LARRAMENDI
C.F. ZUAZO 08A Atsedena
DOSA SALESIANOS 2008 2  -  1 SD SAN PEDRO 08
ZAZPI LANDA KT A 6  -  1 ASTRABUDUAKO 08C
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 17

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ERMUA 08 B 2  -  5 S.D. ARIZ A
C.D.GALDAKAO BENJAMIN 08 C 1  -  3 VILLA DE ERMUA BLUES 08 B
CD BERRIZ G Atsedena
GERTASPORT 2008 B 3  -  4 BASKONIA - GAZTELU 2008
IBARSUSI 08 3  -  0 CD ELORRIO 08A
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 17

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BERRIATUKO 2  -  8 KARMENGO AMA 2008
CD BERRIZ X   -   AURRERA K.E. 2008-09B
Atsedena MARKINA-ARTIBAI BENJAMIN A
MARKINA-ARTIBAI BENJAMIN B 7  -  0 ZORNOTZAKO ANDRAMAR FUT 08-09
AURRERA K.E. 2008 B1 3  -  2 CD ELORRIO 08B
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 17

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LAGUN ARTEA 08C 2  -  0 LARRAMENDI IKASTOLA K.T. A
GAZTELUETA B 3  -  7 KARABIGANE F.T. 08 J
TXANTXARRENE 08 3  -  1 ARENAS 08
ANDER DEUNA 08 4  -  1 GEROA
ASKARTZA A 1  -  1 GETXO FUTBOLA 08B
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 17

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
GATIKA K.T A 6  -  3 LAGUN ARTEA 08D
COLEGIO VIZCAYA BENJAMIN A 2  -  2 BERMEO 08B
MUNABE A 7  -  8 CD MUNGIA 08 ZURIA
GETXO FUTBOLA 08C 1  -  10 LARRAMENDI IKASTOLA K.T. B
BAKIO K.T 6  -  1 GORLIZ 08
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 17

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ASTRABUDUAKO 08B 1  -  5 ARTEAGA DERIO A
GATIKA K.T B 10  -  0 MUNABE B
COLEGIO VIZCAYA BENJAMIN B Atsedena
ZAMUDIO A 3  -  4 ERANDIO 2008 ATEGORRI
ASKARTZA B 7  -  1 LAGUN ARTEA 08E
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia 17

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
C.D.TXURDINAGA-A 9  -  2 SONDIKA A
CD.OTXARKOAGA 08-09 1  -  10 MORAZA A
LOIOLA INDAUTXU B 5  -  2 LA SALLE 08 A
ERANDIO 2008 TXORIERRI 4  -  5 C.D. MONTEFUERTE 08-09B
BERRIOTXOA 08 0  -  6 URITARRA K.T. I
SAILKAPENA

10. Taldea - Jardunaldia 17

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
KARMEL 7  -  8 JOKO ALAI ZEANURI
UMORE ONA A 13  -  3 C.D.GALDAKAO BENJAMIN 08 D
BENJAMIN 2008-09 Atsedena
IKASTXIKI ARBURU 3  -  2 SONDIKA B
URITARRA K.T. N.U. 1  -  7 ARRATIA08B
SAILKAPENA

11. Taldea - Jardunaldia 17

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
C.D. UGAO A 5  -  3 UNION DEPORTIVA ABAROA
ATXULAUR 08 6  -  1 CLUB DEPORTIVO ORDUÑA A
S.D. ARIZ B Atsedena
C.D. MONTEFUERTE 08A 10  -  0 ETORKIZUN FUTBOL ESKOLA-BERDEA
BASKONIA FE 2008-C   -   ETXEBARRI 08B
  Geroratuta  
SAILKAPENA

12. Taldea - Jardunaldia 17

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
KIRIKIÑO-OTXAR 08-09 3  -  4 LA SALLE 08 B
AD ESCOLAPIOS 08 12  -  1 MORAZA B
LOIOLA INDAUTXU A 4  -  0 S.D. ARIZ E
ELORRIETA 08B 7  -  2 CD PEÑA A
MARISTAS A 08 0  -  5 INDAUTXU 08B
SAILKAPENA

13. Taldea - Jardunaldia 17

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ZALLA UC D Atsedena
C.F. ZUAZO 09B 6  -  2 TRAPAGARAN B
GALLARTA B 12  -  4 JD SOMORROSTRO BENJAMIN 2009 B
SODUPE U.C. 09 3  -  7 CD SANTURTZI 09-B
ZALLA UC C 5  -  0 CLUB PORTUGALETE BENJAMIN 09 B
SAILKAPENA

14. Taldea - Jardunaldia 17

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LARRAMENDI IKASTOLA K.T. C 0  -  1 UGERAGA09
KARABIGANE F.T. 09 A 1  -  2 BERMEO 09A
GAZTELUETA D 7  -  5 ASTRABUDUAKO 09E
CD MUNGIA 09 URDINA 6  -  4 GETXO FUTBOLA 09A
COLEGIO VIZCAYA BENJAMIN C 1  -  2 LAGUN ARTEA 09B
SAILKAPENA

15. Taldea - Jardunaldia 17

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
COLEGIO VIZCAYA BENJAMIN D 8  -  8 ZAMUDIO B
INDAUTXU 09B 0  -  2 URDANETA D FUTBOL
ASTRABUDUAKO 09F Atsedena
ERANDIO 2009 ATEGORRI 4  -  2 GETXO FUTBOLA 09B
ARTEAGA DERIO B 3  -  1 TXANTXARRENE 09
SAILKAPENA

16. Taldea - Jardunaldia 17

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LEKEITIO 09 2  -  4 AURRERA K.E. 2009 B1
ANAITASUNA IKASTOLA 0  -  5 GERTASPORT 2009 B
CD ELORRIO 09A 8  -  3 MARKINA-ARTIBAI BENJAMIN D
MARKINA-ARTIBAI BENJAMIN C 6  -  1 CD ELORRIO 09B
GERTASPORT 2009 A 2  -  0 ESKOLABARRI
SAILKAPENA

17. Taldea - Jardunaldia 17

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LAUAXETA A 5  -  0 ZALDUA B
C.D.GALDAKAO BENJAMIN 09 G 0  -  9 CLUB DEPORTIVO VULCANO
COPE-BASKONIA 09 BERDEA Atsedena
LEMOA HARROBI 3  -  0 UMORE ONA B
S.D. ARIZ C 3  -  7 BASKONIA FE 2009 GORRIA
SAILKAPENA

18. Taldea - Jardunaldia 17

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
CD INDARRA 09 6  -  0 ETXEBARRI 09B
ATXULAUR 09 7  -  4 BASKONIA FE 2009 URDINA
LOIOLA INDAUTXU C Atsedena
CLUB DEPORTIVO ORDUÑA B 0  -  2 CD PEÑA B
S.D. ARIZ D 6  -  0 C.D.GALDAKAO BENJAMIN 09 F
SAILKAPENA

19. Taldea - Jardunaldia 17

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
C.D.TXURDINAGA-B 1  -  9 BEGOÑA BENJAMIN B
BERRIOTXOA 09 2  -  5 MORAZA C
BETOLATZA BENJAMIN B 1  -  4 LOIOLA INDAUTXU D
LA SALLE 09 B 5  -  4 SD ITURRIGORRI B
MARISTAS B 09 7  -  5 BOSCO09
SAILKAPENA

20. Taldea - Jardunaldia 17

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
URDANETA C FUTBOL 3  -  3 ELORRIETA 09B
ASTRABUDUAKO 09G 4  -  5 MORAZA D
GURUTZETA KFT 2009B 3  -  1 DEUSTO 09 ZURI
LA SALLE 09 A 7  -  7 ZAZPI LANDA KT B
S. D. BASURTO B 11  -  3 SALESIANOS09
SAILKAPENA

21. Taldea - Jardunaldia 17

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
TRAPAGARAN C 1  -  5 PAULDARRAK FKT B
CD SANTURTZI 09-A 3  -  0 ASTI-LEKU C
UNION SPORT S.V. C 4  -  7 SD.SAN PEDRO 09 B
C.F. ZUAZO 09A 4  -  4 DOSA SALESIANOS 2009
CLUB PORTUGALETE BENJAMIN 09 A 3  -  1 GAZTEAK C.F. C
SAILKAPENA


IGO