LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Bizkaiko Foru Aldundia - Diputación Foral de Bizkaia
Kutxabank
Iberdrola
Cafés El Abra
Radimer
Seguros Allianz

EMAITZAK - ARETO FUTBOLA UMETXOAK LIGA 2017-2018

1. Taldea - Jardunaldia 17

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LANDAKO 2008 BERDEA 8  -  5 KURUTZIAGA IKASTOLA 2008 B
MATIENA HERRI ESKOLA   -   KUKUIAGA ETXEBARRI FS C
  Geroratuta  
S.ANTONIO 08 Atsedena
NEVERS FUTBOL 08 6  -  4 ZABALARRA 08
KURUTZIAGA IKASTOLA 2008 A 3  -  10 LANDAKO 2008 GORRIA
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 17

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ZUBELDIA 08 7  -  5 RONTEGI
E. ESKARTZAGA 0  -  3 F.S. SANTURTZI BENJAMIN 08
SANTA MARÍA 12  -  5 SAN NIKOLAS 4
Atsedena ALBIZ ESKOLA SESTAO
EL REGATO C 2  -  6 ITXAROPENA IKASTOLA
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 17

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ROMO BENJAMIN 7  -  3 TXOMIN ARESTI B
ARTXANDAPE 08 F5 1  -  5 BIZIA
AMPA ZIPIRIÑE Atsedena
INDAUTXUKO ESKOLA BENJAMIN I 0  -  10 ARANGOITI IKASTETXEA
LAURO B   -   EL REGATO B
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 17

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
KONTXA INDAUTXU 2  -  2 BILBOKO BEGOÑAZPI-MERCED FKT A
ATXURI B4 4  -  4 LAURO A
PUREZA GORRIA Atsedena
INDAUTXUKO ESKOLA BENJAMIN II 4  -  8 JESUS-MARIA A
LAURO D   -   IRUARTETA C
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 17

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BILBOKO BEGOÑAZPI-MERCED FKT B 4  -  4 PÍO BAROJA
INDAUTXUKO ESKOLA BENJAMIN III   -   LAURO C
BERRIOTXOA 08-09 Atsedena
KARMEN 08 3  -  3 PUREZA URDIÑA
DEUSTUKOIKASTOLA08.1 7  -  6 JESUS MARIA B
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 17

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
IRUARTETA B 7  -  6 KARMELO FUTBITO 3.MAILA
EL AVE MARIA - ITURRIONDO BENJ 5  -  1 IKASBIDESPORT L
CD.OTXARTABE (RET) Atsedena
BETIKO IKASTOLA (RET)   -   COAMI BENJ.
DEUSTUKOIKASTOLA08.2 4  -  7 ZURBARAN ITURRIONDO BENJAMIN
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 17

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BERRIOIZ 09 9  -  4 ZELAIETA A
KARMENGO AMA 2009 4  -  6 LANDAKO 2009
KUKUIAGA ETXEBARRI FS A Atsedena
FUTBOL NEVERS 09 3  -  4 S.ANTONIO 09
ZABALARRA 09 1  -  0 TXURDINAGA ESKOLA
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 17

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SESTAO ESKOLA BENJAMIN 10  -  0 ZUBELDIA 09
EL REGATO A 10  -  0 MERCEDARIAS BENJAMINAK
ALAZNE 11  -  4 AD GOIZTIRI
ZUBILETA 2  -  1 ANDRA MARI GETXO 2009
LAURO E 2  -  8 SAN NIKOLAS 2
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia 17

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BILBOKO BEGOÑAZPI-MERCED FKT D 6  -  4 SAN NIKOLAS 3
ABUSU IKASTOLA   -   LAURO F
NTRA. SRA. BEGOÑA SANTUTXU 5  -  6 EL REGATO D
DEUSTUKO IKASTOLA 2009 0  -  8 ATXURI B3
COLEGIO ALEMAN 1  -  6 CD EUROPA
SAILKAPENA

10. Taldea - Jardunaldia 17

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
KUKUIAGA ETXEBARRI FS B 1  -  3 BILBOKO BEGOÑAZPI-MERCED FKT E
KARMEN 09 1  -  10 LAURO G
PUREZA 09 0  -  10 EL REGATO E
ESCLAVAS FATIMA 3º 0  -  8 KARMELO FUTBITO 4.MAILA
LAURO H   -   ZURBARANBARRI LHI ITURRIONDO
SAILKAPENA


IGO