LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

EMAITZAK - 11KO FUTBOLA GAZTETXOAK A LIGA 2019-2020

1. Taldea - Jardunaldia 3

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BFE FUTBOL ELKARTEA 2006A 0  -  4 S.D.AMOREBIETA 06 B
ERMUA BLUES 06 5  -  1 LEKEITIO 06A
BERRIATUKO 3  -  2 ETORKIZUN F.E. 06-07 A
IURRETAKO 2006 2  -  3 ABADIÑO K.E A
S.D. GERNIKA CLUB A 06 1  -  4 ERMUA INFANTIL A
Atsedena ETXEBARRI 06 A
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 3

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
CDMUNGIA ELGEZABAL 06 0  -  1 GETXO FUTBOLA FUNDAZIOA 06A
LAURO A 1  -  5 URDANETA A
URDULIZ 06 3  -  1 ERANDIO INFANTIL TXORIERRI
MSC GATIKA 1  -  2 ASKARTZA A
SD ZAMUDIO 06 1  -  0 CD DERIO ARTEAGA 06
Atsedena GAZTELUETA A
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 3

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
GAZTEAK A 11  -  1 GURUTZETA KFT INFANTIL 2006A
ASTI-LEKU A 3  -  2 RETUERTO SPORT 06 B
ABANTO A 0  -  6 SD SAN PEDRO 2006
SANTURTZI INFANTIL 06 A 1  -  3 TRAPAGARAN 06
UNION SPORT SAN VICENTE A 2  -  3 CLUB PORTUGALETE 06-07 A
GALLARTA 06 2  -  1 PEÑA ATH SANTURTZI 06A
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 3

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
URRETXINDORRA 06 Atsedena
MORAZA A 6  -  0 SD INDAUTXU 06A
IBARSUSI 06 2  -  1 C.D.BASCONIA
S.D. BASURTO A 4  -  3 BEGOÑA INF B
ATHLETIC INFANTIL FEMENINO 4  -  0 U.D. LA MERCED 06
IBARREKO A 2006 8  -  1 C.D. MONTEFUERTE 06A
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 4

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ATHLETIC CLUB - ALIRON 2008 8  -  0 MORAZA B
SD INDAUTXU 07A 1  -  0 C.D. MONTEFUERTE 07A
ETXEBARRI 07 A 0  -  3 SANTUTXU 07 B
CDMUNGIA MARKAIDA 07 1  -  8 BFE FUTBOL ELKARTEA 2007A
URDANETA B 5  -  1 S.D.AMOREBIETA 07B
INDARRA 2007 4  -  4 IURRETAKO 2007
ABADIÑO K.E C Atsedena
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 4

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
GAZTELUETA B Atsedena
GAZTEAK B 5  -  0 GETXO FUTBOLA FUNDAZIOA 07A
UNION SPORT SAN VICENTE C 3  -  2 BERANGO FT A
ASTI-LEKU C 1  -  1 BALMASEDA 2007 ANBOTO
IBARREKO B 2007 4  -  0 PEÑA ATH. SANTURTZI 07A
BEGOÑA INF C 2  -  2 DEUSTO INFANTIL 07
TRAPAGARAN 07 0  -  8 ATHLETIC CLUB - SAN MAMES 2008
SAILKAPENA


IGO