LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

EMAITZAK - 7KO FUTBOLA UMEAK A LIGA 2019-2020

1. Taldea - Jardunaldia 4

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
GETXO FUTBOLA FUNDAZIOA 08A 3  -  5 GAZTELUETA A
LAGUN ARTEA 08C 2  -  6 CDMUNGIA ATELA 08
URDANETA A 0  -  3 GATIKA K.T A
ASKARTZA B 5  -  4 S.D. GERNIKA CLUB A 08
URDULIZ 08 BERDEA 5  -  1 ITZUBALTZETA 08
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 4

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ERANDIO ALEVIN 08 TXORIERRI 2  -  3 CD DERIO ARTEAGA 08
URDANETA B 6  -  2 CDMUNGIA BASOZABAL 08
LOIOLA INDAUTXU 08A 4  -  2 MORAZA A
BEGOÑA ALE A 6  -  4 AD ESCOLAPIOS 08
ITURRIGORRI 1923 5  -  1 DEUSTO 08 A
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 4

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BFE FUTBOL ELKARTEA 08C Atsedena
GALDAKAO 08 BELTZA 1  -  6 CD.BERRIZ URDIN
UMORE ONA A 6  -  4 AURRERA K.E. BERDEA
ERMUA ALEVIN BERDEA 3  -  7 LEKEKTIO 2008A
ABADIÑO K.E 08 B 1  -  1 ZALDUA A
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 4

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
CLUB PORTUGALETE 08A 1  -  1 SODUPE 08 A
GURUTZETA KFT 2008 URDINA A 4  -  3 UNION SPORT SAN VICENTE A
SANTURTZI ALEVIN 08 A 4  -  2 ZAZPI LANDA A
SD SAN PEDRO AZUL 1  -  2 RETUERTO SPORT 08 C
BALMASEDA 2008 ANBOTO 5  -  3 GAZTEAK A
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 4

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BETOLATZA ALEVIN A 4  -  5 ETORKIZUN F.E. 08 BERDEA
ITURRIGORRI URKIJO 4  -  1 ATXULAUR 08
PADURA 08 2  -  5 LOIOLA INDAUTXU 08B
S.D. BASURTO A 6  -  5 ETXEBARRI 08 B
ARIZ 2008 A 1  -  1 C.D. MONTEFUERTE 08 URDINA
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 4

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
CD ELORRIO 09A 4  -  1 S.D.AMOREBIETA A
GERTASPORT 2009 BERDEA 5  -  4 ABADIÑO K.E 09 A
LEMOA HARROBI -A- 0  -  7 ERMUA BLUES 09 A
ARRATIA 09A 8  -  2 LEKEKTIO 09A
BFE FUTBOL ELKARTEA 09A 6  -  1 CULTURAL ATHLETIC ESKOLA
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 4

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ETORKIZUN F.E. 09 ZURIA 7  -  1 INDARRA 2009
ARIZ 2009 A 3  -  2 GALDAKAO 09 ZURIA
BEGOÑA ALE B 0  -  2 SANTUTXU 09 C
DANOK BAT 09B 7  -  0 PADURA 09A
ETXEBARRI 09 A 2  -  2 BFE FUTBOL ELKARTEA 09B
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 4

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
GAZTEAK C 2  -  7 SESTAO RIVER 2009 BELTZA
PEÑA ATH. SANTURTZI 09A 0  -  6 SANTURTZI ALEVIN 09 A
SD SAN PEDRO 2009 5  -  2 ASTI-LEKU D
CLUB PORTUGALETE 09A 3  -  1 PEÑA GALDAMES ATHLETIC CLUB B
ABANTO B 1  -  10 GURUTZETA KFT 2009 ZURIA
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia 4

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
GAZTEAK B 3  -  1 MORAZA C
DEUSTO 09 GORRI 4  -  3 BARAKALDO 2009 HORI
SD INDAUTXU 09R 4  -  2 SANTUTXU 09 B
DANOK BAT 09A 7  -  1 URDANETA D
RETUERTO SPORT 09 B 4  -  4 ELORRIETA 09A
SAILKAPENA

10. Taldea - Jardunaldia 4

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
CDMUNGIA BASOZABAL 09 Atsedena
ASTRABUDUAKO 09A 2  -  5 GETXO FUTBOLA FUNDAZIOA 09A
LAGUN ARTEA 09A 0  -  1 ROMO 09
URDULIZ 09 BERDEA 8  -  0 S.D. GERNIKA CLUB A 09
KARABIGANE F.T.09 H 1  -  4 SD INDAUTXU 09A
GAZTELUETA C 2  -  10 BERMEO 09 A
SAILKAPENA

11. Taldea - Jardunaldia 4

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
Atsedena CD DERIO ARTEAGA 09
RETUERTO SPORT 09 A 3  -  3 BARAKALDO 2009 BELTZA
ERANDIO ALEVIN 09 TXORIERRI 2  -  3 SANTUTXU 09 A
URDANETA C 4  -  1 CDMUNGIA BILLELA 09
LAURO F 3  -  13 ITZUBALTZETA 09
ASTRABUDUAKO 09B 1  -  3 LAGUN ARTEA 09B
SAILKAPENA


IGO