LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

EMAITZAK - 11KO FUTBOLA GAZTETXOAK B LIGA 2019-2020

1. Taldea - Jardunaldia 3

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ITURRIGORRI 2006 10  -  0 ZORROTZA FC
AD ESCOLAPIOS 06-07 3  -  1 ERANDIO INFANTIL ATEGORRI
LICEO FRANCÉS DE BILBAO 06-07 10  -  1 ZALLA UC UBIETA
ZAZPI LANDA B 2  -  3 BALMASEDA 2006-2007 KOLITZA
Atsedena ITUGARPE 06-07
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 3

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LUMO 3  -  1 SD GERNIKA INFANTIL B 06
COLEGIO VIZCAYA INFANTIL A 6  -  2 SD PLENTZIA
CD MUNGIA ITURRIBALTZAGA 06 1  -  0 GETXO FUTBOLA FUNDAZIOA 06B
SD GORLIZ 6  -  0 UGERAGA 2006
BERANGO FT B 6  -  0 BERMEO 06B
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 3

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ASTRABUDUAKO 06B 9  -  1 MUNABE
LAURO B 1  -  1 GATIKA K.T B
GETXO FUTBOLA FUNDAZIOA 06S 4  -  0 CDMUNGIA BAKIO
URITARRA 3  -  2 SD GERNIKA INFANTIL C 06
LAGUN ARTEA 06C 0  -  5 BIZIA
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 3

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
GALDAKAO 06 BELTZA 6  -  1 LARRAKO K.F.T.
FRAY JUAN DE ZUMARRAGA 1  -  1 LEMOA HARROBI -C-
JESUITAK KULTURALA 06-07 1  -  1 ZALDUA
LEKEITIO 06-07A 2  -  7 OTXARKOAGA 06
ZORRONTZAKO CLUB FUTBOL 2  -  1 GORBEIAKO
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 3

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
CD SAN ANTONIO 2  -  2 ARRIPU A
ARTIBAI F.T. 4  -  4 CD.BERRIZ
CD ELORRIO 06-07B 4  -  1 EZKURDI A
ABADIÑO K.E D 3  -  0 ETXEBARRI 06 B
Atsedena AURRERA K.E.INF.
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 3

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ATXULAUR 3  -  0 BFE FUTBOL ELKARTEA 2006B
PEÑA A 8  -  0 CLUB DEPORTIVO ORDUÑA
PADURA 0  -  6 UNION DEPORTIVA ABAROA
C.D. UGAO 1  -  1 C.D. TXURDINAGA
UMORE ONA 0  -  6 ARIZ 2006
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 3

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ABANTO B 1  -  5 SESTAO RIVER 2006 BERDEA
ASTI-LEKU B 3  -  7 CD ORTUELLA
CD KARRANTZA   -   SODUPE 06
ZUAZO 06 2  -  3 SOMO INFANTIL A
ZALLA UC BRENA 3  -  2 DINAMO DE SAN JUAN 06
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 3

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ZUAZO 07 URDINA 0  -  3 ZAZPI LANDA A
IBAIONDO 2006 5  -  0 BAKUVA 06-07
LUTXANA SPORTING A 9  -  0 PAULDARRAK FKT
ITZUBALTZETA INF 5  -  1 LOIOLA INDAUTXU 06B
UNION SPORT SAN VICENTE B 1  -  5 SALESIANOS 06
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia 3

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
CDMUNGIA TROBIKA 07 0  -  2 GALLARTA 07
PEÑA B 2  -  6 LAUAXETA IKASTOLA INFANTILAK
ARRATIA 07B Atsedena
GETXO FUTBOLA FUNDAZIOA 07S 0  -  1 COLEGIO VIZCAYA INFANTIL B
ARTXANDAKO MERTXETARRAK 07 1  -  8 IKHOBA ILUNA
SAILKAPENA

10. Taldea - Jardunaldia 3

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SD GERNIKA INFANTIL A 07 1  -  2 BERMEO 07B
BERANGO FT C 3  -  4 SD ZAMUDIO 07
GETXO FUTBOLA FUNDAZIOA 07I 2  -  3 ETXEBARRI 07 B
CDMUNGIA ZABALONDO 07 1  -  3 CD DERIO ARTEAGA 07
Atsedena SONDIKA 07
SAILKAPENA

11. Taldea - Jardunaldia 3

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
GALDAKAO 07 BELTZA 1  -  2 ERMUA BLUES 07
EZKURDI B 4  -  2 BFE FUTBOL ELKARTEA 2007B
ARIZ 2007 7  -  0 ARRIPU B
ERMUA INFANTIL B 6  -  0 LEKEITIO 06-07
Atsedena CD ELORRIO 07B
SAILKAPENA

12. Taldea - Jardunaldia 3

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LA SALLE INFANTIL 2  -  3 URDULIZ 07
U.D. LA MERCED 07 4  -  3 ASTRABUDUAKO 07B
LAGUN ARTEA 07C 1  -  4 SALESIANOS 07
GETXO FUTBOLA FUNDAZIOA 07B 0  -  4 ASKARTZA B
UGERAGA 2007 Atsedena
SAILKAPENA

13. Taldea - Jardunaldia 3

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
Atsedena ITURRIGORRI 2007
IBARSUSI 07 2  -  1 LOIOLA INDAUTXU 07B
S.D. BASURTO B 1  -  1 OTXARKOAGA 07
ITUGARPE 07 3  -  2 URRETXINDORRA 07
RETUERTO SPORT 07 B 0  -  1 IKHOBA ARGIA
SAILKAPENA

14. Taldea - Jardunaldia 3

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SANTURTZI 2007 0  -  0 DOSA SALESIANOS 2007
SESTAO RIVER 2007 BERDEA 0  -  5 SOMO INFANTIL B
SODUPE 07 2  -  3 ZUAZO 07 HORIA
DINAMO DE SAN JUAN 07 4  -  2 LUTXANA SPORTING B
Atsedena PEÑA ATH.SANTURTZI 07B
SAILKAPENA


IGO