LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

EMAITZAK - 7KO FUTBOLA UMETXOAK B LIGA 2019-2020

1. Taldea - Jardunaldia 2

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LAGUN ARTEA 10C 5  -  6 URDULIZ 10
ANDER DEUNA 10 1  -  7 SD GORLIZ 10 J
BERMEO 10B 1  -  7 GAZTELUETA B
UGERAGA 2010 6  -  1 BARRIKA 2010
ASTRABUDUAKO 10B 7  -  4 GETXO F FUNDAZIOA 10S
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 2

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ERANDIO BENJAMIN 10 TXORIERRI 2  -  4 URDANETA B
SD GORLIZ 10 H 3  -  3 ASKARTZA A
APURTUARTE CLUB 2010 6  -  3 MUNABE GORBEA
SD ZAMUDIO 10 3  -  7 URITARRA
COLEGIO VIZCAYA BENJAMÍN A 0  -  8 GETXO F FUNDAZIOA 10B
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 2

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
CLUB DEPORTIVO VULCANO 2010 3  -  5 JOKO ALAI - ZEANURI
GERTASPORT 2010 GORRIA 4  -  4 AURRERA K.E.GORRIA
CD ELORRIO 10B 4  -  2 CD.BERRIZ10
ERMUA 10 9  -  2 ZALDUA A
ARRATIA 10B 6  -  1 IKASTXIKI TORREBURU
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 2

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
C.D. MONTEFUERTE 10 BELTZA 0  -  7 URDANETA A
Atsedena LOIOLA INDAUTXU 10A
IKASTXIKI IXERANGO 7  -  5 BENJAMIN LARREA 10-11
COLEGIO VIZCAYA BENJAMÍN B 4  -  3 GETXO F FUNDAZIOA 10N
PEÑA 2010 8  -  2 KARMENGO AMA 2010
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 2

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
MARKINA-ARTIBAI A Atsedena
ABADIÑO K.E 2010 B 1  -  2 LOIOLA INDAUTXU 10C
BERRIATUKO 3  -  2 BFE FUTBOL ELKARTEA 2010 C
KIRIKIÑO OTXAR 10 8  -  1 GALDAKAO 10 BELTZA
AURRERA K.E.BERDEA 4  -  3 LEMOA HARROBI -A-
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 2

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ATXULAUR 10-11 11  -  2 IBARSUSI 10
PADURA 10B 3  -  4 LOIOLA INDAUTXU 10B
C.D. UGAO 10 3  -  3 ARIZ 2010 B
BFE KIROL ELKARTEA 2010 COPE Atsedena
C.D. TXURDINAGA A 7  -  0 CLUB DEPORTIVO ORDUÑA A
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 2

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BOSCO 10 9  -  4 S.D. BASURTO
BERRIO-OTXOA 10 3  -  1 MARISTAS A 10
C.D. TXURDINAGA B   -   IBAIONDO IBAIZABAL 2010
BEGOÑA BEN A 5  -  2 IKHOBA 2010 ARGIA
MORAZA A 1  -  1 ARIZ 2010 A
SAILKAPENA

8. Taldea - Jardunaldia 2

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
LA SALLE 2010 A 4  -  7 ZAZPI LANDA A
PAULDARRAK FKT BIHOTZA 10  -  0 ELORRIETA 10B
SD INDAUTXU 10B 4  -  2 GAZTEAK B
UNION SPORT SAN VICENTE A 5  -  3 SALESIANOS 10
MORAZA B 10  -  1 DEUSTO 10 ZURI
SAILKAPENA

9. Taldea - Jardunaldia 2

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
SOMO BENJAMIN 5  -  3 ORTUELLA 10-11
ZUAZO 10 URDINA 2  -  2 GALLARTA 10
SODUPE 010 B 9  -  2 ATLETICO ARANGUREN ZURIA
C.D.GORDEXOLA F7 7  -  1 CD KARRANTZA
TRAPAGARAN 10 1  -  3 CLUB PORTUGALETE 2010B
SAILKAPENA

10. Taldea - Jardunaldia 2

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ZUAZO 10 HORIA 5  -  1 UNION SPORT SAN VICENTE B
RETUERTO SPORT 10 B 2  -  2 ASTI-LEKU A
ATLETICO ARANGUREN GORRIA 7  -  3 LUTXANA SPORTING A
SANTURTZI 010 B 1  -  2 PAULDARRAK FKT GARUNA
DOSA SALESIANOS 2010 1  -  9 IBAIBE HERRI IKASTETXEA
SAILKAPENA

11. Taldea - Jardunaldia 2

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
GAZTELUETA D Atsedena
BARRIKA 2011 2  -  4 KARABIGANE F.T. 11 I
ASTRABUDUAKO 11B 0  -  6 CDMUNGIA MAUROLA 011
URDULIZ 11 6  -  1 SD GORLIZ 11 B
GETXO F FUNDAZIOA 11S 0  -  4 BERMEO 11A
SAILKAPENA

12. Taldea - Jardunaldia 2

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
GETXO F FUNDAZIOA 11B Atsedena
APURTUARTE CLUB 2011 10  -  0 LOIOLA INDAUTXU 11D
SD GORLIZ 11 I 4  -  2 SD ZAMUDIO 11
URDANETA C 3  -  4 LAGUN ARTEA 11C
COLEGIO VIZCAYA BEJAMÍN C 0  -  8 ASTRABUDUAKO 11C
SAILKAPENA

13. Taldea - Jardunaldia 2

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
CD.BERRIZ11 Atsedena
AURRERA K.E.URDINA 3  -  7 ERMUA BLUES B
MARKINA-ARTIBAI B   -   GERTASPORT 2011 BERDEA
CLUB DEPORTIVO VULCANO 2011 0  -  5 ZALDUA B
ERMUA 11 6  -  1 CD ELORRIO 11A
SAILKAPENA

14. Taldea - Jardunaldia 2

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
GALDAKAO 11 BELTZA Atsedena
C.D. MONTEFUERTE 11 HORIA 4  -  1 LOIOLA INDAUTXU 11E
BFE FUTBOL ELKARTEA 11B 7  -  4 ZALDUA C
IBAIONDO IBAIZABAL 2011 3  -  5 ARIZ 2011 A
PEÑA GORRIA 1  -  5 CD ELORRIO 11B
SAILKAPENA

15. Taldea - Jardunaldia 2

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
GALDAKAO 11 BERDEA Atsedena
ARIZ 2011 B 1  -  10 URDANETA D
BFE FUTBOL ELKARTEA 11C 2  -  10 C.D. UGAO 11
ATXULAUR 11 1  -  2 PADURA 11
SD INDAUTXU 11A 3  -  10 ARRATIA 11B
SAILKAPENA

16. Taldea - Jardunaldia 2

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
UNION SPORT SAN VICENTE C Atsedena
BALMASEDA 2011 ZALAMA 9  -  2 TRAPAGARAN 11
ZUAZO 11 HORIA 3  -  4 IKHOBA 2011 ILUNA
DINAMO SAN JUAN 5  -  9 GURUTZETA KFT 2011 ZURIA
ABANTO B 5  -  5 SODUPE 011 A
SAILKAPENA

17. Taldea - Jardunaldia 2

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ZUAZO 11 URDINA (RET)   -   UNIÓN SPORT SAN VICENTE D
DOSA SALESIANOS 2011 10  -  4 CLUB PORTUGALETE 2011B
SANTURTZI 2011 B 1  -  2 SD SAN PEDRO 2011
SODUPE 011 B 0  -  6 IKHOBA 2011 ARGIA
ASTI-LEKU C 6  -  1 SESTAO RIVER 2011 BELTZA
SAILKAPENA

18. Taldea - Jardunaldia 2

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
RETUERTO SPORT 11 B 5  -  2 URRETXINDORRA 11
ITURRIGORRI 2011 1  -  0 IBAIONDO NERBIOI 2011
ZAZPI LANDA B 1  -  3 LA SALLE 2011 A
COLEGIO VIZCAYA BEJAMÍN D 4  -  5 LUTXANA SPORTING B
MORAZA C 8  -  1 IKHOBA 2011 OZTINA
SAILKAPENA

19. Taldea - Jardunaldia 2

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
DEUSTO 11 ZURI 2  -  9 IBARSUSI 11
BERRIO-OTXOA 11 3  -  2 MARISTAS B 11
PEÑA URDINA   -   LOIOLA INDAUTXU 11F
BEGOÑA BENJAMIN B 7  -  3 ELORRIETA 11B
MORAZA D 5  -  5 LA SALLE 2011 B
SAILKAPENA


IGO