LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

EMAITZAK - ARETO FUTBOLA UMETXOAK LIGA 2019-2020

1. Taldea - Jardunaldia 2

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
BOSKOZALEAK Atsedena
SANTURTZI FUTSAL 2010 4  -  1 GOIZTIRI
COAMI BENJAMIN 12  -  2 EL REGATO A
LARREA BARAKALDO 3  -  3 SESTAO FS ESKOLA
SANTA MARÍA A 1  -  4 ITXAROPENA IKASTOLA
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia 2

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
KUKUIAGA ETXEBARRI FS E 2  -  1 LANDAKO-SASIKOA 2010
S.ANTONIO 10 3  -  2 LAURO C
ATXURI B 2  -  11 CD.OTXARTABE
KURUTZIAGA IKASTOLA 2010 B 11  -  4 ZURBARANBARRI LHI ITURRIONDO
KURUTZIAGA IKASTOLA 2010 A 8  -  2 ZABALARRA 2010
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia 2

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
JESÚS-MARÍA 10  -  0 NUESTRA SEÑORA DEL PILAR
NTRA SRA DE BEGOÑA-SANTUTXU 8  -  8 LAURO B
COLEGIO ALEMAN 11  -  1 IKASBIDESPORT R
  Partidu jokatu barik  
Atsedena KUKUIAGA ETXEBARRI FS D
ARTXANDAKO TRUEBA IKASTETXEA (RET)   -   EL AVE MARÍA - ITURRIONDO BENJ
  Partidu jokatu barik  
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia 2

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
HEGALARIAK GORONDAGANE A 6  -  4 ROMO BENJAMIN 1
TXOMIN ARESTI 5  -  9 ZURBARAN ITURRIONDO BENJAMIN A
BIZIA 4  -  4 IRUARTETA 4
INDAUTXUKO ESKOLA FUTBOL I 5  -  8 KARMELO 10-11
LAURO A   -   ESCLAVAS FATIMA 4º
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia 2

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
TXOMIN ARESTI 10 10  -  0 KUKUIAGA ETXEBARRI FS B
IRUARTETA 3 4  -  9 KARMENGO AMA 2011 B
ZIPIRIÑE 7  -  5 BEGOÑAZPI IKASTOLA E
SAN NIKOLAS IKASTOLA F1 9  -  0 ZURBARAN ITURRIONDO BENJAMIN B
LAURO D   -   PUREZA 2010-2011
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia 2

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
GOIZTIRIKO NESKAK 6  -  9 EL REGATO B
ALBIZ ESKOLA 6  -  5 LAURO E
SANTURTZI FUTSAL2011 2  -  12 BEGOÑAZPI IKASTOLA D
KUKUIAGA ETXEBARRI FS C 9  -  1 COLEGIO LUIS BRIÑAS
SANTA MARÍA B 12  -  4 ZUBELDIA 2011
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia 2

Etxeko taldea Emaitza Kanpoko taldea
ESCLAVAS FATIMA 3º 3  -  6 KUKUIAGA ETXEBARRI FS A
KARMEN BENJAMIN 4  -  13 LANDAKO-SASIKOA 2011
HEGALARIAK GORONDAGANE B 4  -  3 MATIENA HERRI ESKOLA
ZABALARRA 2011 4  -  12 S.ANTONIO 11
KARMENGO AMA 2011 A 3  -  2 NEVERS B
SAILKAPENA


IGO