LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

ORDUTEGIAK - FUTBOL 11 GAZTEAK BIGARREN MAILA

 ra aldatu

1. Taldea - Jardunaldia: 3

Partidua Zelaia Ordua
PEÑA ATHL.SANTURTZI ''B'' - SOMORROSTRO  BENJAMIN MARTINEZ (HA) SANTURTZI 2019/10/19
18:30
BALMASEDA ''B'' - ANSIO  SALINILLAS (HA) BALMASEDA-48800 2019/10/20
18:30
GURUTZETA ''B'' - SERRALTA LUTXANA  LA SIEBE (HA) CRUCES-BARAKALDO 2019/10/20
11:30
LARRAMENDI - UNION SPORT ''A''  BASTEITA (HA) ALONSOTEGI 2019/10/19
11:30
SANTURTZI ''B'' - DINAMO SAN JUAN  SAN JORGE (HA) SANTURTZI 2019/10/19
17:45
SAN PEDRO ''A'' - BEGOÑAKO ARTEAGABE  GALINDO 1 (HA) SESTAO 2019/10/20
12:00
SODUPE - ZALLA ''B''  SANTXOSOLO (HA) GÜEÑES 2019/10/19
16:00
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia: 3

Partidua Zelaia Ordua
MUÑATONES - BASURTO ''B''  EL MALECON BERRIA (HA) MUSKIZ 2019/10/20
09:45
ABANTO - ORTUELLA  EL MORTUERO (HA) LAS CARRERAS 2019/10/19
16:00
UNION SPORT ''B'' - SANTURTZI ''A''  SAN VICENTE C.D.M. (HA) BARAKALDO 2019/10/19
12:30
MEATZARI - GURUTZETA ''A''  ERROTARTE (HA) TRAPAGARAN 2019/10/20
18:45
ASTI-LEKU ''B'' - BETOLATZA  LOS LLANOS (HA) PORTUGALETE 2019/10/20
09:00
ZUAZO - LA ARBOLEDA  ANSIO (HA) BARAKALDO 2019/10/19
15:45
SAN PEDRO ''B'' - SPORTING DE LUTXANA  GALINDO 1 (HA) SESTAO 2019/10/20
16:00
LA SALLE - ERANDIOTARRAK  ETXEZURI (HA) BILBAO 2019/10/20
12:30
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia: 3

Partidua Zelaia Ordua
ARIZ ''B'' - ETXEBARRI ''B''  SOLOARTE (HA) BASAURI 2019/10/19
13:15
TXURDINAGA - SAN ANTONIO  IBARSUSI B (HA) BILBAO 2019/10/19
16:00
UMORE ONA ''B'' - BASAURI-B.E.A.  MEATZETA (HA) USANSOLO - GALDAKAO 2019/10/19
16:00
PADURA ''B'' - ARRATIA ''B''  SANTO CRISTO I (HA) ARRIGORRIAGA 2019/10/19
11:30
INDARTSU ''C'' - INDARRA  SOLOARTE (HA) BASAURI 2019/10/20
13:15
IBAIONDO NERBIOI - ABAROA  P.M. REKALDE (HA) BILBAO 2019/10/19
20:00
ORDUÑA - LEMOAHARROBI  ARBIETO (HA) ORDUÑA 2019/10/19
17:00
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia: 3

Partidua Zelaia Ordua
ITURGITXI ''B'' - URDULIZ ''B''  BOLUE 2 (HA) GETXO 2019/10/19
16:00
GORLIZ - ALTZAGA IK.  M. URESARANSE (HN) GORLIZ 2019/10/19
12:50
ARENAS ''B'' - ASKARTZA ''B''  GOBELA (HA) GETXO 2019/10/20
12:30
LEIOA ''D'' - UGERAGA (RET) ''B'' ez asignatuta ez asignatuta
ERANDIO - GAZTELUETA  ARTEAGA (HA) ERANDIO (GOIKOA) 2019/10/20
17:00
NEGURI - SHOTOKAI  BOLUE 3 (HA) GETXO 2019/10/20
18:15
GALEA ''B'' - BERANGO (RET) ''B'' ez asignatuta ez asignatuta
PLENTZIA - BIZKERRE  ERROTABARRI (HA) PLENTZIA 2019/10/19
16:00
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia: 3

Partidua Zelaia Ordua
BERMEO ''B'' - ARRIPU  PENTA (HA) BERMEO 2019/10/20
13:00
ERMUA ''C'' - EZKURDI  TEODORO ZUAZUA (HA) ERMUA 2019/10/19
18:15
LEKEITIO ''B'' - MUGARRAZPI DURANGO  LARROTEGI (HA) LEKEITIO 2019/10/19
17:00
BERRIZ - URDAIBAI  BERRIZBURU (HA) BERRIZ 2019/10/19
16:00
LAUAXETA IK. - IURRETAKO ''B''  LAUAXETA 1 (HA) AMOREBIETA 2019/10/19
12:00
ZALDUA - BERRIATUKO  SOLOBARRIA (HA) ZALDIBAR 2019/10/20
16:00
DURANGOKO SAPUHERRIAK - ELORRIO  ARRIPAUSUETA (HA) DURANGO 2019/10/19
16:00
GERNIKA ''C'' - LUMO  URBIETA 1 (HA) GERNIKA 2019/10/19
12:15
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia: 3

Partidua Zelaia Ordua
GAZTELUZARRA - MSC BUTROE  SARRIENA 1 (HA) LEIOA 2019/10/20
16:00
MORAZA ''B'' - BOSCO  ARTXANDA (HA) SONDIKA 2019/10/19
17:30
IBARREKO ''A'' - LOYOLA INDAUTXU ''B''  P.M. SAN IGNACIO (HA) BILBAO 2019/10/19
19:30
LARRAMENDI IK. - FRUIZ  LEGARDA (HA) MUNGIA 2019/10/20
11:00
ASTRIKOITZ - SONDIKA  LEGARDA (HA) MUNGIA 2019/10/19
16:00
UGERAGA ''A'' - BAKIO  URKO-LARRABASTERRA 2 (HA) SOPELANA 2019/10/20
16:00
COL. FRANCES - LA MERCED  COL.FRANCES (HA) ZAMUDIO 2019/10/20
12:00
COL. VIZCAYA - ZAMUDIO  COL. VIZCAYA (HA) SONDIKA 2019/10/20
11:00
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia: 3

Partidua Zelaia Ordua
ARIZ ''A'' - URRETXINDORRA IK.  SOLOARTE (HA) BASAURI 2019/10/19
11:15
BERRIO-OTXOA (RET) - HAMABI ez asignatuta ez asignatuta
MONTEFUERTE - BEGOÑA ''B''  MONTEFUERTE (HA) OLLARGAN-ARRIGORRIAGA 2019/10/19
12:15
IBARREKO ''B'' - PEÑA  P.M. SAN IGNACIO (HA) BILBAO 2019/10/19
17:30
KOSKA LOYOLA INDAUTXU - ITURRIGORRI  AITXARTE (HA) BILBAO 2019/10/20
12:00
SALESIANOS - ARTXANDAKO MERTXETARRAK  SALESIANOS (HA) BILBAO 2019/10/19
18:30
ESCOLAPIOS - IBARSUSI ''B''  P.M. REKALDE (HA) BILBAO 2019/10/20
13:00
TXURDITARRA - BARBARAKO  IBARSUSI B (HA) BILBAO 2019/10/19
12:00
SAILKAPENA

HN: Belar Naturala  HA: Belar Artifiziala  A: Harea  NO: Ezezaguna



IGO