LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

ORDUTEGIAK - FUTBOL 11 GAZTEAK BIGARREN MAILA

 ra aldatu

1. Taldea - Jardunaldia: 1

Partidua Zelaia Ordua
BALMASEDA ''B'' - PEÑA ATHL.SANTURTZI ''B'' ez asignatuta ez asignatuta
GURUTZETA ''B'' - ANSIO ez asignatuta ez asignatuta
LARRAMENDI - TRAPAGARAN ez asignatuta ez asignatuta
SANTURTZI ''B'' - SERRALTA LUTXANA ez asignatuta ez asignatuta
SAN PEDRO ''A'' - UNION SPORT ''A'' ez asignatuta ez asignatuta
ZALLA ''B'' - DINAMO SAN JUAN ez asignatuta ez asignatuta
SODUPE - BEGOÑAKO ARTEAGABE ez asignatuta ez asignatuta
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia: 1

Partidua Zelaia Ordua
ABANTO - MUÑATONES ez asignatuta ez asignatuta
UNION SPORT ''B'' - BASURTO ''B'' ez asignatuta ez asignatuta
MEATZARI - ORTUELLA ez asignatuta ez asignatuta
ASTI-LEKU ''B'' - SANTURTZI ''A'' ez asignatuta ez asignatuta
ZUAZO - GURUTZETA ''A'' ez asignatuta ez asignatuta
SAN PEDRO ''B'' - BETOLATZA ez asignatuta ez asignatuta
ERANDIOTARRAK - LA ARBOLEDA ez asignatuta ez asignatuta
LA SALLE - SPORTING DE LUTXANA ez asignatuta ez asignatuta
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia: 1

Partidua Zelaia Ordua
TXURDINAGA - ARIZ ''B'' ez asignatuta ez asignatuta
UMORE ONA ''B'' - ETXEBARRI ''B'' ez asignatuta ez asignatuta
PADURA ''B'' - BASAURI-B.E.A. ez asignatuta ez asignatuta
INDARTSU ''C'' - UGAO ez asignatuta ez asignatuta
IBAIONDO NERBIOI - ARRATIA ''B'' ez asignatuta ez asignatuta
LEMOAHARROBI - INDARRA ez asignatuta ez asignatuta
ORDUÑA - ABAROA ez asignatuta ez asignatuta
SAILKAPENA

4. Taldea - Jardunaldia: 1

Partidua Zelaia Ordua
GORLIZ - ITURGITXI ''B'' ez asignatuta ez asignatuta
ARENAS ''B'' - URDULIZ ''B'' ez asignatuta ez asignatuta
LEIOA ''D'' - ALTZAGA IK. ez asignatuta ez asignatuta
ERANDIO - ASKARTZA ''B'' ez asignatuta ez asignatuta
NEGURI - UGERAGA ''B'' ez asignatuta ez asignatuta
GALEA ''B'' - GAZTELUETA ez asignatuta ez asignatuta
BIZKERRE - SHOTOKAI ez asignatuta ez asignatuta
PLENTZIA - BERANGO ''B'' ez asignatuta ez asignatuta
SAILKAPENA

5. Taldea - Jardunaldia: 1

Partidua Zelaia Ordua
ERMUA ''C'' - BERMEO ''B'' ez asignatuta ez asignatuta
LEKEITIO ''B'' - ARRIPU ez asignatuta ez asignatuta
LAUAXETA IK. - EZKURDI ez asignatuta ez asignatuta
LUMO - MUGARRAZPI DURANGO ez asignatuta ez asignatuta
ZALDUA - BERRIZ ez asignatuta ez asignatuta
DURANGOKO SAPUHERRIAK - IURRETAKO ''B'' ez asignatuta ez asignatuta
GERNIKA SPORTING - BERRIATUKO ez asignatuta ez asignatuta
GERNIKA ''C'' - ELORRIO ez asignatuta ez asignatuta
SAILKAPENA

6. Taldea - Jardunaldia: 1

Partidua Zelaia Ordua
MORAZA ''B'' - GAZTELUZARRA ez asignatuta ez asignatuta
IBARREKO ''A'' - MSC BUTROE ez asignatuta ez asignatuta
LARRAMENDI IK. - BOSCO ez asignatuta ez asignatuta
ASTRIKOITZ - LOYOLA INDAUTXU ''B'' ez asignatuta ez asignatuta
UGERAGA ''A'' - FRUIZ ez asignatuta ez asignatuta
COL. FRANCES - SONDIKA ez asignatuta ez asignatuta
ZAMUDIO - BAKIO ez asignatuta ez asignatuta
COL. VIZCAYA - LA MERCED ez asignatuta ez asignatuta
SAILKAPENA

7. Taldea - Jardunaldia: 1

Partidua Zelaia Ordua
BERRIO-OTXOA - ARIZ ''A'' ez asignatuta ez asignatuta
MONTEFUERTE - URRETXINDORRA IK. ez asignatuta ez asignatuta
IBARREKO ''B'' - HAMABI ez asignatuta ez asignatuta
KOSKA LOYOLA INDAUTXU - BEGOÑA ''B'' ez asignatuta ez asignatuta
SALESIANOS - PEÑA ez asignatuta ez asignatuta
ESCOLAPIOS - ITURRIGORRI ez asignatuta ez asignatuta
BARBARAKO - ARTXANDAKO MERTXETARRAK ez asignatuta ez asignatuta
TXURDITARRA - IBARSUSI ''B'' ez asignatuta ez asignatuta
SAILKAPENA

HN: Belar Naturala  HA: Belar Artifiziala  A: Harea  NO: Ezezaguna



IGO