LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

ORDUTEGIAK - FUTBOL 11 KADETEAK LEHENENGO MAILA

 ra aldatu

1. Taldea - Jardunaldia: 3

Partidua Zelaia Ordua
ZALLA ''A'' - SESTAO RIVER ''B''  SAN MIGUEL (HA) ZALLA 2019/10/20
16:30
OTXARKOAGA ''A'' - BEGOÑA ''A''  IBARSUSI A (HA) BILBAO 2019/10/20
10:45
ITURRIGORRI ''A'' - LOYOLA INDAUTXU ''B''  LA ROSETA (HA) BILBAO 2019/10/19
12:15
ABANTO - PORTUGALETE ''B''  EL MORTUERO (HA) LAS CARRERAS 2019/10/20
12:00
TRAPAGARAN ''B'' - GAZTEAK  ERROTARTE (HA) TRAPAGARAN 2019/10/20
16:30
ZUAZO - SPORTING DE LUTXANA ''A''  ANSIO (HA) BARAKALDO 2019/10/20
09:00
SODUPE - LA MERCED ''A''  SANTXOSOLO (HA) GÜEÑES 2019/10/20
10:00
BETOLATZA ''A'' - GALLARTA ''A''  LA ROSETA (HA) BILBAO 2019/10/20
09:00
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia: 3

Partidua Zelaia Ordua
ITURGITXI ''A'' - GALEA ''A''  BOLUE 1 (HA) GETXO 2019/10/20
11:30
GORLIZ (RET) - MSC BUTROE ''A'' ez asignatuta ez asignatuta
DERIO - UGERAGA ''A''  IBAIONDO-DERIO (HA) DERIO 2019/10/20
11:30
ASTRABUDUAKO ''B'' - LEIOA ''C''  SAN LORENZO (HA) ERANDIO (ASTRABUDUA) 2019/10/20
09:00
ASTRIKOITZ ''A'' - SONDIKA  LEGARDA (HA) MUNGIA 2019/10/20
16:00
ERANDIO ''A'' - COL. VIZCAYA ''A''  ARTEAGA (HA) ERANDIO (GOIKOA) 2019/10/19
19:00
INDAUTXU ''B'' - IBARSUSI ''A''  IPARRALDE (HA) BILBAO 2019/10/20
19:00
URITARRA - BIZKERRE ''B''  ERREBALE (HA) LARRABETZU 2019/10/20
16:00
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia: 3

Partidua Zelaia Ordua
ARIZ - URDAIBAI (RET) ez asignatuta ez asignatuta
ERMUA ''B'' - ARTIBAI  TEODORO ZUAZUA (HA) ERMUA 2019/10/19
16:00
AMOREBIETA ''B'' - ABADIÑO ''B''  TXOLON (HA) AMOREBIETA 2019/10/19
15:30
UGAO - UMORE ONA  ARANDIA (HA) UGAO-MIRAVALLES 2019/10/19
16:00
PADURA ''A'' - GERNIKA ''B''  SANTO CRISTO I (HA) ARRIGORRIAGA 2019/10/19
09:30
GALDAKAO ''B'' - INDARTSU ''B''  SANTA BARBARA (HA) GALDAKAO 2019/10/20
10:00
ETXEBARRI ''B'' - CULTURAL ''B''  MUNICIPAL A (HA) ETXEBARRI 2019/10/19
09:00
ZORRONTZAKO - BASCONIA ''B''  LARREA (HA) AMOREBIETA 2019/10/20
11:30
SAILKAPENA

HN: Belar Naturala  HA: Belar Artifiziala  A: Harea  NO: Ezezaguna



IGO