LAGUNTZA

TELEFONOAK:
944 23 61 98 / 944 24 21 80
C/ Cosme Etxebarrieta 5, 1°
Kirol Etxea - Martín Barua Picaza, 27

JENDEARENTZAKO ARRETA
Astelehena - Ostirala
10:00 - 13:30
16:00 - 19:30
Kutxabank
Cafés El Abra
Seguros Allianz

ORDUTEGIAK - FUTBOL 11 KADETEAK LEHENENGO MAILA

 ra aldatu

1. Taldea - Jardunaldia: 16

Partidua Zelaia Ordua
ZALLA ''A'' - OTXARKOAGA ''A''  LANDABERRI (HA) ZALLA 2020/01/25
18:30
SESTAO RIVER ''B'' - ITURRIGORRI ''A''  GALINDO 1 (HA) SESTAO 2020/01/26
16:00
BEGOÑA ''A'' - ABANTO  MAIONA A (HA) BILBAO 2020/01/26
16:00
LOYOLA INDAUTXU ''B'' - TRAPAGARAN ''B''  AITXARTE (HA) BILBAO 2020/01/26
19:00
PORTUGALETE ''B'' - ZUAZO  LOS LLANOS (HA) PORTUGALETE 2020/01/25
16:00
GAZTEAK - SODUPE  SAN PEDRO DE KABIEZES (HA) SANTURTZI 2020/01/26
11:15
SPORTING DE LUTXANA ''A'' - GALLARTA ''A''  SERRALTA (HA) LUTXANA - BARAKALDO 2020/01/25
15:30
LA MERCED ''A'' - BETOLATZA ''A''  ARTXANDA (HA) SONDIKA 2020/01/26
12:15
SAILKAPENA

2. Taldea - Jardunaldia: 16

Partidua Zelaia Ordua
ITURGITXI ''A'' - GORLIZ (RET) ez asignatuta ez asignatuta
GALEA ''A'' - DERIO  AZKORRI (HN) GETXO 2020/01/25
11:30
MSC BUTROE ''A'' - ASTRABUDUAKO ''B''  COL. MUNABE (HA) LOIU 2020/01/25
16:00
UGERAGA ''A'' - ASTRIKOITZ ''A''  URKO-LARRABASTERRA 2 (HA) SOPELANA 2020/01/26
16:00
LEIOA ''C'' - ERANDIO ''A''  SARRIENA 3 (HA) LEIOA 2020/01/25
13:15
SONDIKA - INDAUTXU ''B''  BASOZABAL 2 (HA) SONDIKA 2020/01/25
10:45
COL. VIZCAYA ''A'' - BIZKERRE ''B''  COL. VIZCAYA (HA) SONDIKA 2020/01/26
09:30
IBARSUSI ''A'' - URITARRA  IBARSUSI A (HA) BILBAO 2020/01/25
18:15
SAILKAPENA

3. Taldea - Jardunaldia: 16

Partidua Zelaia Ordua
ARIZ - ERMUA ''B''  SOLOARTE (HA) BASAURI 2020/01/26
11:15
URDAIBAI (RET) - AMOREBIETA ''B'' ez asignatuta ez asignatuta
ARTIBAI - UGAO  BARROETA (HA) MARKINA 2020/01/25
12:30
ABADIÑO ''B'' - PADURA ''A''  ASTOLA 2 (HA) ABADIÑO 2020/01/26
12:55
UMORE ONA - GALDAKAO ''B''  MEATZETA (HA) USANSOLO - GALDAKAO 2020/01/25
15:45
GERNIKA ''B'' - ETXEBARRI ''B''  URBIETA 1 (HA) GERNIKA 2020/01/26
16:00
INDARTSU ''B'' - BASCONIA ''B''  SOLOARTE (HA) BASAURI 2020/01/25
09:15
CULTURAL ''B'' - ZORRONTZAKO  TABIRA (HA) DURANGO 2020/01/26
09:00
SAILKAPENA

HN: Belar Naturala  HA: Belar Artifiziala  A: Harea  NO: Ezezaguna



IGO